Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
Witam, jako że mamy takie same samochody to proszę o pomoc. Chodzi o miejsce przeciągnięcia kabla plusowego od akumulatora do bagaja. Dziś podniosłem maskę to się przeraziłem bo w poprzednich samochodach było prosto a tu masa węży, zero widocznych zaślepek, wszystko upchane. Gdybyś mógł porobić jakieś zdjęcia i je tu wkleić byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kolejny posiadaczu Galanta :D Zaslepki wychodza w okolicach pedalow. Poszukaj na wysokosci pedalu gazu. Jak sie uda to Ci jeszcze dzisiaj wkleje dokladne zdjecia :) Piszemy o 2.5 V6 SE z klima, nie wiem jak inne wersje silnikowe. Jakbys mial jakies jeszcze pytania to wal smialo, znam juz chyba kazda srubke w tym aucie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Fotorelacja mile widziana. Znalazłem tą gumę z wiązką kabli nad pedałem ale nie udaje mi się nic tam wcisnąć ani sztywnego ani miękkiego. Łatwo przecisnąłeś ten kabel? U mnie rozpadał się deszcz i robota przerwana. Dziś też czytałem na forum MM, że słupkiem można ciągnąć, jeszcze tam chyba spróbuje.

EDIT

Zdjęć nie trzeba. Zdjąłem koło i nadkole i puściłem w błotniku. Trochę było kombinowania ale sobie poradziłem. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wreszcie sie udalo i mam u siebie moje CFSy :D Wszystko z Passatem dogadane, naprawione, zaplacone i...... moja radosc oczywiscie nie trwala dlugo :( Wygiety i pekniety kosz.. Passat zapakowal glosniki identycznie jak ja (nawet w moje kartony i moje wypelnienie bylo), oczywiscie jakis sku****yn musial zas grac w noge na magazynie DPD :kwasny: Ale jestem wrukwiony! Moje piekne wooferki (brzmieniowo :D) wreszcie dotarly i dupa :zalamany: Co ja mam poczac ? Przewalilem tyle przetwornikow po to, zeby wreszcie naprawic Phase i i tak kupe z tego mam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O F U C K!!

 

Sie znalazl poliglota jeb**y! :D Po polaku nie mozna, bo ja nie jestem tak obeznany jak Ty :P

 

Sprawa wyglada tak, ze DPD bedzie sie kontaktowalo z Passatem, bo to On jest nadawca.. Jestem spokojny :) Mysle, ze sprawa sie zakonczy dobrze.

 

A co do kurierow i ich szacunku do paczek jest temat.. Sam kiedys robilem na poczcie za kuriera, wiec moglbym encyklopedie na ten temat napisac..

 

 

No to niezła kupa :kwasny:

 

Ale jak odszkodowanie 5000 to może moje będą na sprzedaż :hyhy::P

 

Dam Ci 5 zyly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczy mi ktos i poprawi jak sie myle ? :D Pasta Braxa je elastyczna i po jakims czasie robi sie twarda jak kamien ? Nie wiem czy byly zdjecia, ale w Mazdzie mialem obsmarowane wszystko na okolo glosnika szplachla z wloknem.. Nie bedzie to tanszy zamiennik ? Jakas tam mase ma, dobrze polozona pekac nie bedzie.. Chcialem finalnie zakonczyc drzwi i leca juz ringi metalowe i myslalem, zeby zrobic w/w sposobem. Jakies sugestie/porady ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi w 90% skonczone :D Jeszcze musze tapicery dopiescic.. Na jednym ze zdjec widac resztki starego MDFowego dystansu, glownie to mnie pokusilo, zeby sie za to zabrac. Dystans z MDFu wygladal jak ser szwajcarski i byl porozwarstwiany i dmuchalo z niego na wszystkie strony :kwasny: Teraz jest oring z jakiegos magicznego utwardzanego alu, to skrecone do blachy nierdzewnej, ta do drzwi, na to wszystko szpachla z wloknem :) W alu zrobilem sobie gwint i jest gitara. Nie wiem tylko czy oklejac gabka sam dystans ? Myslalem, zeby zrobic tak, ze przykleic ta gabke i ja zerwac. Wtedy zostaje taka cienka warstwa.. Jedyny jak na razie slyszalny efekt to tyle, ze niektore brzeczenia tapicerek ustaly, ale do idealu jeszcze troche :wink:

 

http://img21.imageshack.us/img21/9241/dsc0274vn.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/849/dsc0276pi.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/1313/dsc0277l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...