Skocz do zawartości

Audi A6 -> czyli Kwiat Polskiego Car Audio :) v2


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żeby nie było, że się nic nie dzieje.

 

Car PC działa stabilnie i dobrze, wszystkie problemy wyeliminowane. Mam jeszcze pomysł na kilka usprawnień i będzie to rozwiązanie plug'n play, nie tylko dla posiadaczy stacji medialnych ;)

 

Ponieważ w aucie zmieniłem tapicerkę na skórę + alcantare wypadałoby coś zrobić z boczkami.

Był pomysł zdjęcia skalpa z obecnych, ale w sumie i trochę się zużyły i zawsze już po skończeniu pracy wpadają do głowy pomysły jak można było to zrobić lepiej.

 

Zatem zabrałem się za drugi komplet boczków. Na razie trochę nie mrawo, ale na wiosnę powinny być gotowe.

 

post-3253-0-28222500-1388780046_thumb.jpg post-3253-0-91990900-1388780046_thumb.jpg post-3253-0-61131800-1388780046_thumb.jpgpost-3253-0-25974300-1388780047_thumb.jpg 

 

Pracy jeszcze ogrom - oskrobać, dotoczyć ringi, przerobić mocowanie w drzwiach, żywica + szpachla, tapicerowanie, sklejanie, składanie i strojenie.

Zapowiada się wesoło - 4 x 18cm -> po 2 na stronę w pełnych drzwiach zrobi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

no to już wiem co będzie w nocy grane jako hymn na pikniku   :rotfl:  , bo mam nadzieje że i piknik będzie jak i to że Ty tym razem będziesz !

mam nadzieję, że w tym roku nie wyjdzie nic co nie pozwoli - postaram się :)

 

tylko Marcin jakoś będzie musiał te cztery osiemnastki dogonić  :P

on już chyba sql'owo gra? ;)

 

To coś dla mnie.

Jestem mega ciekaw efektu.

Grande podejście. :wink:

Oby wyszło jak trzeba, pracy przy tym naprawdę będzie jeszcze dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on już chyba sql'owo gra? ;)

Nie gra wcale... :zdegustowany:

 

A jak to wychodzi z taką ilością wooferów na stronę jeśli chodzi o ustawienia czasów, nie robi się rozpierducha? Jeden bardziej z przodu, drugi przesunięty w tył, albo całkiem z tyłu grający w siedzenie (te 3 szt MB Q w Subaru robionego przez Raadka) , takie auta mają jakiekolwiek zadatki na granie  miarę z zachowaniem walorów sql czy typowe tłuczki, wywalające wnętrzności kickiem?

 

ps. Pavliq a koncepcja mi się podoba. Ciekawy jestem efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A jak to wychodzi z taką ilością wooferów na stronę jeśli chodzi o ustawienia czasów, nie robi się rozpierducha?
Zależy od auta podobno. W jednym słychać bardzo że grają dwie sztuki a w innym mniej jest to wyczuwalne ale cały czas jest. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to trochę dziwi pavliq, gdyż gdy ostatnio słuchałem Twojego systemu na spocie, to na moją uwagę, że na dole chyba jest zbyt chudo odpowiedziałeś, że tak lubisz albo coś podobnego :wink:

Już wiesz, jakie głośniki zastosujesz? Jakiego efektu oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie gra wcale...  :zdegustowany:

 

A jak to wychodzi z taką ilością wooferów na stronę jeśli chodzi o ustawienia czasów, nie robi się rozpierducha? 

To do roboty :)

 

A czy rozpierducha będzie - zobaczymy, coś się wymyśli.

 

Zależy od auta podobno. W jednym słychać bardzo że grają dwie sztuki a w innym mniej jest to wyczuwalne ale cały czas jest. 

jak skończę - sprawdzę i opiszę :)

 

A mnie to trochę dziwi pavliq, gdyż gdy ostatnio słuchałem Twojego systemu na spocie, to na moją uwagę, że na dole chyba jest zbyt chudo odpowiedziałeś, że tak lubisz albo coś podobnego  :wink:

Już wiesz, jakie głośniki zastosujesz? Jakiego efektu oczekujesz?

Ostatnio to było dość dawno temu - nawet nie pamiętam na jakim etapie był system, chociaż od dłuższego czasu zmian było raczej niewiele. Tu nie chodzi o samo ciśnienie, tylko głośne granie bez zabijania głośników i przesterów.

Na głośniki mam 2 pomysły - zobaczymy co wyjdzie w praniu, z racji 4 sztuk będzie drogo albo bardzo drogo, kandydatów mam, zobaczymy co łatwiej będzie zdobyć i w jakich $$

 

Więc trzymam mocno kciuki.

głupio napisać, ale ja też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gra wcale... :zdegustowany:

 

A jak to wychodzi z taką ilością wooferów na stronę jeśli chodzi o ustawienia czasów, nie robi się rozpierducha? Jeden bardziej z przodu, drugi przesunięty w tył, albo całkiem z tyłu grający w siedzenie (te 3 szt MB Q w Subaru robionego przez Raadka) , takie auta mają jakiekolwiek zadatki na granie  miarę z zachowaniem walorów sql czy typowe tłuczki, wywalające wnętrzności kickiem?

 

ps. Pavliq a koncepcja mi się podoba. Ciekawy jestem efektu.

 

Truck, wertujesz to forum, ale chyba pamięć słaba.

Kilkukrotnie już przywoływaliśmy tu na forum Audi A6 z czterema 16'kami na stronę... moooocno SQL'owe audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie za słabo przeglądam Wolf, bo jakoś się nie natknąłem, albo było wspomniane po łebkach. Co to było za audi, jakie głośniki i jak grały te drzwi?

 

Ps. Pavliq a nie myślałeś aby zamiast 2 na stronę dać po jednym Illuminatorze? Ja myślę o nich. W testach na forach zachodnich zbierają bardzo pochlebne opinie u użytkowników. No i jeśli chodzi o xmax to dwa razy większy niż revelator, niezła pompa musi być jak mu dać w plecy pod fun. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co to było za audi, jakie głośniki i jak grały te drzwi?

 

Audi Janusza Bożyka. W drzwiach siedziały BOSTON ACOUSTICS PRO 6.5LF 4 sztuki na stronę . A jak grały? Na poziomie vice-mistrza Europy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Audi Janusza Bożyka

 

W czasach kiedy korekcja czasowa nie była tak istotna i pożądana jak teraz :wink: 

Teraz na taki pomysł , pierwsze pytanie jakie się nasuwa, to jak to czasowo ogarnąć, a nie jak to przyjenie może zagrać, gdzie przy dobrym piecu pompkę już masz na ledwie zgłośnionym systemie.

 

Chętnie popatrze co tam zmodzicie, bo od dłuższego czasu też chodzi mi po głowie ta myśl, dać 2x woofer na stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z illuminatorem nie tak? Mieć go nie miałem,bo gdybym miał to już by grał. :-)

To może coś napiszesz na jego temat Łukasz? Ja szukając info na zachodzie raczej się nie spotkałem z negatywami.

Zaś pomysł myśl o nich nie wynikala z chęci spl'owych a systemu bez suba jeśli okaże się zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z racji kompletnego braku czasu prace idą do przodu bardzo wolno (ale idą ;))

są ringi i customowe siatki po 18siatki i przy okazji wyszedł drobny problem - 2 18stki będą nachodziły na kieszeń. Albo będzie trzeba z niej zrezygnować, albo przerobić :)

post-3253-0-06975300-1391768269_thumb.jpg post-3253-0-92012200-1391768269_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrezygnował z kieszeni. Przy fabrycznych glosnikach potrafią stukać pozostawione tam przedmioty :) zaraz ktoś powie że fabryczne montowane są do tapicerki.

Otwarta kieszeń utrudnia zapinane pasa.

 

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrezygnował z kieszeni. Przy fabrycznych glosnikach potrafią stukać pozostawione tam przedmioty :) zaraz ktoś powie że fabryczne montowane są do tapicerki. Otwarta kieszeń utrudnia zapinane pasa. Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

zrezygnować byłoby najłatwiej, problem w tym, że jej używam. Mam pomysł jak ją przerobić, żeby zachować seryjny wygląd i funkcjonalność - zobaczymy. Albo się przerobi, albo popłynie w żywicy :]

 

Kto ci robił pierścieńie i siatki?

Zapewne z Ojcem dyrektorem wystrugali z klocka alumonium i siatki na prasce :P

dzialaj Flower :) w razie czego sluze pomoca

 

Ojciec - już któryś komplet z kolei, było hurtowe zamówienie na toczenie i poszło ;) siatki też, matryca nie idealna, ale jakoś to wygląda.

Vampirek - dziękuję, jak narazie narzędzie które mi pożyczyłeś było bardzo pomocne, będę pamiętał :) 

 

Kwiatkowa 700tka na Allegro - co zatem za przemeblowanie w planach? :)

(jeszcze) bez przemeblowania :) ile można tego towaru w szafie trzymać? Za jakiś czas zrobię większą wyprz bo już ruszyć się momentami nie można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...