Skocz do zawartości

Audi A6 -> czyli Kwiat Polskiego Car Audio :) v2


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj ja sie nei wyrobiłem w tym roku (jak zwykle, może do końca nadchodzącego się uda ;)).

Fajnie to wyszlo, pomimo tak wielkiej butli wszystko sie miesci nie ma tloku, a bagaj jest w pelni funkcjonalny.

Szkoda, ze Berlingo nie ma kola w bagaju i ma tak wysoko podloge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze Berlingo nie ma kola w bagaju i ma tak wysoko podloge.

 

... baletnicy i majtki w tańcu przeszkadzają... :wink:

 

Magister zielonka tak picisnął z robotą ,że jak by Tobie czy mi tak fajnie i szybko szło to już dawno bu furczało w autach...

Ja na swoją obronę mam w pytę pobocznych prac przy aucie przy okazji rozbiórki typu , naprawa szyberdachu, parę dni temu kompletny demontaż nagrzewnicy by wymienić chłodniczkę i wentylator nawiewu itp...

Kwiatuś jak dla mnie bomba, zwłaszcza za szybkość ogarnięcia... Nie ma co, jak Emil ma bat nad sobą to i robota idzie. :D

 

ps. A może go nafutrowałeś czymś i latał jak chomiczek w kołowrotku, skoro zeszło się cały dzień i noc? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff... po nowym roku kolejne zmiany, skrzynka z żywicy,

Czyli zdążyłeś i z całkiem pozytywnym nastawieniem w rok następny wchodzisz, dobrze wyszło na finale :)

Nurtuje mnie pytanie o suba - skoro ulepisz pudełko na ok 20l, to czy przesiadasz się na alego 10"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuś jak dla mnie bomba, zwłaszcza za szybkość ogarnięcia... Nie ma co, jak Emil ma bat nad sobą to i robota idzie. :D

 

ps. A może go nafutrowałeś czymś i latał jak chomiczek w kołowrotku, skoro zeszło się cały dzień i noc? :hyhy:

 

nie pierwsza grubsza robota przy aucie z młodym - robi znakomite postępy. A szybkość ogarnięcia - wychodzę z założenia, że ma być zrobione, a nie robione ;)

 

Czyli zdążyłeś i z całkiem pozytywnym nastawieniem w rok następny wchodzisz, dobrze wyszło na finale :)

Nurtuje mnie pytanie o suba - skoro ulepisz pudełko na ok 20l, to czy przesiadasz się na alego 10"?

 

jeszcze się okaże, 10 aliego nie będzie na pewno, albo zostanie 12nastka, albo 10tka, ale coś innego wtedy.

 

Trochę za dużo na 10" przynajmniej tak mi się wydaje.

 

za dużo, swojego czasu 12" miała mniejszą budę (coś koło 18). Inna sprawa, że te 20 litrów w boczku to bardziej "pi x oko" i nie wiadomo ile dokładnie wyjdzie. Dużo krzywizn i dużo liczenia. A jak będzie to będzie ;)

Można kupić gotowe skrzynki w boczek (niestety w lewy) i mają one 20 litrów, ale właśnie z lewej strony jest dużo więcej miejsca...zobaczymy

 

LTD potrzebuje 2-3 litry więcej niż normaly , 20L dla niego dobrze służy

 

obecnie siedział w maleństwie i źle mu nie było :)

 

a na ten moment wogóle bez suba :) jednak morelki 20stki dają radę w furtkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zawias na miechach czy normalne?

 

Bo jak na miechach, to przez przypadek wynalazłem sposób jak je regenerować, Gwoździo ma przeze mnie zregenerowane w swoim allroad'zie i jak na razie śmiga jak nówka :D

 

Zwykłe sprężyny i amorki, żadnego poziomowania.

 

 

 

Co na górze? Brzoskwiniowo?

 

Nieustannie, jeszcze długo sie z nią nie rozstane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieustannie, jeszcze długo sie z nią nie rozstane :)

 

No i git. Jak dla mnie to słuchając na wiosnę pod warsztatem pierwszy raz brzoskwiniowego auta było spójnie, pizdrygało z furtek niemiłosiernie, ale jakiś w tym chyba był urok audiczki i fajnie ,że wróciłeś do korzeni.

Tylko w lepszym wydaniu, piecownia siur i w końcu bez pająka... No i te LED... :hyhy:

 

ps. Jeden z tych pionków to ten zanabyty z mojej kolekcji? Przynajmniej będę miał pociechę ,że jedną małą cegiełkę dołożyłem do audianki. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna robota :D gratulacje :ok:

 

Zrobione z klasa tak jak lubię :wink: bagażnik mimo super instalki nadal funkcjonalny. Ciekaw jestem jak to na żywo wyglada i gra bo foty napewno realu nie dogonia.

 

Ale może następnym razem jak będę w 100licy na szprocie to tez będziesz to będzie mi dane popatrzeć i posłuchać :wink:

 

:ok: jeszcze raz gratulacje :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...