Skocz do zawartości

Czego mi brakuje na forum


k30dpc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co myślicie o temacie, w którym użytkownicy wrzucaliby filmiki ze swoim sprzętem(jak sprzęt gra). Coś jak temat "Wasze instalacje", z tym, że w nim są zdjęcia.

I czym by to mieli nagrywac, zeby odwzorowac realny dzwiek? Ile to by mialo zajmowac miejsca? Nie obraz sie, ale zejdz na ziemie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w którym użytkownicy wrzucaliby filmiki ze swoim sprzętem(jak sprzęt gra).

 

 

 


Nie obraz sie, ale zejdz na ziemie....

 

Grzechu porzućmy Twoją propozycję po Jacusiowej jakże grzecznej odpowiedzi, bo  może się skończyć tak jak ktoś ostatnio wrzucił swój  filmik  z pracy pprzy "tjuningu peżota " i po co Ci to ?  :wink:

 

Panowie proszę nie drążmy dalej tematu filmików z nagraniem ..."grania"  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zobacz też dlaczego boty znów się logują (zmienić zapytanie przy rejestracji ?) , bo choć koledzy od razu raporty dają na takiego bota i go blokujemy , to jednak można to chyba coś im utrudnić przy rejestracji ? ;)

Albo obrazki z mało czytelnymi wyrazami jak na innych forach stosują często.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może mi nie brakuje ale mam zastrzeżenia do szukajki na forum. Jak szukam przez google więcej znajdę niż przez nią, więc po co ona jest? Żeby się denerwować? Wpiszesz bez Ś Ć a temat mial Ś Ć i już nie znajduje mi nic. Wpiszę w google i dam strefacaraudio i działa bez problemu i mam to co szukam. Nie dałoby się jakoś zgooglować tej wyszukiwarki? 

 

P.S. Nic dziwnego że nowi nie chcą z niej korzystać bo ma za mało odpowiedzi w wyszukaniach :) Wybredna jest małpa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy przypadkiem nie jest to zalezne od słabego "silnika" forum?

Możliwe że tak jest niestety. Pytanie czy silnik forum nie jest podobny do tego na np tym forum: http://mb201-124.eu/ ? Na ich forum jest bardzo fajna wyszukiwarka, działa tak jak google czyli wyszukuje wybrane słowa, znaki i nie wymaga pisania polskich znaków z ogonkami. 

 

P.S. Wyszukiwarka na MB ma napis google czyli jest wspomagana więc czy tu nie można tego dołożyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę bez problemu uruchomić tu wyszukiwanie Google, ale nie będzie wtedy działać wyszukiwanie w działach niewidocznych dla robota. Jest też inna opcja, ale muszę o tym pogadać z adminem serwera (tym, co nie działa zbytnio w temacie odpowiadania na PW przez e-mail).

 

Co do Tapatalk, to widzę, że jest opcja wysyłania zdjęć na ich serwer, a tego wolałbym uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...