Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Całe życie się człowiek uczy ;) Dzięki za podpowiedź :)

To jeszcze dorzucę swoje trzy grosze ;)
Odnośnie tematów w których jest coś tworzone - budowa skrzyń, kompletowanie CA czy prace przy naszych samochodach.
Fajnie by było, gdyby równocześnie z pisaniem posta o nowych postępach, czy też finalnym efekcie, autor tematu aktualizował to w pierwszym poście :)
Wiem, że forum jest do czytania, ale czasem przelecieć 40 stron to dużo :) a niektóre tematy nie mają hepi endu ;) niestety...

Taka tam luźna uwaga dla kolegów forumowiczów, po przeczytaniu tematu "Kompletujemy zestaw CA do naszego samochodu. " fajnie się zaczął, niefajnie skończył.. Fakt, raczej się nie zakończy, bo co chwilę pojawiają się jakieś produkty godne uwagi, ale można by to jakoś uporządkować w pierwszym poście, gdzie podane by były same modele poszczególnych klocków CA, a to dlaczego się tam znalazły to trzeba by doczytać w postach poniżej ;)

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja mam taką sugestię. Krótko jestem na forum i nie wiem czy nieczytane posty znikają po jakimś czasie, ale jeżeli wchodzę w odnośnik "wyświetlający nową zawartość" przydałby się w tym oknie z tematami przycisk oznaczający je jako "przeczytane" - bo nie wszytko musi każdego interesować, jak chociażby ogłoszenia z giełdy. Aktualnie co wejdę by sprawdzić nowe posty, to przybywa mi tylko stron z odnośnikami do tematów...

 

Jest taka możliwość? Chyba, że gdzieś przeoczyłem funkcję...

 

A tak wejdę w [nową zawartość] - wyskoczy mi 15 tematów - przeczytam 7, które mnie interesują, a resztę usunę oznaczając jako [przeczytane]

Chodzi o to żebym nie musiał otwierać każdego tematu, z nowym wpisem, po to by mi zniknął z listy...

Możesz też użyć opcji "Filtruj według forów" i wybrać tylko te, które chcesz mieć na liście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysłałem o wegierskim, ale może masz racje, dla złagodzenia tematu lepiej wanilia albo nawet śmietankowy :)

 

A co mam się denerwować, to miało być tylko udogodnienie, a nie ostatnia deska ratunku, miejmy nadzieję że kiedyś nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. :P

 

Gdyby nie pokręcona konfiguracja serwera, to już by było zrobione dawno. W "normalnych" warunkach działa praktycznie od ręki, a tutaj muszę pokombinować. Siądę w końcu do tego i zrobię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja jestem za tym by był kosz bo czasem można poczytać tam niezłe głupoty, bardziej i mniej potrzebne, chyba że szkoda Wam miejsca na takie tematy. 

 

Można takiemu wywalić temat i potem niech sobie dalej piszę w nim, może później zajarzy że w koszu jest i się biedak produkuje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...