Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Będzie jeszcze więcej majstrowane niebawem, i mam nadzieję że nareszcie to auto pokaże na co je stać :) bo sprzęt jest prima sort, tylko trzeba to wszystko jakoś po ludzku ogarnąć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam podoba się teraz dzwiek po naszych majstrowaniach ze Stankiem ?

Emilu dziękuje Tobie,Stanec oraz MB bo naprawdę zrobiony kawał dobrej roboty.

Emilu jak tylko przyjechałem do domu sciagnalem sobie album Pink Floyda(flac) i wlaczylem utwór time. Powiem jedno doznalem naprawdę wielkiego szoku. Całość gra rewelacyjnie, już na spocie jak wsiadlem do autka zobaczyłem różnice w dźwięku , scena się teraz poprawiła i to na b.duży plus. Ale tak jak mówiłem Emilu niemialem kiedy tego wszystkiego poustawiac.Wielkie dzięki dla Was.Czas powoli zbierać na inne klocki. Na sprzedaż pojdzie w najblizszym czasie monoblok vibe oraz skrzynia.

Edytowane przez kris1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw fajnie jeży włos na głowie, ale jednak już doszedłeś do tego, że nie tędy droga;)

Kup dwie jakościowe 10":D

Myśle o wzmaczku Dls A6 i do tego jeszcze niewiem jaki ale będzie 1 szt. 10", będzie zabudowana w lewej wnece(schowek) bedzie odlew z zywicy. Do tego będzie zabudowana podloga ze wszystkimi klockami podnoszona na silownikach. Taki jest Moj teraz plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale z włoskich aut, widzi mi się tylko Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD, lub Giulietta.

 

Jak kupowałem swojego Fiata też m.in myślałem o alfince 156, ale wybór padł na Maree. Miałem jakis czas temu punto1.Byłem bardzo z niego zadowolony. Kupiłem z troszkę taniej gdzie mialem silnik do roboty.Zrobiłem kapitalke silnika gdzie mnie to niedużo kosztowało i chodził naprawdę bardzo dobrze po tej operacji. Ale każdy ma swoje zdanie na temat autek. Mi ogólnie odpowiadają wloskie autka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...