Skocz do zawartości

Radio do 1000zł Nowe


kasia86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem kiedyś, ale to inna liga... w takim znaczeniu, że deh-p75bt to bardziej praktyczny gadżet w aucie (zestaw głośnomówiący) i zwyczajne granie (grać grało i to nawet nie tak źle, ale zależy czego oczekujesz).

Te alpiny to już trochę wyższa liga jeśli chodzi o 'muzykę' i związane z tym możliwości, chociażby procesor dźwięku.

Musisz zastanowić się na czym Ci bardziej zależy... Aha, deh-p75bt też nie ma USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam,jak jest z trwałością taśmy w tych modelach?

miałem 9855 i 9835, problemów z taśmą żadnych za to 55 to tak jak piszą wyżej tandetny panel, miałem duże problemy ze zużytą gałką kontrolera głośność a ten pasek dotykowy to mnie do szewskiej pasji doprowadzał i za żadne pieniądze nie chcę tego z powrotem. 9835 grało dużo przyjemniej od 9855 ale było to już spory kawałek czasu temu i dokładnych różnic nie pamiętam pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wedlug was najlepiej zrobie jak kupie 9855? zrezygnuje juz z tego BT i usb bo bardziej liczy sie dla mnie jakosc dzwieku, ewentualnie poszukiwac bede 9835 ktorego pewnie trudno dostac wiec wyjdzie na to ze kupie 9833...alternatywy juz chyba zadnej nie mam?

Aktualnie mam marketowke czyli sony gt414 i pomalu zmieniam wszystko i stawiam na jakosc i na to zeby radio mialo wyjscia chinch osobno na przod i tyl, bo moje aktualne ma tylko wyjscie na subwoofer i zmieniarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wedlug was najlepiej zrobie jak kupie 9855? zrezygnuje juz z tego BT i usb bo bardziej liczy sie dla mnie jakosc dzwieku, ewentualnie poszukiwac bede 9835 ktorego pewnie trudno dostac wiec wyjdzie na to ze kupie 9833...alternatywy juz chyba zadnej nie mam?

Aktualnie mam marketowke czyli sony gt414 i pomalu zmieniam wszystko i stawiam na jakosc i na to zeby radio mialo wyjscia chinch osobno na przod i tyl, bo moje aktualne ma tylko wyjscie na subwoofer i zmieniarke.

 

popatrz dobrze na slynnym portalu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby komus chcialo sie odpinac radio po to zeby je wpiac w moje auto, tym bardziej w okolicach pily-poznania nic sie nie szykuje a ja radio musze miec na gwalt, bo drzwi wygluszone a wzmak lezy w domu bo nie mam radia do niego.

Na tym "slynnym portalu" patrzylem, ale modelu 9835 nie ma a 9855 dostane za 700zl wiec troche duzo, bo szukam radia za ok 500...

 

A co myslicie o JVC KD-SH1000 ?? Duza przepasc jesli chodzi o jakosc dzwieku miedzy jvc a alpine 9833??

Edytowane przez digit6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tego 9835r, stan taki ze politowac sie mozna....i niech ktos zaraz nie napisze ze radio ma swoje lata i tak bedzie wygladalo kazde, bo kolega z forum ktory sprowadza radyjka bedzie mial takie w o wiele wiele lepszym stanie, ja jednak odpadam jesli chodzi o ten model, za duzo wydatkow w tym tygodniu wiec 800-900zl nie wyskrobie.

Ale nie zostaje z niczym :D na 99% biore model 9855r :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tego 9835r, stan taki ze politowac sie mozna

 

to radio jest w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek. I sprzedawca godny polecenia. Jak sądzisz, w jakim stanie może być 6-7 letnie radio? Jeśli sądzisz, że trafisz egzemplarz 9835 w lepszym stanie i za mniejsze pieniądze, to albo będzie kradziony, albo zwyczajnie go nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tego 9835r, stan taki ze politowac sie mozna....i niech ktos zaraz nie napisze ze radio ma swoje lata i tak bedzie wygladalo kazde, bo kolega z forum ktory sprowadza radyjka bedzie mial takie w o wiele wiele lepszym stanie

Teraz pytam wam sie, w jakim celu napisalem druga czesc zdania? Wlasnie po to zeby uniknac waszych zbednych komentarzy jakie to radio jest idealne.

Dobrze wiecie ze na forum jest kolega ktora sprowadza takie radyjka i jakos te same roczniki sa w o wiele lepszym stanie niz te na allegro, wystarczy porownac jego zdjecia z tymi tutaj.

Poza tym sam osobiscie z nim rozmawialem i przyznal mi racje ze to z allegro nie jest szczegolnie zadbane.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan tego 9835 jest naprawdę zadowalający, a jeśli przeszkadzają Ci te drobne ryski to pasta polerska w dłoń, kawałek miękkiej szmatki z mikrofibry i po 30min panel wygląda na nowy...zdaje mi się, że kolega hehepack kiedyś o to pytał...poszukaj to pewnie znajdziesz naszą rozmowę i efekty jakie przyniosła polerka ;) pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...