Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Małe zmiany poszły a więc wypadła moja jednostka główna czyli Jvc sh1000. Zastąpiła go Alpinka 7998r. Jeśli chodzi o dźwięk w moim systemie po zmianie radia co dostrzegłem odrazu, na pewno detale stały się teraz wyraźniejsze na górze,scena bardziej obszerna.. To są rzeczy które zaobserwowałem odrazu, muszę się pobawić czasówkami, poustawiać wszystko od nowa.Niestey niemiałem zbytnio czasu aby bardziej wniknąc w ustawienia w radiu,jutro cos pewnie podziałam bo mam wolne. Co wyjdzie zobaczymy,na pewno na plus:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

A jak zmieniasz magazynek :?: Chyba nie za wygodnie :)

Nie jest aż tak źle :)Ta opaska gumowa co przechodzi przez środek zmieniarki odpinam ją,zmieniarke obracam na przod magazynek wyjmuje. Tak w skrócie. Załadowałem 12 CD które akurat teraz lubie posłuchac, oczywiście albumy we flacu, i niema potrzeby abym co chwila magazynek musiałbym wyciągac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dawno nic nie robiłem, ale niestety :) apetyt rośnie zawsze i co by nie było zawsze chce się mieć więcej Jak widac każdy szykuje zmiany w autkach, ja także coś próbuje zrobic i pójść kolejny krok do przodu. A więc:

Plany już wtrakcie czekam na info co wyjdzie, zmiana dołu na MP 5.16.

Zmiana góry ale tylko tweetera na MT-22.

Co wyjdzie z tego i jak zagra zobaczymy. Mam nadzieje, że bedzie to kolejny krok do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświerzam temat.

A więc zakup się udał, zawitały u mnie MP 5.16. Powoli będę kompletowac resztę systemu, a więc najpierw muszę do nich dorobic pierscienie gdyż morele były inaczej montowane niż teraz MP bedą. Jak tylko ogarnę pierscionki i zamontuje głośniki opiszę jak to gra. Kilka fotek poniżej:

post-4698-0-87758900-1325855399_thumb.jpg

post-4698-0-89403800-1325855410_thumb.jpg

post-4698-0-42934800-1325855420_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris ja to czekam na odsłuch :) bo chętnie zobaczę róźnicę pomiedzy samą aplikacją :)

Vampirek no problem,bedziesz pierwszy :)

Do zmiany idzie takze wysoki co jeszcze planuje ,a wiec zbudowanie nowych słupexów. Mam nadzieje ,że scena zrobi się wieksza i zmieni się gra na dole.

Jak już to zrobie planuje wszystko zabudowac w kole zapasowym. To są moje plany na ten rok i będę to wdrażac. Zrobiłbym więcej ale niestety Bartek może Ci powiedziec i kasy władowałem teraz w awarię silnika. Dobrze, że jeszcze mam warsztat i odeszły prace z tym związane. Ale to tak poza tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...