Skocz do zawartości

Najlepsze radyjka Alpine


mayer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To też zabytek , helix to jest 21 .

 

Wiek to może i ten , ale epoka stara :wink2:, może lepiej zabrzmi niedzisiejsza .

A 700 to dla mnie jeden z najlepszych produktów swoich czasów w swojej grupie , często zupełnie niedoceniany , głownie prze tych którzy nie potrafili go należycie wykorzystać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś podpowie co to h700? :)

 

Wiek to może i ten , ale epoka stara :wink2:, może lepiej zabrzmi niedzisiejsza .

A 700 to dla mnie jeden z najlepszych produktów swoich czasów w swojej grupie , często zupełnie niedoceniany , głownie prze tych którzy nie potrafili go należycie wykorzystać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O ile dobrze pamiętam to 7996 nie ma czasów i zwrotki ?

A ja wydzielenia 7990 z tej tabelki i utworzenie odrębnej jedynie z tym modelem :wink:.

 

I jeszcze jedno DVI 9990 jest sterownikiem , to radio samodzielnie nie jest w stanie być źródłem dźwięku.

Przecież dla wielu znawców sedziów itp nie ma różnicy inne alpine vs 7990 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się kazdy martwi za siebie , ale tu trzeba rozróżnić dwa stany;

1.Radyjko jako składowa systemu , ale dźwięk pobierany jest z procka

2.Radyjko jako samodzielne źródło dźwięku


 

 



O ile dobrze pamiętam to 7996 nie ma czasów i zwrotki ?

 

Chyba ma + optyka do zewnęrznego procka i obslugę z poziomu AiNeta zewnętrznego procka , a z cala pewnością 700 . Nie da się natomiast programować z poziomu tej jednostki nastaw zewnętrznego procka typu czasy czy podzialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak jest w tych starociach. Kilka miesięcy temu pojawiła sie 7909 za 2500 Pln na olx i po 3 dniach pstryk! i znikła. Rupieć nie ma czasów zwrotek, optyka itd a za to ma kieszeń :super:  i sprzedaje sie od ręki. Moja 09 po przeglądzie i  bedzie u mnie do końca swoich dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


178bt nie ma zwrotki

 

Może małe sprostowanie. Nie rozgraniczałem tego, czy jest pełna zwrotka, czy też jakiś podstawowy zestaw filtrów. 

 

 

 


1.Radyjko jako składowa systemu , ale dźwięk pobierany jest z procka

2.Radyjko jako samodzielne źródło dźwięku

 

Cenna uwaga. Z tego co wyczytałem dobry grajek może (aczkolwiek nie musi) zagrać lepiej solo niż w duecie z zewnętrznym procesorem. Bardziej jednak przy tworzeniu tabelki chodziło mi o opcje nr 2. Czyli 9990R odpada. Nie wiedziałem, że samodzielnie nie zagra. Jedynie, że ma nowszy typ magistrali. Czyli kosztowna opcja, więc wypadałoby wydzielić razem z 7990  :wink:

 

 

 


Coś jednak jest w tych starociach. Kilka miesięcy temu pojawiła sie 7909 za 2500 Pln na olx i po 3 dniach pstryk! i znikła. Rupieć nie ma czasów zwrotek, optyka itd a za to ma kieszeń   i sprzedaje sie od ręki. Moja 09 po przeglądzie i  bedzie u mnie do końca swoich dni. 

 

Była, była i chyba zniknęła nawet szybciej jak te 3 dni. Nie ma optyka (pytanie czy można i jest sens go dorobić). Dodatkowo mamy starszy typ magistrali. Do tych radyjek to najlepiej ino oryginały pakować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co jest z tymi "zwrotkami" ciągle w 178bt i 137bti?
Miałem oba i jak 178 ma zwrotkę to 137 też... Chociaż takie zwrotnice składające się z samych filtrów to ma cała masa radyjek nie tylko Alpine. 

Proponuję, bo to nie forum Euro Agd, uznać za zwrotnicę tradycyjnie aktywkę, a filtrami sobie bani nie zawracać. Bo w materiałach prasowych to i one za zwrotnie pełne robią, a mp3 za wysublimowane pliki muzyczne o powalającej jakości... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cde-195bt nie łyka flac

Racja, do poprawki. Zrobiłem te radyjka racem, sugerując się tym, że 193 ma flac.

 

 

 

Proponuję, bo to nie forum Euro Agd, uznać za zwrotnicę tradycyjnie aktywkę, a filtrami sobie bani nie zawracać. Bo w materiałach prasowych to i one za zwrotnie pełne robią, a mp3 za wysublimowane pliki muzyczne o powalającej jakości... 

 

Pisałem o tym wyżej. To ja proponuje usunąć kolumnę i niech każdy zainteresowany danym model szuka sobie we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tak: zwrotka 2way, 3way, HPF/LPF i każdy będzie wiedział o co chodzi. Chociaż moim zdaniem to ta tabelka bez sensu jest, bo można powiedzieć ze to specjalistyczne jednostki, dla tych którzy potrafią je wykorzystać i dobrze je znają. Po prostu te informacje są dość banalne, a w takiej formie to i mogą wprowadzać w błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to dobry pomysł jak i tabelka jak i pomysł khazara żeby dodać zwrotka 2/3 way hpf/lpf. Jeśli ktoś będzie myślał o rozbudowanym car audio, a nie bardzo się zna to może się sugerować tą tabelką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chociaż moim zdaniem to ta tabelka bez sensu jest, bo można powiedzieć ze to specjalistyczne jednostki, dla tych którzy potrafią je wykorzystać i dobrze je znają.

 

Pewnie, że osoby, które przewaliły te radyjka je znają. Ja wszystkich nie znam, nie przewalałem, nie wiedziałem czy ma optyka itd. - dlatego pomyślałem o tabelce. Druga sprawa to właśnie chodziło o to aby zebrać to w jednym miejscu. Szybkie info bez pytania, szukania, przewalania manuali. Mnie się na pewno przyda  :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...