Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Heh, ja osobiscie do tego sie nie dołoze, uwazam ze ekshibicjonizm informacyjny który wprowadzaja portale społecznosciowe tak naprawdeprzenosi sie coraz głebiej ingerujac w kazdy aspekt naszego codziennego funkcjonowania. To wcale nie jest dobre, podawanie kazdego info o swoim samochodzie/samochodach gdzie sie tylko da... Co prawda nie ma reguł ale sam fakt jest dla mnie niepokojacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To wcale nie jest dobre, podawanie kazdego info o swoim samochodzie/samochodach gdzie sie tylko da

W zupełności popieram. Przykładowo ja nie mam ochoty udostępniać wszystkim informacji gdzie można potencjalnie w okolicy ukraść coś warościowego... Jeśli ktoś chce się ze wszystkim afiszować, to może (i pewnie zakłada) temat w "nasze instalacje". To tylko jeden z wielu aspektów zakładania tam tematów, także nie uważam, że tylko po to tam są. Osobiście uważam, że dział "nasze instalacje" powinien być zablokowany dla niezarejestrowanych użytkowaników. Jeśli tak jest to przepraszam za mieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodząc na tablecie jako nie zalogowany , nie widzę tylko działu dla początkujących a bez problemu mogę przeglądać instalacje nie będąc zalogowanym 

 

wiec popieram sugestie zablokowania działu "naszych instalacji" dla nie zalogowanych osób , a może i nawet dla osób nowych ? Mając na myśli taka osobę która jeszcze nie napisała żadnego postu na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To wcale nie jest dobre, podawanie kazdego info o swoim samochodzie/samochodach gdzie sie tylko da

 

 

 


W zupełności popieram. Przykładowo ja nie mam ochoty udostępniać wszystkim informacji gdzie można potencjalnie w okolicy ukraść coś warościowego

 

Także popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z innej beczki - nie myśleliście żeby skolerować Forum z jakąś strona na Facebooku ?? ( lub nazwa uzytkownika - StrefaCarAudio ) ?? myślę że by to spowodowało dodatkowy rozgłos, może też by pomogło w utrzymaniu tego forum, doszło by więcej użytkowników, duża cześć ludzi nie była by anonimowa ( no chyba że ktoś nie chciał by dołaczyć do grona  znajomych ) ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...