Skocz do zawartości

Radio do 1000zł Nowe


kasia86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dane techniczne:

- Radioodtwarzacz CD/MP3/WMA/AAC

- Maks. moc wyjściowa 4 x 50 W

- Wejście USB i AUX na panelu czołowym

- 3 wyjścia RCA (4V)

- Regulacja poziomu subwoofera

- Filtr dolnoprzepustowy dla wyjscia RCA

- RDS

- 13-segmentowy wyświetlacz FL

- Funkcja wyszukiwania utworów (przycisk i obrotowy regulator)

- Zegar cyfrowy (24 godz.)

- Interfejs telefoniczno-nawigacyjny (z funkcją wyciszania)

- Możliwość współpracy z fabrycznym sterowaniem z kierownicy

- Kolor podświetlenia - zmienny (do wyboru spośród kolorów tęczy)

 

Wbudowany Bluetooth - rejestracja do 5 telefonów (dostęp do 1000 numerów w zarejestrowanym telefonie)

- Mikrofon na kablu

- Wbudowany procesor dźwięku DSP Sound Excellence(Highway-Sound - korekcja dźwięku względem odgłosów ruchu drogowego; cyfrowa korekcja czasu; equalizer parametryczny; ustawienie rozmiaru głośników w aucie i typu auta - suv, sedan, van itp)

- System Q EX (zaawansowany equailzer - możliwość zmiany częstotliwości: bass, mid, treble oraz skorzystania z ustawień rock, pop, jazz i innych.)Bass Boost (2-stopniowe podbicie basu)

* Supreme (Rekompensuje utratę sygnału wysokich częstotliwości przy odtwarzaniu skompresowanych plików mp3 o niższej jakości.)

* System E's (wbudowana zwrotnica górnoprzepustowa, oddzielna dla głośników przednich i tylnych)

* Regulacja równowagi kanałów przedniego i tylnego (Fader)

* Tuner: programowanie 24 stacji: 18 UKF, 3 f. dł./3 f. śr.

* Przetwornik cyfrowo-analogowy 24 bit

Jedyne co boli ze produkt zrobił sie chinski, bral dawnego pazura, sytuacja jak w Alpinie.

Zasadniczo nic sie nie zmieniło, mp3, aac, Usb- obbsługa dysku fat32 czyli przyjmie karty pamieci 2gb lub 4gb niepamietam dokładnie.

Mozliwosc sterowania Ipodem kabla zapewne nie ma w zestawie.

Dane techniczne

Dodaków ma tyle co moje 8531,8534,9xxx ale daleko mu do jakosci

Acha-odrazu napisze-po seri x534-zmieniła sie fabryka, co za tym idzie cena(na lepsze bo nizej) ale zapomnieli zabrac dusze i nowe radia graja troszke pustawo..

Dawne porownania 8534-7534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że nie warto płacic 1000zł za nowe radio jak za połowę ceny można mieć lepsze :/ tylko czy jest ktoś zaufany np z tego forum kto sprzedaje coś takiego ? nie koniecznie musi byc kenwood chcę radio w idealnym stanie bez żadnych skaz, dobrze by było jak by miało full funkcji (myślę przyszłościowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że nie warto płacic 1000zł za nowe radio jak za połowę ceny można mieć lepsze :/ tylko czy jest ktoś zaufany np z tego forum kto sprzedaje coś takiego ? nie koniecznie musi byc kenwood chcę radio w idealnym stanie bez żadnych skaz, dobrze by było jak by miało full funkcji (myślę przyszłościowo)

idealne to tylko nowe, zalezy jeszcze co uwazasz za idealne, czy normale slady uzytkowania (mikro ryski na wyswietlaczu, lekko przytarte guziki itp). Ztym ostatnim musisz sie pogodzic, za to masz polowe kafelka w kieszonce na jakis zestaw odseparowany (taki z tych lepszych) i to nowy.

 

Radiu za to ze lezy sobie w aucie i kreci plyte, czy tez odtwarza dzwiek z innego zrodla nic sie nie stanie, a minimalne slady uzytkowania sa nieodlaczna cecha towaru uzywanego

 

jesli myslisz przyszlosciowo to kup cos pozadnego z serii CDA z Alpine, Clarion itp. najlepiej z prockiem wbudowanym, badz radyjko+procek- radosc gwarantowana

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre modele w dobrym stanie czasami potrafia kosztowac wiecej niz sie wydaje. Nie tak dawno jeden znajomy chciał kupic model 8534 i ciezko bylo kupic, odkupił od znajomego za 1200zł po targach. Jedni mówili ze za grubo za duzo-inni ze warto nawt przepłacic.

Ryzyko wiadomo zawsze jest, szukaj moze modelu 7534-ostatnio był na allegro w dobrej cenie (az za dobrej).

Zasadniczo kupienie modeli 7534 i 8534 graniczy z cudem, w dodatku traf na kogos uczciwego..

I tak zasadniczo mógłbys dodac na czym ci bardziej zalezy bo bywaja radia ktora maja pewne plusy, a w innych modelach sa inne plusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikro ryski wiadomo to mi nie przeszkadza ale powycierany panel czy odpryski lub powycierane guziczki nie wchodzą w grę :P jestem kobietą która zwraca na to szczególną uwagę :) Jeżeli ktoś ma jakieś ładne radyjko spełniające moje oczekiwania o proszę pisać :)

 

A co powiecie o tym radyjku ?

 

PIONEER DEHP7400MP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zacznijmy inaczej, chcesz drogie radio (bo uwazasz ze bedzie lepsze jak to za mniej kasy), czy takie ktore naprawde dobrze gra??

 

widze, ze bardziej zalezy Tobie na dyskotece i swiecidelkach jak na fajnym dzwieku...

 

moze cos juz odsluchiwalas, jakies serduszko zestawu, czy kompletnie nic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś sprostujmy :) zalezy mi na dźwięku, jeżeli ma być używka to ma być w bardzo dobrym stanie nie powycierane guziczki czy tym podobne jak to napisałeś mikro ryski wiadomo że będą :) chciałam przeznaczyć 1000zł na radio ale widzę, że nie ma sensu kupować nowego radia, dla tego chcę się dowiedzieć co będzie najlepsze z używek dostępne np na allegro lub u was na forum jestem tylko kobietą nie znam się aż tak dobrze jak wy :) ale muszę się pochwalić, że skończyłam już wygłuszać drzwi :P dzięki waszym poradom :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, jak dobrze poszukasz to kupisz nowego Pioneer'a DEH-88RS za 1100zl a to już bardzo rozwojowe radio.

Do tego wg. mnie dostatecznie estetyczne.

 

http://www.pioneer.eu/images/products/caraudio/pioneer/dehp88rs_gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję to z nowych:

 

New Eclipse CD 8445R high sound quality CD player

 

Ma wszystko co trzeba i nowy z transportem kosztuje mniej niż 1000 zł, chyba z nowych nie ma nic lepszego.

 

 

ja chce, ja chce :hurra::hurra: fajne radio szkoda ze mam szkołe teraz do opłacenia :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...