Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolega myśli że regulaminy są dla innych, a jego mega indywidualny problem jest na tyle specyficzny że koniecznością jest założyć temat nawet w dziale do tego nie przeznaczonym ... 

Jarek, ja Cię popieram... tylko wyobraź sobie: piszesz piszesz i nagle: "Nie masz uprawienień aby pisac w tym temacie" odświeżasz, a tam. "Strony nie odnaleziono". 

Wystarczyłoby Powalla tu był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja info odnośnie terminów eliminacji EASCA 2014 ( 4 eliminacje, więc w/g regulaminu na ten rok trzeba być przynajmniej na 2 ) : 

 

http://www.easca.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=10

 

http://www.easca.pl/rejestracja/

 

http://www.easca.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=13&p=14#p14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zna się dobrze na kompie ?

 

mam taki problem:

 

laptop z windows XP SP3 - widzi sieć wifi i to dobry sygnał (antena za scianą) ale z nią nie łączy, gdy próbuje naprawić połączenie - wyłącza kartę sieciową, włącza ją, próbuje przywrócić automatyczne logowanie i... d...a

 

Zrobiłem skanowanie dysku, naprawę, defragmentację i nadal nic. odinstalowałem karte i zainstalowałem ponownie, nadal nic.

 

Wiem że gdybym go przeinstalował, pewnie wróciłoby wszystko do normy, ale niestety mam na nim zdobyczny testowy program, którego mi drugi raz już nie wgrają, tzn pewnie by to chętnie zrobili za opłatą 34k + vat ..... a to mi się nie uśmiecha, przynajmniej nie w tej chwili :(

 

Co jeszcze mógłbym zrobić , wszelkie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

router restartowałem, i nic, po kablu nie ma opcji, to komp potrzebny 3 kondygnacje wyżej jak router, nie mam jak tam kabla dociągnąć. Z tego powodu mam po piętrach anteny wifi rozplanowane.

3 lata chodził bez problemów, kilka dni temu coś go trafiło i dupa, żeby jeszcze sieci nie widział to bym rozumiał, ale on widzi a nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego...nie pomogl ani restart routera, ani re-instalacja kart etc.

 

Wiesz co pomogło? Zmiana nazwy sieci na router'ze.

 

Łaczył sie potem za 1wszym podejsciem.

 

A wczesniej...wlasnie sygnal na full, niby sie łaczyło, a potem wyskakiwał komunikat że jest problem z połaczeniem.

A nawet zdejmowanie hasła nie pokagało, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

 

Router nie jest blokowany, to wolnostojący dom i nawet jak raz na kilka godzin jakis przechodzący jeden z kilku sąsiadów się połączy z siecią to nie problem :)

 

Ustawienia routera od 2 lat niezmienne, pozostałe 3 laptopy chodzą, jak i 5 stacjonarek, nawet telefon który kłade obok lapa łączy się w moment.

 

Antywirus od 5 lat niezmiennie Kaspersky, po zainstalowaniu nowej wersji po odnowieniu licencji chodził przez kolejne ok 3 miesiace - tak więc też raczej wykluczam, po za tym wyłączenie go też już sprawdzałem.

 

Pozostaje opcja zainstalowania karty na usb, gdzieś takową mam, muszę poszukać, czy sie loguje do innych sieci, tego nie wiem, obok mnie czasem pojawia się autobus z free -wifi, ale trafić go to jak zająca na wybiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiegoś smart phona, który potrafi postawić 'modem'...to zrób dodatkową siec przez niego i zobacz czy lapek odpali, tylko by wiedzieć czy z każdą siecią się nie łączy, czy tylko z tym routerem, wtedy nie musisz czekać na autobus z wifi :wink:

To opcja na szybko, ale chyba najsensowniej zrobić jak to opisał sobih.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...