Skocz do zawartości

Radio do 1000zł Nowe


kasia86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok ok, rozumiem was, ale zdecydowalem sie na model 9855r nie z racji zlego stanu wizualnego 9835r tylko dlatego ze na radio mialem 500zl i naciagnalem juz ten budzet do 700zl zeby wziac 9855r, a kolejnych 150zl niestety nie dam rady wyciagnac w tym miesiacu, a radio musze miec na zaraz, bo nie usmiecha mi sie jezdzic caly miesiac z rowalona decha.

 

Pozdr.

 

Edit.

Powiedzcie mi jeszcze czy na zestawie HSK, ta alpinka 9855r nie bedzie za bardzo ostrzyć góry? czy moze lepiej do HSK kupic JVC KD-SH1000 ??

Edytowane przez digit6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dopalac HSK bede wzmakiem Phase Evolution RS4 a alpinka juz zakupiona, model 9855r :) i calkiem przypadkiem razem z nia kupilem Skrzynie zamknieta Hertz ES250, na razie i tak beda same HSK z przodu, jak je rozgrzeje moze doloze ta skrzynke a moze nie, uzywana 3miesiace jeszcze na gwarancji a kupilem za taka kase ze szkoda bylo nie brac, mysle ze bedzie to gralo przyzwoicie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
odkopie temat ;P jak się ma alpine cda 9855/9853 do 9887 ? Ktory bardziej otstrzy, jak ze średnicą, 9887 ma procka na pokładzie, nie bedzie lepszy ten 9887 między tymi dwoma ? Jak by sie oba modele miały do tego co ja mam 9851 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak to funkcje pewnie te same

 

funkcje są zapewne takie same. Z tego, co pamiętam, choć pewien nie jestem 35 nie ma i-personalize. Jeśli chodzi o wygląd to oczywiste- 55 ma pasek, 35 przyciski. Menu jest bardzo podobne, czasówki ustawia się tak samo, inne rzeczy również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to odkopałem temat, ale po co śmiecić nowym... :rolleyes:

 

Powoli przymierzam się do zmiany radia, nie tyle żebym nie był zadowolony z obecnego, ale chciałbym poznać jak grają inne marki :)

 

Obecnie jest Kenwood KDC-PSW 9527 i szukałbym jakieś alternatywy która zagra na tym samym, lub wyższym poziomie w okolicach 600 zł za używkę w dobrym stanie. (myślę, że coś da się wykombinować?) Radio na razie ma sterować system przedni przez ori zwrotke + suba, a jak ogarnę instalacje prądową zacznę się bawić w bi-amp.

 

Zacznę od tego, że nie słyszałem żadnych z tych radioodtwarzaczy.

Nie interesuje mnie: BT, USB, mp3, końcówka mocy itd. Powinno mieć wejście liniowe, gdyż często słucham formatu .FLAC prosto z telefonu.

 

mam kilka typów:

 

Alpine cda 9833r

Alpine cda 9853r

Alpine cda 9855r

Clarion drx 948

może jakiś pionek 9xxx ?

 

ze starszych to bardzo by mnie interesował Kenwood x911, może clarion dxz960 - ciężko je dostać prawda?

 

Jak te radia wypadają przy moim ? Będzie to podobny poziom, tylko inny profil brzmienia, czy raczej krok do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...