Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A moze zostawić możliwość edycji na stałe? Ja nie widze potrzeby zamrazania postów , no chyba ze jest taka a ja o tym nie wiem...?



JA akurat mam możliwosc ale gdyby nie "kolor" to by mi to przeszkadzało, czasami wlepia sie warny bo ktos nie czytał regulaminu, nie podpisał linków a na edycje juz nie ma szans, zreszta zawsze jakas swoja literówke przy okazji można poprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z innej beczki. Czy w dziale "Wasze instalacje" albo w jakimkolwiek innym miejscu forum mógłby powstać podtemat dotyczący słupków?

Obecnie jestem na etapie przygotowań do rzeźby (pierwszy raz...) i przeszukałem już trochę tematów dotyczących instalacji w forumowych autach, jednak nie wszędzie są fotki, nie każdy pokazuje co i jak wykonał itp.

 

Myślę, że taki dział, z podpisem w jakim aucie znajdują się prezentowane słupki, byłby pomocny dla osób nowych, które próbują po raz pierwszy zadziałać w temacie własnoręcznej budowy takiego ustrojstwa. Można by podejrzeć sposób ukierunkowania tweetera i ocenić w jaki sposób taka przeróbka słupka prezentuje się w samochodzie. Na forum jest co prawda FAQ - jak zabudować tweetery: http://www.strefacaraudio.pl/topic/964-zabawa-z-ywic/?do=findComment&comment=7248 oraz kila fajnych tematów, jak opis nowego auta Forumowicza tbrek - gites fotki,  ale to trochę mało.

 

Popstrykać fotki gotowych słupków to sprawa dużo łatwiejsza niż fotorelacja  z całej zabawy z instalką i myślę, że wielu Kolegów mogłoby się podzielić wynikami swoich prac. 

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być wredny ale jak komponuje sie z deska poszczególnego modelu radio, na przykładzie cda9855 też Ci założyć temat? Trochę powagi proszę

 

Bez spinki Kolego.

 

Na formę zabudowy radia mamy zwykle dużo mniejszy wpływ niż na ukształtowanie słupków pod tweetery. Na dobra sprawę przy odrobinie uporu radio możemy ukryć przed wzrokiem ciekawskich i nie będzie to miało większego wpływu na dźwięk, w przeciwieństwie do tweetera, który zwykle najlepiej gra będąc odpowiednio wyeksponowanym.

 

Poza tym nigdzie nie pisałem o konkretnych modelach sprzętu, a o konkretnych modelach aut. Może ktoś akurat będzie się zastanawiał nad zakupem samochodu z myślą o grzebaniu przy audio... W takim temacie będzie mógł popodglądać jak to mniej więcej wygląda po zabudowaniu głośników w słupkach oraz jak w danym aucie wygląda sprawa ukierunkowania głośnika. Ja rozumiem, że trzeba ustawiać na własne ucho, ale nie wszyscy mają czas i możliwość przerabiania słupków po kilka razy, a w temacie można by było zobaczyć jak robią to "Masterzy" :wink:

 

Oczywiście jeśli nie będzie zainteresowanych tematem, to nie mamy o czym mówić. Ja się przy niczym nie upieram, napisałem tylko o tym czego MI brakuje. Jeśli Cię tym uraziłem Kolego to przepraszam.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 


Kto i co mialby w nim pisac?

 

Już by się ze dwie osoby znalazły ;) i to niekoniecznie JD czy Nakamichi :D

 

a tak na marginesie, szkoda że gdy przychodzi powiadomienie na email, nie można zrobić odpisz bezpośrednio do nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a tak na marginesie, szkoda że gdy przychodzi powiadomienie na email, nie można zrobić odpisz bezpośrednio do nadawcy.

Byłaby taka możliwość, ale nie wiem czy są na to fundusze (modyfikacja dodająca taką opcję to 13 dolarów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...