Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nieeee.. Jest zimno przy jakies 0,5 by sie porobilo w sumie na rozgrzewke, ale wygenerowalem w tym tygodniu jakies 40 minetek na szlifowanie i malowanie i wiecej ni ch*ja nie da rady.. Czas jest moim glownym wrogiem.. Musialbym miec caly dzien na zabawe.. Niestety jak chce cos porzadnie zrobic musze kuuupe czasu poswiecic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img89/1901/dsc0070sq.jpg

http://imageshack.us/a/img171/7289/dsc0074bb.jpg

http://imageshack.us/a/img222/7435/dsc0077x.jpg

 

Tak te cudaki wygladaja na slupkach :D Estetycznie kapa.. Zycie :)

 

Kto mi powie co moge zrobic z drgajacym lusterkiem ? Psuje mi to przyjemnosc ze sluchania niemilosiernie :wsciekly: Brzeczy sam wklad lusterka i nie mam pojecia co z tym zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż cienki "wałeczek" z pistoletu wzdłuż krawędzi, trochę jakbyś szklił okno

jeszcze lepsze może okazać się zakupić jakieś podkładki/wkładki czy coś innego z miękkiego bezbarwnego sylikonu i obłożyć ranty wkładu. nie robiłem tego z wkładem akurat ale w innych drgających elementach daje rezultat. Drugi atut że ani tego nie widać jak dobrze zrobisz i nie tracisz funkcjonalności, czyli możesz kręcić lustrem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywierć dziurę i wpuścić tam pianke do okien :rotfl:

 

Ale tymi słupkami to mnie rozyyyyebałes na łopatki :rotfl: przecież ogarnąć to to jest mniej niż 2h łącznie ze schnieciem farby.

 

Polorzysz się najwyżej deczko pózniej ale weź to ogarnij. Granie graniem ale ja bym się nie potrafił delektowac muzą jak by mnie taka kupa straszyla :rotfl:

 

Przecież to nawet przez zamknięte oczy przebija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tymi słupkami to mnie rozyyyyebałes na łopatki :rotfl: przecież ogarnąć to to jest mniej niż 2h łącznie ze schnieciem farby.

 

Ja to planuje na jakies 3 dni jeszcze :D

 

Nie wiem z czego Wy lejecie :D Przeciez te slupki nie sa skonczone, wiec wygladaja jak wygladaja :)

A lusterko jak mi sie uda sciagnac, to wiertelko gdzies fi 5 i nawale sylikonu do srodka na full.. Z tego co widze/slysze to waleczek na obramowke by mi tu nie pomogl :wsciekly: Gorzej, jak lusterko nie bedzie sciagalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zahacz na parkingu o jakiś słupek i po brzęczeniu będzie :P

 

To chyba by się musiał w tunel nie zmieścić i cabrio zrobić :rotfl:

 

 

 

Ja to planuje na jakies 3 dni jeszcze :D

 

Nie wiem z czego Wy lejecie :D Przeciez te slupki nie sa skonczone, wiec wygladaja jak wygladaja :)

 

A co ty będziesz robił z nimi przez 3 dni jak to robota jest na 2 góra 3h i jest pięknie :D

 

My nie lejemy, przynajmniej ja, :wink:

 

Ja tylko chce cię zmotywować do ogarniecia kupy z samochodu :rotfl:

 

 

A lusterko jak mi sie uda sciagnac, to wiertelko gdzies fi 5 i nawale sylikonu do srodka na full.. Z tego co widze/slysze to waleczek na obramowke by mi tu nie pomogl :wsciekly: Gorzej, jak lusterko nie bedzie sciagalne..

 

Jak nie będzie zciągane to weź z 2 stron najwyżej jak możesz nawierć ale nie fi5 tylko fi2-3 i lej silikonu w jedna aż wyjdzie drugą i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty będziesz robił z nimi przez 3 dni jak to robota jest na 2 góra 3h i jest pięknie :D

 

To nie jest takie proste jak sie wydaje :P Najwiecej problemu jest z ultradzwiekami.. Nie widac tego dokladnie na zdjeciach, ale nie sa jeszcze dopasowane i jest ogolnie problem z tulejkami :)

Lusterko rozmontowalem, uwielbiam japonskie samochody, ale zas w mocowaniu lusterka jest taki patent, ze gowa boli.. Tam jest chyba z 5 miejsc gdzie cos brzeczy i ztego do 2 nie mam dostepu :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas nurtuje mnie pytanie... Po kiego grzyba kombinowales z tymi ultradzwiekami??? Nie mozna tego bylo zostawic tak jak bylo przez instalatora zapodane??? Teraz tylko problem... No chyba ze chciales zeby co niektorzy mysleli ze to czesc zestawu 3-way;)

 

Ja sie tak smieje a sam mam tweetery zainstalowane jak jakis system zagluszajacy GPS;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...