Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzis po pracy zabrałem się wkońcu za obicie mojej skrzynki.Klej jaki używałem to firmy tesa(klej w sprayu),naprawde szybko schnie,idealny do klejenia wlasnie obudów,podsufitek,tego typu rzeczy.Schnie w kilkanascie sekund.

Radku dzieki za materiał, nawet starczyło na obicie małej zabudowy na zwroteczki :)

post-4698-0-00972400-1303146953_thumb.jpg

post-4698-0-83385400-1303146970_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, a ja myślałem, że to jakaś firma "natural sound" robiąca elementy zwrotnic :wstyd:

Tomo na następnym spocie postaram się być, i zobaczysz jak Tempo6 wymiata.Mam nadzieje ze 2 wolne weekendy które sobie ustawilem na wolne pokryją się ze spotem, który będzie w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju, to nie wiem, czy ja będę, jak sesja powoli będzie mi się zaczynać. Daleko nie mamy do siebie, może kiedyś tak o wpadnę do Ciebie, to przepniemy coś jak w PW.

A ze Tempo 6 wymiata, to dla mnie nic nowego:) Choć kupiłem go jako mój pierwszy zestaw w ciemno, uważam to za najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać. Jedynie w R6A (które są droższe), tweeter gra chyba bardziej detalicznie. Ale nie wiem, czy jego gra mi się bardziej podoba, za mało go słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchałeś ich,jakaś słyszalna zmiana?

Raadku moje uszy niewychwytują aż tak drobnych różnic miedzy zmianą kabelków sygnałowych. Jedynie wydaje mi się że sub gra lepiej,gdyz tam miałem najtansze ft2 audisona,a teraz zalożylem im bt2 które były na przód podłączone. Napewno niełapią żadnych zakłócen Twoje kabelki. Radku jedyną słyszalną różnice która zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie to Twoja robota zwrotek. Po prostu bajka:)

Było dać puresonici do zapcola

Myślisz Emilu że lepiej sie sprawdzą na górze niż Macromy.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

post-4698-0-54019000-1305568824_thumb.jpgWkońcu czas przyszedł na wymianę moich starych klem, w sumie powiedziałbym blaszek. Klemy Pursonica solidnie skręcane połączenia przewodów. Jestem zadowolony, gdyż ważnym elementem instalacji jest także dobre połączenie akumulatora :)

 

Z dalszych moich prac czas przyszedł na wymianę jednostki głównej. Myśle nad jakimś old-em oraz do tego jakiegoś procka wrzucic. Radyjko moje obecne sprzedaje jak widac w dziale, co bedzie?? mam pewien pomysł, ale jeszcze nie do konca wszystko wiadome. Trzeba jeszcze troszeczke dozbierac.:)

post-4698-0-46770900-1305568866_thumb.jpg

post-4698-0-01983900-1305568883_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...