Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założenia moje są takie jeszcze dodatkowy wzmacniacz na tweetery(bi-amp):po założeniu tematu mam 3typy jakie? to się okaże,który sie trafi, plus sygnałowki Macrom M1LC-5,słyszałem ze do najgorszych nie należą,mata wygłuszająca do tapicerki GMC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
Założenia były takie: wyciągnąc głosniczki przed tapicerke(już niedługo bedą poczynane prace),materiały już wszystkie mam,tylko porzebuje dwóch dni na zrobienie tego,dokupic wzmacniacz dodatkowy do bi-ampa(miał byc vr206:404)a jednak wybór padł na zapco studio 100 z czego jestem bardzo zadowolony,oraz przy okazji zmienia sie moja koncepcja na głośniki w drzwiach i wybór padł na morel tempo 6.Fotki dodam przy okazji.Do uzupełnienia zostało komplet przewodów 20mm oraz sygnał Macrom m1lc-5.Zobaczymy co z tego wyjdzie jak to bedzie grac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze zawitało sluszne radyjko,mam ten sam model i zlego slowa na nie nie napisze.

kiedys mialem golfa 2 i suba pionka tsw121spl to identycznie blacha chodzila,skonczylo sie na tym ze kilka zgrzewów puscilo w poszyciu i jazda po diurach byla nie do wytrzymania od trzesczenia blachy,tak tarło.najwiecej w slupkach.pol urlopu szukalem tych puszczonych zgrzewów aby cheftnąć spawarka.

widze ze z tymi tweterami to nie tylko ja...dlaczego tak ostre robią skoro tylu ludziom to nie pasi...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na przesyłkę czyli wzmaczek i głośniki, twetery bedą cięte aktywnie jak najbardziej, zobaczymy co to z tego wyjdzie, mam nadzieje ze wten czwartek zabiore sie za moje panele.

 

Moja praca

A wiec tak.Panele zrobione, było bardzo ciężko ze zrobieniem odlewu początkowego aby złapac kształtpost-4698-076371300 1290877024_thumb.jpg.Zajęło mi to sporo czasu,pochłonęło minie praca na dwa dni.Starałem się jak najlepiej zrobic, zdjęcia dołączam abyście mogli zobaczyc,ocenic, proszę Was o wyrozumiałośc, gdyż naprawde nie jestem w tych sprawach specjalistą :zawstydzony:

Dźwięk:

Postanowiłem zostawic moje tweeterki ht20 dlatego, że pod zapco to wogóle nie te tweetery,dzwięk bardzo szczegółowy,słychac wszystkie detale,bardzo podoba mi się barwa dzwięku,takie moje odczucia. Bardzo się fajnie zgrywa dół(tempo 6)z górą(ht20).

Jak narazie testuje głosniki i ustawienia aby wszystko dokładnie zgrac.Zostało mi jeszcze do zrobienia: puszczenie sygnałowki Macrom m1lc.Na fotce gdzie są wzmaczki pokazane chwilowo został załozony najtanszy z audisonapost-4698-032754600 1290877186_thumb.jpg,we wtorek bedzie nowy brak gotówki na koniec miesiąca :zalamany:

post-4698-020942300 1290877045_thumb.jpg

post-4698-018856700 1290877061_thumb.jpg

post-4698-058569400 1290877076_thumb.jpg

post-4698-026686200 1290877095_thumb.jpg

post-4698-031360700 1290877124_thumb.jpg

post-4698-045161500 1290877144_thumb.jpg

post-4698-057636900 1290877169_thumb.jpg

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to :ok:

Tylko mi osobiście ten lakier się nie widzi ja tam bym to wykończył skórą i by było pięknie :P

powiem Ci że też średnio mi się podoba ten lakier ale wiesz zawsze mozna obic to skórą jak wyżej napisałeś, i napewno tak zrobię. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę fotka pomocnicza pomogła :ok:

I przed gwiazdką się wyrobiłeś :zdrowko:

Jak najbardziej pomogła :ok::zdrowko: ,jeszcze tylko kabelki sygnałowe i kabelek plusowy do 3-ciego wzmaka,później tylko wszystko poustawiac,i myśle nad obiciem jednak skórą.Myśle, że do 12 grudnia powinienem się wyrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze :) Teraz powiec kiedy zmieniasz suba i czy masz zamiar go zmienić ?

Jak bedziemy Emilu na spociku teraz to pokaze Ci jak subik on teraz gra,niechodzi mi o bass który rozsadza kabine, tylko o jakosciowy niski ton który uzupełnia pasmo.Na tym radyjku ,które teraz mam to niema porównania co do tego sony które miałem,wiem że są lepsze radia od tego JVC co mam ale jak narazie wystarcza mi ono i jestem w 100% zadowolony.Może kiedyś zdecyduje się na zmiane.Jak narazie to przewody muszę kupic sygnałowe Macrom m1lc i plusowy do aku i wyregulowac wszystko aby zdązyc do 12 grudnia,i jeszcze obic panele skórą.Niby drobnostki ale czasu mało bo dochodzi do tego praca.

Edytowane przez kris1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spowiadaj sie teraz jak ksiedzu na spowiedzi:

1. skad miales takie dystanse i czy to uniwersalne, czy pod maree??

2. czym ciales tapicerke??

3. jak glosniki graja w tak dlugim dystansie??

4. skad wziac taki pierscien pod glosnik jak Ty masz??

5. ten panel masz przkrecony do dystansu i przyklejony do tapicerki??

 

pytam, bo przymierzam sie do tego na wiosne :)

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...