Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I najlepiej zrobić automat podpowiadający przy zakładaniu tematu, jak w google...

 

wpisujesz - sub.... pojawia się 1024 tematy,  sub do.... zawęża się do 864 , sub do 500zł i już masz 124 wyniki....   :)

 

I wpisowe 1000zł dla ostudzenia głupot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mi nadal brakuje bezpośredniej odpowiedzi z PW - da sie to zrobić ?

Chodzi o odpowiedź bezpośrednio przez e-mail? Jak tak, to będzie. Jest już coraz bliżej, bo admin serwera zaczął odpisywać.

 

I najlepiej zrobić automat podpowiadający przy zakładaniu tematu, jak w google...

 

wpisujesz - sub.... pojawia się 1024 tematy,  sub do.... zawęża się do 864 , sub do 500zł i już masz 124 wyniki....   :)

To by nie było głupie. Możliwe do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a  mi brakuje na forum mapy użytkowników, mamy 16 województw i po kliknięciu w "użytkownicy" wyświetla się mapa polski z podziałem na województwa, po najechaniu na wybrane województwo zostaje wyświetlona ILOŚĆ użytkowników danego województwa a po kliknięciu widzimy wszystkich użytkowników z województwa. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki pomysł- spalił na panewkach.

 

Powód- ryzyko "wyparowania" sprzętu z auta.

Nom, mi wyparował przed świętami  :kwasny:

 

 

 

Aja się tak zapytam  :wink:

Czy nie dałoby rady zrobić takiej opcji "Wróć do góry" przy postach??

 

Za każdym razem kiedy skończę czytać temat muszę/trzeba ręcznie wrócić do góry aby przeczytać nowe posty/tematy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja się tak zapytam  :wink:

Czy nie dałoby rady zrobić takiej opcji "Wróć do góry" przy postach??

 

Za każdym razem kiedy skończę czytać temat muszę/trzeba ręcznie wrócić do góry aby przeczytać nowe posty/tematy 

Ja otwieram każdy temat w nowej karcie, kończąc czytać zamykam kartę i mogę dalej 'przeglądać' nowe posty/tematy :wink:

Chyba że chodziło Ci o coś innego, bo nie napisałeś tego zbyt klarowanie :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otwieram każdy temat w nowej karcie, kończąc czytać zamykam kartę i mogę dalej 'przeglądać' nowe posty/tematy :wink:

Chyba że chodziło Ci o coś innego, bo nie napisałeś tego zbyt klarowanie :zdrowko:

Na innym forum  :D  mam w postach obok " Zgłoś, Cytuj, Odpowiedz, Cytuj Selektywnie" dodatkową opcję "Wróć do góry"

 

Może to przyzwyczajenie  :rolleyes: , może wygodnictwo  :) ale jakoś tak się przywiązałem do tego hehehe

 

Można oczywiście przeglądać w nowych kartach ale kiedyś może braknąć monitora na otwarcie wszystkich  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...