Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Audio System w zamkniętej czy wentylowanej będzie? Mi też podoba się gra tego głośnika:)

 

Raczej bedzie w zamkniętej.Tomo zbieram teraz klocki, wiec myśle że bedzie ciekawa konfiguracja. Co wyjdzie zobaczysz na spocie, jedno jest pewne nie bedzie sieczki w aucie :zabawa: ,bedzie spokojne granie tak jak jest w wielu autkach,które słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj w klubie

:zdrowko: dzięki

Podłączałeś już piecyk?

Wczoraj przyszedł niemoglem sie doczekac kiedy go ujrzę,niemówiąc o podłączeniu.

Jakie pierwsze wrażenia?

Gra bardzo przyjemnie ale jeszcze niewykorzystuje jego potencjału,myśle aby dół puścic aktywnie,musze troszke potestowac,a i jeszcze suba brakuje.Jak bedzie reszta do mojego systemu to bede mógł wtedy powiedziec cokolwiek.Ale wiem ze bedzie gitaresko gdyz słuchałem Twojego systemu,i mnie sie bardzo podobało, dopiero później tak myśle i mówie przecież Ty miałeś A5. Bardzo przypadl mi do gustu ten klocek, gdyż po perwsze pasuje mi barwa i jakosc oddania dźwięku na dole, no i kanał na suba, po prostu bajka.2 wzmaki w jednym.

Moja teraz instalka składa się z 2 wzmaków dls a5 i zapco studio100. Na dniach bede miec audio system hx-10sq. I jak juz to bedzie to zaczniemy dalej drążyc mój system czyli zrobienie zwrotek na jakosciowych komponentach. Wtedy dopiero Michale bedziemy mieli porównanie z tym co było kiedys.

Dodaje fotki mojego sprzęcicha co teraz jest, wielki sub zniknął już na dobre,poniżej kilka fotek moich zmian:

post-4698-0-85711400-1302095853_thumb.jpg

post-4698-0-19168600-1302095875_thumb.jpg

post-4698-0-25262700-1302095916_thumb.jpg

post-4698-0-43670700-1302095955_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek czyli zmiana sekcji basowej, wkoncu upolowany audio system hx-10sq. Własnie dzisiaj sklepałem dla niego nowy domek czyli 25litrowa obudowa closet.Materiał z którego wykonana to mdf 18mm.Solidnie skrecona na konfirmaty,w srodku uszczelnione boki,wygladzona calosc szlifierka oscylacyjną Jak widac narazie nie obita. Musze kupic materaiał do obicia,ale wszystko w swoim czasie. Jak gra tego jeszcze niewiem gdyż jakies 20 minut temu wrzuciłem skrzynke do bagaja i jutro rano testy pójdą jeszcze przed pracą moją. Mam nadzieje że to jest to czego szukałem zawsze.Kilka oczywiscie fotek z montażu i skrzynki zrobionej.

post-4698-0-56322500-1302558486_thumb.jpg

post-4698-0-76157600-1302558516_thumb.jpg

post-4698-0-53410600-1302558540_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten z allegro ??

Tak, odbieralem go osobiście. :)

 

Odsłuchy,testy poszły. Co mogę powiedziec, jestem pod wielkim wrażeniem jak ten głośnik gra,uderzenie punktualne,nisko schodzące,szybkie,jak trzeba to potrafi pokazac pazur,ustawiłem go tak aby uzupełniał pasmo z przodu.Po ustawieniu wszystkiego dźwiek suba który jest z tyłu przeniósł sie na przód. Gra to tak jakby z tyłu nic nie było. Dźwięk nie do opisania,to trzeba usłyszec.W życiu bym niepowiedzial ze 10'' głośnik potrafi tak zagrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałoby to sens z focalowymi 250rms?

Myśle że spokojnie wystarczyło dla niego. Za dużo to nie mogę powiedziec gdyz jest to mój pierwszy glosnik o srednicy 10''.Zawsze byly to 12'' i bylem sceptyczny jesli chodzi o 10calówki. Jestem naprawde zadowolony z niego,gra bardzo przejżyscie,szybko,przede wszystkim nie meczy podczas grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując go do 8" owszem :) ale to sam ocenisz jak skończę u siebie robić

 

Szerszen wie co gada Polać chłopakowi... choć bym się zastanawiał czy do 6N ładować 2x 8" :O nie wiem może jestem minimalistą jeśli chodzi o Bass w SQ :] jakoś tak to ma być wypełniacz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze cieżko było mi się zdecydować na 8" z tego względu ze myślałem ze to nieda rady w kombiaku. Wiem ze w instalacjach SQ nie chodzi o sieczke jaka dotychczas miałem , bass z tylu jest tylko uzupełnieniem przodu i to w taki sposób ma być aby dźwięk dobiegajacy z bagażnika niedawal po sobie znać, ma być tak zgrane z przodem. U mnie jak narazie zostaje on. Narazie nic niebede zmieniać. Trzeba dopracować to co teraz mam.

Dzisiaj jadę z Bartkiem na zrobienie pasywnych zwrotek do mojego systemu. Autko zostawiam do jutra, wiadome rzecz bez odsluchu, testow, ustawienia całości, nic nie zrobisz. Wiem ze po tym zabiegu będzie to co chciałem mieć i czego oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...