Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Przeglądając posty nie znalazłem pewnej kwestii.Osoba która jest na Czarnej liście pod swoim nickiem ma wpis na czerwono żeby uważać na transakcję z tą osobą.Myślę że fajnie by też było wiedzieć z kim warto robić zakupy i jakby taki wpis był też pod nickiem to by było dość dobre rozwiązanie.Zaznaczamy sobie złe wiadomości pod nickiem to i zaznaczmy te dobre :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Mi o to że jak ktoś coś sprzedaje to niech pod nickiem jest też opis że jest godny polecenia,bo po co mam wertować strony i szukać tego w odpowiednim temacie.Jeśli osoba jest na czarnej liście to komunikat sie pojawia i wszystko wiem,tak samo by mogło być z polecaną osobą.Wtedy wiem od razu że można od tej osoby kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem czy we właściwym temacie piszę jak coś to przenieście do właściwego :P

 

 

Na pewnym innym forum pierwsze 10 postów nowego użytkownika musi być zatwierdzona przez modów. Rejestrując się na nim dostałem w mailu i PW taką informacje. Po napisaniu posta wyskakuje okienko informacyjne że pierwsze 10 postów musi być zatwierdzone przez Moderatora. Potem już można pisać do woli :hyhy:

 

Może u nas było by to dobre jako zimny prysznic przed zapytaniem Jakie radio za 300 :) --- mniej Kłódek by było, mniej bluzgów "dlaczego mój temat został usunięty" itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy dostaje na PW  >

 

"Witamy Cię na jedynym polskim forum związanym z tematyką CAR audio

Cieszymy się ze zechciałeś(-aś) zostać częścią naszej społeczności i mamy nadzieje ze zostaniesz u nas na dłużej.
 
 
Kilka słów i szybkich uwag dla początkującego:
 
1. Pierwsze co powinieneś(-aś) zrobić to przywitać się i napisać kilka słów o sobie w odpowiednim dziale, a konkretnie w wątku http://www.strefacaraudio.pl/topic/20045-przedstaw-si%C4%99-wszystkim/
 
2. Dodatkowo prosimy Cię abyś zapoznał(a) się dokładnie z naszym regulaminem http://www.strefacaraudio.pl/topic/1317-regulamin-forum-zapoznaj-si%C4%99/ .
Jest to dość istotne gdyż zawiera on podstawowe informacje i zasady poruszania się po naszym forum.
a. radzimy przeczytać , a w zasadzie nawet przestudiować FAQ napisane przez Bartosza Nazara http://www.car-audio.waw.pl/PolskiCarAudioFAQ.pdf , bo to pomoże Ci poznać podstawowe słownictwo jakim się tutaj posługujemy .
 
3. Forum zawiera sporo ciekawych informacji na tematy związane z nagłośnieniem auta . Aby było Tobie łatwiej poniżej masz linki do bardzo przydatnych wątków, które na pewno pomogą Tobie rozwiać początkowe wątpliwości i oswoić się z tematyką, pojęciami i zagadnieniami naszego forum.
 
 
 
 
 
 
 
 
Jak zauważyć można to tematy "podklejone" w dziale dla początkujących i radzimy przestudiować je wszystkie ...wiedzy nigdy za dużo ;)
 
Te przykładowe wątki na pewno pozwolą Ci na poznanie podstaw nagłośnienia poprzez co nie zaczniesz działalności na forum od zadawania niepotrzebnych pytań, które jak zapewne wiesz, potrafią czasami być denerwujące icon_wink.gif
 
 
Na tą chwilę pozostaje nam tylko życzyć Tobie dużo zapału, chęci do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią oraz czynnego uczestnictwa w życiu forum icon_good.gif
 
UWAGA !!!
 
ZANIM NAPISZESZ NOWY TEMAT I ZADASZ PYTANIE PROSIMY: UŻYJ WYSZUKIWARKI, PONIEWAŻ BYĆ MOŻE JEST JUŻ NA NIE ODPOWIEDŹ. Zwróć też uwagę na regulaminy wewnętrzne działów o projektowaniu subwooferów i regulamin działu SPRZEDAM (łącznie z tematem UWAGA !)
 
PAMIĘTAJ, ŻE ZA ZADAWANIE PYTAŃ, NA KTÓRE ODPOWIEDZI SĄ NA FORUM I TO WIELOKROTNIE MOŻESZ OTRZYMAĆ OSTRZEŻENIE.
 
MYŚL, SZUKAJ, A POTEM ZADAWAJ PYTANIE !!!!! "
 
 
Chciałbym też poinformować Cię, że jako użytkownik naszego forum przysługują Ci atrakcyjne rabaty na produkty, akcesoria oraz inne rzeczy dostępne w forumowym sklepie internetowym http://www.sklep.audiobas.pl
Zapytania proszę kierować na:
Telefon: 691 265 492
Gadu-Gadu: 3615115
Tlen: kamil80-1989
e-mail: info@audiobas.pl
 
 
Życzę miłego korzystania z forum!
 
Pozdrawiam
K@mil - Kamil Kubiak
www.AudioBas.pl "
 
 
 
Samo przestudiowanie zagadnień z podanych linków, to co najmniej godzina ...jednak u nas nowe tematy ludzie zakładają w 3 min po rejestracji , nawet nie czytając tego PW !  
Wczoraj wysłałem 11 , z czego 5 otworzyło w ogóle to PW , a ile przeczytało ze zrozumieniem ? Znając życie pewnie 2  :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na pewnym innym forum pierwsze 10 postów nowego użytkownika musi być zatwierdzona przez modów

Czyli nowi dodają post lub temat, modek nie zatwierdza i 10/10 osób przestaje bywać na forum, nikt z nowych nie pisze bo po co?  - nie ma postów, nie ma tematów, nie ma tematów nie ma forum , chyba ze kilka osób będzie zachwalać swój sprzęt i system ludzi którzy są na forum, tym sposobem chyba forum nie przetrwa? masz przykład 600 nowych, i ile z nich jest aktywnych  na forum 10-12? a tokiem twojego myślenia pozostanie 1 góra 2 osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Przemcio.Blokada 10 a nawet 15 pierwszych postów na forum.Zobaczcie ilu jest nowych którzy pierwszy post mają z dziwacznymi pytaniami ? nawet się nie przywitają i nie powiedzą kilka słów o sobie.Zainstalują jakieś dziwadła w aucie i specjalnie się zarejestrują nie po to żeby się czegoś nauczyć ale po to aby zadać irytujące pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie jeszcze temat "nowego" z jakims problemem dotyczacym babola w instalacji (temat braku basu) ale temat "jaki sub za 500" jest kompletnym nieporozumieniem bo w podwieszonych tematach swietnie pokazano przyklady roznych sprawdzonych klockow i trzeba sie tylko troche wysilic ...ba trzeba tylo przeczytac wiadomosc powitalna ze wskazanymi sciezkami rozgladania sie po forum . Na przykladzie wspomnianego braku basu z przodu widac ze zakladajacy tez sie nie przylozyl do lektury podklejomych tematow gdyz dopiero na drugiej stronie swojego tematu rzuca modelami klockow w aucie , a pewnie na trzeciej poda jak to ma podlaczone i jak filtry ustawione . Zeby uzyskac pomoc trzeba znac podstawowe slownictwo ktore w FAQ Nazara jest fajnie opisane ....no ale to trzeba chciec , a nie walnac temat i czekac az naprowadza nudzacy sie userzy. Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...