facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

nowe osoby na forum - restrykcja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jakub

Jakub

Miłościwie administrujący

• Administrator
  • 294 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:07

Dziś mi Gwoździo dzwonił że na SCA od jakiegoś czasu nawet zalogować się nie może, a jest od jakiegoś czasu zarejestrowany i do dziś mu mail aktywacyjny nie przyszedł - to dla moderatorów może by mu pomogli (możliwe że coś zrobił nie tak)

Przeniosłem go ręcznie do grupy użytkowników. :)

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#42 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 14281 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:10

to dla moderatorów może by mu pomogli (możliwe że coś zrobił nie tak)

Raczej do administratorów...

Wszystko ładnie... Jeszcze rok temu nasmiewalismy sie ze spamu na elce, teraz na elce leja z nas...
Wystarczyło tylko przypilnowanie ortografii... Nie trzeba było zadnych nadzwyczajnych środków podejmowac...

Nas tu jest raptem trzech, juz to ktoś jednak zauwazył... Powalla zapieprza za dwóch, my z Balcerem tyle ile mozemy...

Zommer, z zasady staram sie nie usuwać tematów jesli jest w nich jakis ruch, wielu z uzytkowników nauczyło sie juz olewac odpowiedzi w notorycznie powtarzajacych sie tematach, ale zawsze znjadzie sie jakis obronca ucisnionych... Na wielu forach masz bana za post bez przywitania i co?... I jakos nikt nie placze ze szkoda nowych, ze "mistrzowie" uciekaja...
Jak myślisz dlaczego Ci wartościowi ludzie juz nie pisza na forach albo robia to rzadko?

Ja uważam ze lepiej na forum mniej ludzi a wartosciowych niz wiecej a pieniaczy i kłótliwych...

Może bedziesz miał kiedyś szanse (nie ode mnie to zalezy) sprawdzić sie w roli moda, obadasz jakie to milutkie uczucie czytac "ciekawe" P pod Twoim adresem... bo ktoś sądzi ze dział ma tylko jedna strone i jej przegladniecie upowaznia do załozenia nowego tematu...
Skrzynie dla subwooferów. Pierścienie ozdobne. Usługi tokarskie Potrzebujesz najlepszych usług Car Audio w pełnym zakresie? Szukaj Raadka.

#43 Dareek

Dareek
  • Użytkownik
  • 1375 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:27

Powalla zaczyna odsyłać "nowych" do tego tematu, ale to i tak za wiele nie da ;/
Na forum coraz więcej nowych użytkowników, a z tym coraz większy burdel brzydko mówiąc.
Może K@mil napisze co o tym wszystkim myśli?

Powoli wracam do tematu  :D

#44 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:27

Ech.. Może poprostu zróbcie nowy regulamin i mozliwosc pisania postów po 3dniach. Kto ma cisnienie i tak gucio wniesie i poleci do sklepu i kupi.
Może faktycznie olewanie jakiś postów ma sens..

siberianhusky24s.fora

#45 gwozdzio

gwozdzio
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 19:08

Dzięki za przywrócenie
zmiana auta aleee Brax Team

#46 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 14281 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 19:54

To musial byc jakis nie celowy lag, trzeba pisac w takich sprawach....
Skrzynie dla subwooferów. Pierścienie ozdobne. Usługi tokarskie Potrzebujesz najlepszych usług Car Audio w pełnym zakresie? Szukaj Raadka.

#47 suzuki.gsx

suzuki.gsx

A idźta wy wzyscy w pizd....

• Użytkownik
  • 3035 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 20:57

Co do regulaminu, myślę, że jest on wystarczający, oczywiście dla ludzi czytających ze zrozumieniem,
co z tego, że będzie regulamin jak na elce na 20 stron, jak i tak większośc ma go w głębokim.
Co do Jarka, "Zgredek" jest debeściak, robotę robi jak genesis z głośnikami. :wink:
Marzy mi się bezproblemowe życie. :zalamany:

Butchers from Pomerania TEAM

#48 Ricola

Ricola
  • Użytkownik
  • 988 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 21:53

troszke odgrzeje, ale czy zamiast odsylac do Faq nielepiej nowemu pokazac ekran typu:

TUBA to badziewie jak chcesz wiedziec czemu --->faq (i zaznaczone czemu)
Najpierw kup radio, pozniej reszte---> faq (zaznaczone dlaczego)
Jajka w polce nie sa dobrym rozwiazaniem---> faq (zaznaczone)
Skrzynie dokoptowuje sie na KONCU nie poczatku budowania CA, czemu?--->faq(zaznaczone)

To by ogarneli to polowa bzdurnych pytan o ""TUBE", "bas do auta" itp odejdzie w niepamiec

Blokowanie nowym jest zlym rozwiazaniem, bo nie przybedzie nowych uzytkownikow, tylko wszystko bedzie kisic sie we wlasnym sosie, co nie prowadzi do niczego dobrego.

sam siekiedys zarejestrowalem zeby zadac jedno z TYCH glupowatych pytan i wciaglo mnie, tak tez moze byc i z innymi
Poprawny PODPIS
"nie piszmy czegoś o czym nie mamy pojęcia, to że gdzieś dany element słyszałem nic nie oznacza"
"Każdy z użytkowników ma swoje indywidualne wymagania / oczekiwania. Nie można podchodzić do każdego generalizując temat."

#49 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 14281 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 23:05

Długo Cie nie było...Obadaj co sie pozmienialo, i nie widze problemu abys zdazyl przed nami podac takie wlasnie info w kazdym zamykanym temacie na forum....

#50 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13141 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 08:13

To zrób dla ignorantów i leni skrócone FAQ :rotfl:

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#51 Ricola

Ricola
  • Użytkownik
  • 988 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 15:02

nie chodzilo mi o taka informacje,ktora admini by musieli leniom podawac. BArdziej o skrot faq w formie wielkiego baneru, ktory samoistnie pojawialby sie kiedy "leń" pisalby swoj pierwszy post, badz temat. Po 1min znikal by, ale link do faq by mogl pozostac na stronie glownej, zeby mogl go pozniej znalezc i doczytac.

jesli mialbym chwilke czasu powycianalbym z faq, badz podal w skroconej wersji najwazniejsze info dlaczego tak, a nie inaczej, a reszte to juz link do faq dla rozwieniecia.

Jesli ogarnabym moze dzis to przesle na pv taka gotowa propozycje do ktoregos z adminow
Poprawny PODPIS
"nie piszmy czegoś o czym nie mamy pojęcia, to że gdzieś dany element słyszałem nic nie oznacza"
"Każdy z użytkowników ma swoje indywidualne wymagania / oczekiwania. Nie można podchodzić do każdego generalizując temat."

#52 szymek

szymek

Śpiewam i w stereo przytupuje....

• Użytkownik
  • 1045 postów

Napisano 03 luty 2013 - 18:47

Panowie to co sie dzieje z nowymi użytkownikami powinno sie zmienić.

Pisałem już do mastah22 i podałem swoje propozycje,robi sie za duży smietnik logują się zadają pytanie jak dostają odp (przeważnie na pytania już zadawane kilkanaście razy)  znikają...

Czy naprawde nic nie idzie z tym zrobić?

"Poleciłeś mi wzmak od sherwooda jednak troche nie przekonuje mnie data jego produkcji. 94 rok to juz trochę lat mineło"

#53 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10944 postów

Napisano 03 luty 2013 - 18:56

Wiesz jak możliwość pisania tematów (postów) ustawi się na np. 30dni po rejestracji , to  forum zrobi się "elytarne" , "niedostępne" i "nieprzyjazne" ...a nie po to K@mil ustawiał lokowanie forum aby teraz strzelać sobie w kolano takimi restrykcjami wobec "nowych" .  Jedyną słuszną metodą jest napisanie takiemu nowemu "leniowi" żeby użył wyszukiwania i przeczytał na dzień dobry FAQ Nazara , no i potem raportować nam taki temat do zamknięcia (naprawdę wiele osób tak robi i DZIĘKUJĘ im za to ) .  Osoba rozsądna poszuka i poczyta , a "neodzieciak"  wyzwie nas na PW od piiiiiiiii  i na tym się skończy jego pobyt na naszym forum. 

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#54 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13141 postów

Napisano 03 luty 2013 - 19:03

Dokładnie ,sami powinniscie takich napietnowac .

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia

#55 szymek

szymek

• Użytkownik
  • 1045 postów

Napisano 03 luty 2013 - 19:06

Fakt 30 dni dużo ale może poszło by zmienic np do 3 czy7 dni i po rejestracji automatycznie przechodzi do FAQ Nazara? 

Zmniejszyło by to prace Moderatorów i nam czytania tych mizernych wypocin,które i tak już były przerabiane.

Może mamy za małą wyszukiwarke i jej po prostu nie widzą? :P

Panowie robimy co możemy ale staje sie to po prostu wku.... i nudne tłumaczyć jednemu czy drugiemu to samo co było kilkanaście min wczesniej.

"Poleciłeś mi wzmak od sherwooda jednak troche nie przekonuje mnie data jego produkcji. 94 rok to juz trochę lat mineło"

#56 Dareek

Dareek
  • Użytkownik
  • 1375 postów

Napisano 03 luty 2013 - 19:08

Panowie robimy co możemy ale staje sie to po prostu wku.... i nudne tłumaczyć jednemu czy drugiemu to samo co było kilkanaście min wczesniej.

Olać to. Najlepiej nie pisać nic w takich tematach. Zgłosić do moda i niech blokują. To szkoda naszych nerwów...

Powoli wracam do tematu  :D

#57 Sinsemillaa

Sinsemillaa

Spec od psucia

• Użytkownik
  • 1667 postów

Napisano 03 luty 2013 - 19:28

Jak włączycie możliwość zakładania tematów po kilku dniach to będzie tylko więcej kont nieużywanych, bo nikt nie będzie juz o nich pamiętał.

Ja bym dodał wpis w regulaminie, który by jakoś regulował prawa nowych użytkowników, bo to co się dzieje to już lekka przesada.

#58 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13141 postów

Napisano 03 luty 2013 - 19:30

Dokładnie,no chyba że ktoś ma wolną chwilę.

#59 szymek

szymek

• Użytkownik
  • 1045 postów

Napisano 03 luty 2013 - 19:32

Ja bym dodał wpis w regulaminie, który by jakoś regulował prawa nowych użytkowników, bo to co się dzieje to już lekka przesada.

Trzeba coś z tym zrobić ale wiem czy wpis w regulaminie coś zmieni przecież 99% go nie czyta wcale.

#60 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10944 postów

Napisano 03 luty 2013 - 19:41

Panowie punkt 13 o tym mówi , ba , a  jak się go cytuje/wskazuje takiemu gagatkowi , to i tak najczęściej bez wyzwisk na PW skierowanych w krokodylą stronę i tak się nie obchodzi :wink:

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych