Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj przez dłuższy czas szewc chodził boso ;) i to dłuuuugo ;)

 

Z paru ciekawostek a propo autka :

 

1. Mamy monitor do którego podłączony jest odtwarzacz WD HD LIVE jako odtwarzacz plików typu AVI, MKV, WAV, FLAC i inne. Sygnał z odtwarzacza jest wypuszczony światłowodem, który poprzez przełącznik światła biegnie do procka F1.

 

2. W bryce mamy zamontowany nadajnik WiFi aby można było korzystać z internetu (3G) jak również odtwarzać pliki muzyczne z iPoda, iPada, Iphone. Nadajnik ma wyjście światłowodowe które również wchodzi do przełącznika światła a nastepnie do procka F1

 

 

Ogólnie autko jest bardziej multimedialne. Przeważnie muzy słucham z iPoda Touch 64 GB w którym muze mam zgraną w WAV. Jak dla mnie na chwilę obecną jest to rozwiązanie idealne. Czasami używam płyt cd - ale rzadko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rzeczy zrobiłbym ładniej - ale juz mi się nie chce ;) Wiem, że jak rozgrzebię auto to znów będę jeździł dłuższy czas z rozgrzebanym ;)

 

A propo PXA-900 i sterownika. Bo pewno ktoś zapyta czemu go nie zamontowałem. Z dwóch prostych powodów. Pierwszy - nie chciałem mieć świecącej choinki w bryce. Drugi powód to taki, że stroję procek komputerem. Ogólnie przez RS-232 jest więcej ustawień jeśli chodzi o ustawienia czasu jak również zwrotnic. Dlatego zrezygnowałem z wyświetlacza procesora. W trakcie jazdy w nocy radyjko można wygasić włączając tryb ciemny i wtedy baaardzo fajnie pomyka się drogami. Co ciekawe włączenie tego trybu nie wyłącza wyświetlacza w procesorze. Błąd moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mamy monitor do którego podłączony jest odtwarzacz WD HD LIVE jako odtwarzacz

 

Jakim typem łącza jest podana wizja?

RCA? Czy może już HDMI?

 

Czy jest zasilany 12 V czy to wersja domowa i wymaga przetwornicy napięcia z 12 na 230 V?Reasumując jakiego napięcia w zasilaniu wymaga ten Western?

 

W bryce mamy zamontowany nadajnik WiFi aby można było korzystać z internetu (3G) jak również odtwarzać pliki muzyczne z iPoda, iPada, Iphone. Nadajnik ma wyjście światłowodowe które również wchodzi do przełącznika światła a nastepnie do procka F1

 

 

 

Czy ten nadajnik to kolejny komponent z serii WD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WD HD jest podłączony złączem RCA . Niestety monitory samochodowe nie mają wejścia HDMI, a szkoda ... WD HD jest zasilany przez specjalny zasilacz typu XXL ale specjalnie zrobiony do tego urządzenia. Nie ważne jakie dasz napięcie zasilania na wejscie zasilacza - na wyjściu zawsze jest 12 V równiutkie.

 

Wifi jest zrobione przez AirPort Express Apple .... Do niego również wykonany jest specjalny zasilacz. Oryginalny zasilacz 220 V jest usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Wifi ? jak jest z sygnałem, odbiera sieci w zasięgu ilu m ? lub km ? w trakcie jazdy też net działa czy tylko na postoju w okolicach Mcdonaldów i innych gdzie nadawany jest gratis ??

 

Czy net ciagnie Iphona na zasadzie Blueconct ? czyli telefon jako modem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Z wifi to taki mały patent jest. Ale po kolei. :)

 

Jako nadajnik i odbiornik wifi robi AirPort Express Apple. Do niego wpięty jest Router TPLINK a do routera modem Huaweii z kartą 3G Orange. Net masz ok 150 m wokół auta. Jest on niezależny od odbiorników wifi w okolicy. Oczywiście Wifi jest zabezpieczone hasłem. Transfer muzy odbywa się streamingiem danych przez Wifi - nie przez Bluetoth. W tym czasie gdy są wysyłane dane do odbiornika AirPort możesz korzystać z internetu i przeglądać strony WWW. Oczywiście mogę udostępnić net innym użytkownikom :)

 

Z AirPort Express sygnał audio wychodzi w formie światła które pędzi do PXA-H900 i tam jest dekodowane na sygnał audio, wraz ze wszystkimi ustawieniami, opóźnieniami i tp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer muzy odbywa się streamingiem danych przez Wifi - nie przez Bluetoth. W tym czasie gdy są wysyłane dane do odbiornika AirPort możesz korzystać z internetu i przeglądać strony WWW. Oczywiście mogę udostępnić net innym użytkownikom :)

 

Z AirPort Express sygnał audio wychodzi w formie światła które pędzi do PXA-H900 i tam jest dekodowane na sygnał audio, wraz ze wszystkimi ustawieniami, opóźnieniami i tp ...

 

 

To już kumam :) , dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...