Skocz do zawartości

nowe osoby na forum - restrykcja


Morfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kamul ja jestem po części za tym-

Przychodzi debil, walnąć go słownictwem w łeb. Tak na dzień dobry.

Jak jest tępy - nie zrozumie i tak - odejdzie. A wiecie co nawet da sie zauważyć? Ile mają lat  :rotfl:

IQ pokazuje w myślach że ludzie 21-23lata są na poziomie 14-18latka, 23-25 na poziomie dawnego 19-25latka.

No cholernie wszystko ograniczone, łącznie z problematyka logiki myślenia czy tabliczki mnożenia, nie wspomnę o dziale "Konstrukcji skrzyń", problemy co znaczy netto, powierzchnie itd. Matur to bzdura- ten po dawnej maturze dziś przebija Studenta z tokiem rozumowania..

 

Nie ma to jak robić od razu walnąć młotkiem. Pierwsza riposta i debil odejdzie-kasować po 3dniach NICK

Mądrzejszy, odpowie, jak zrozumie - to można pisać dalej.

Może być biedny, może mieć na Diorę, ale ważne aby rozumiał. Podstawy.

Selekcja inteligencji coś daje, a selekcja sprzętu powyżej kwoty np 500zł - bez toku rozumowania podstaw nie daje nic.

Ale zabawa jest niezła z głąbami, odstresować się można, piwa nie trzeba pić - oszczędność portfela  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

Odkopię trochę temat.

W związku z tym, że wielu nowych użytkowników po prostu olewa powitalny list (czego skutkiem są kolejne bezsensowne tematy), wpadłem na pewien pomysł ale nie wiem jakie są fizyczne możliwości jego wprowadzenia.

 

Otóż chodzi o to żeby link do aktywacji konta nowego użytkownika był "ukryty" w liście powitalnym i żeby go odnaleźć trzeba by po prostu przeczytać list.

Myślę, że jest szansa że kilka osób znalazło by odpowiedź na swoje bardzo norujące pytanie zanim założyło by konto. Na pewno nadal znalazło by się wielu upartych ale myślę że niektórym pomogłoby to trochę przemóc niechęć do czytania listu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat.

W związku z tym, że wielu nowych użytkowników po prostu olewa powitalny list (czego skutkiem są kolejne bezsensowne tematy), wpadłem na pewien pomysł ale nie wiem jakie są fizyczne możliwości jego wprowadzenia.

 

Otóż chodzi o to żeby link do aktywacji konta nowego użytkownika był "ukryty" w liście powitalnym i żeby go odnaleźć trzeba by po prostu przeczytać list.

Myślę, że jest szansa że kilka osób znalazło by odpowiedź na swoje bardzo norujące pytanie zanim założyło by konto. Na pewno nadal znalazło by się wielu upartych ale myślę że niektórym pomogłoby to trochę przemóc niechęć do czytania listu :wink:

 

Jak umieścisz informację, że w liśćie jest link aktywacyjny... to po prostu będą klikać na wszystko co tylko się świeci na niebiesko. To się na nic nie zda. Trza by zrobić Quiz z informacji zawartych w liście lub chociaż z regulaminu - a to pewnie grubsza robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a to pewnie grubsza robota.

 

Na forum będzie grubsza ale ....rewolucja !  O szczegółach pewnie w odpowiednim czasie napisze K@mil  ....aaa co mogę zdradzić , to nie chodzi o jakieś testy , ukryte linki lecz ....wręcz odwrotnie , czyli totalny wręcz zakaz "dotykania"  nowych ... leni  i ich arcy waznych tematów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to po prostu będą klikać na wszystko co tylko się świeci na niebiesko.

 

Może przypadkowo trafią na interesujący ich temat :D

 

Zawsze można zrobić linka w postaci mniej widocznej kropki i opisu gdzie trzeba kliknąć i po nieudanych próbach klikania na ślepo trzeba by w końcu przeczytać.

 

Jest to tylko luźna propozycja która mogła by ułatwić współpracę z nowymi użytkownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum będzie grubsza ale ....rewolucja !  O szczegółach pewnie w odpowiednim czasie napisze K@mil  ....aaa co mogę zdradzić , to nie chodzi o jakieś testy , ukryte linki lecz ....wręcz odwrotnie , czyli totalny wręcz zakaz "dotykania"  nowych ... leni  i ich arcy waznych tematów!

 

Czyli elektroda2?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu niech mod jak zobaczy taki oczywisty temat, zablokuje możliwość pisania postów, bo niepotrzebnie użytkownicy biją piane odsyłając do listów jaki i tak zrobi to mod, przeważnie Powalla :) ewentualnie zbiorczy temat na głupie i oczywiste pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...