Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie ok, jest wporzo :) jedyna rzecz którą bym zmienił to załamanie krzywizny między firmową płaszczyzną słupka i kształtem wyprowadzonym przez Ciebie pod tweeter, no ale poczekamy na finalny wygląd po oklejaniu, skórka powinna to nieco złagodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majorka :] a jak odsłuchy?

 

A więc tak scena teraz jest większa, bardziej niewiem jak to nazwac uwypuklona, średniaki robią swoją robote jak należy, woofery poszły aktywnie na radiu ciecie w okolicach 40hz przez co jest mocniejszy kick na dole,calośc wydaje mi się zgrana z sobą ale to jest moje pierwsze wrażenie, a ktoś kto ma juz 3drogi pewnie znalazlby jakies niedociągnięcia w moim systemie. Ja szczerze jestem zadowolony ale bardziej będe gdy obije moje słupexy materiałem, no i przede wszystkim jakos to bedzie wyglądac.Ja ogólnie jestem z siebie zadowolony i z moich możliwosci ,że wogóle zabrałem się za 3drogi,gdyż niejest to łatwy temat do ogarnięcia.Na najbliższym spocie się okaże co jeszcze bedzie mnie czekac do poprawienia w moim systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke mi sie dzisiaj nudziuło i zabralem się z samego rana aby zabudowac wszystkie wzmacniacze łącznie ze zmieniarką. Niemyślałem że zajmie mi to tyle czasu, jak zacząłem o godz. 10.00 rano to skonczyłem o 1:00.Wszystkie kable poprawiłem ,wszelkie połączenia. Rano jeszcze troszke ułoże kabelki ale juz byłem zmęczony bo po tylu godzinach to naprawde można paśc na pysk. Kilka fotek z montażu.

 

Mała foteczka zrobiona w aucie w środku, pokazująca oba słupeczki, niestety robiona telefonem i taka mi wyszła.

post-4698-024227000 1295137149_thumb.jpg

post-4698-009298000 1295137168_thumb.jpg

post-4698-038946400 1295137233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z racji tego że mam teraz wolne zrobiłem dokladne zdjęcie słupków które wykonałem, fotka jest w miarę dobrej jakosci chodz robilem ją iphonem. Słupki są gotowe,jak wczesniej pisałem, byłem niezdecydowany jedynie co z nimi dalej,czy obijac skóra,jakims materiałem, po prostu niechciałem ich zepsuc na koniec. Wybór padł na flock, oddaje je do flocowania,jest za dużo wygibasów w słupkach i niestety może byc cięzko z naciągnieciem materiału w niektórych miejscach.Kolor flocku raczej bedzie czarny. Niestety z chwilowej dziury budżetowej :zalamany: prace sie zatrzymały na tym etapie i czekają do końca tego miesiąca. Także jak tylko je oddam i poźniej odbiorę pokaże jak wyszły.

post-4698-036507100 1296053065_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czarny flock,

 

 

czarne wyszczupla

Napewno nabiorą wyglądu dopiero po obiciu, i tu Marcinie kierowałem się Twoimi słupexami jesli chodzi o obicie :).

 

Czarny flock pójdzie i będą dużo inaczej wyglądac niż teraz to jest po pierwsze, po drugie może minimalnie wyszły troszke wieksze przez to że kierunkowałem na facjatę :) , a tym samym chciałem miec łagodne przejscia miedzy tweterem a średniakiem, stąd tez widac ze jak idzie sredniak jest wydłuzona płaszczyzna która idzie za sredniakiem prawie po sam koniec słupexa. Tak chciałem miec słupexy zrobione i tak wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Są wielkie i widoczne z daleka.

 

Ale wrażenie robią, jeszcze jak odpale moje flaki.

Bartku lepiej mów kiedy Twoje słupexy bedziemy robic, a takze zrobimy porządek jesli chodzi o panele w furtkach :hyhy:

Edytowane przez kris1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak w poniedziałek zawiozłem słupexy moje do flocowania, obejżałem sobie na miejscu kilka elementów aby zobaczyc jaki stżyż włosa wybrac na moje słupki. Dzisiaj właśnie odebrałem i jestem wpełni zadowolony, wyglądają naprawdę ślicznie, po zamontowaniu średniaka i tweetera jest naprawdę git. fotka robiona telefonem,jutro zrobię lepsze zdjęcie i dodam.

post-4698-0-02311300-1296664517_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derek od samego początku mialo byc czarne obicie, albo skóra albo flok. I wybór padł na flok, jest to naprawdę idealna sprawa w slupkach, gdzie materiał dobrze rozciągliwy czy skóra nie da się aż tak naciągnąc, żeby nie wyszło fałdek. Flok dojdzie w każde miejsce, jutro zrobię dokładniejsze fotki. Ja jestem w 1000% zadowolony z moich słupexów, wyglądają naprawdę super a teraz tym bardziej nabrały kształtu a w tym czarnym kolorze jest po prostu bajka. :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze do flocku trzeba sie zdecydowanie bardziej przylozyc przy wykanczaniu(szczegolnie szpachlowaniu) slupkow, przygotowac rownie dobrze jak pod lakierowanie czyli troche zabawy z papierem sciernym jest :wink: ale za to bardzo ladnie sie ten flock prezentuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się komponują z deską rozdzielczą - full czerń :D Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć je na żywo, przy okazji może spróbujemy okiełznać tweetery :wink: Mariola wygląda coraz lepiej :) Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariola... Widze że wiekszość nadaje żeńskie imiona Aut :P hehehe no tak czy siak fakt ładnie się to komponuje ze sobą. teraz jeszcze podsufitkę obszyć ciemnym materiałem...

 

Co do tego przykładania się to nie ma aż takiej traumy jak pod lakier :) ale za to efekt lalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...