Skocz do zawartości

nowe osoby na forum - restrykcja


Morfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam od siebie parę groszy... jest jak jest ale bez młodych forum nie przetrwa a tym bardziej śledząc forum to głownie starsi użytkownicy dbają o jego funkcjonowanie,wiec wg mnie tydzień nie pisania tylko potwierdzi moje zdanie, nie będzie można pisać, nowi użytkownicy zaprzestają bywać na forum jedynie starsi zostaną i w końcu i forum upadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako "młody" dodam, że faktycznie niektóre punkty regulaminu są ciężkie do przełknięcia (jak np. dostęp do działu giełda, a kuży mi się nowy wzmak na półce i skrzynka z RFA408x2) Ale ale ... rejestrując sie na forum, akceptuję to co znajduje się w regulaminie, koniec kropka. Nie pasuje, szukam innego forum. Fakt, że na forum CAS jestem już od kilku lat, jak i sporo innych osób z tego forum, nic tu nie zmienia i wcale nie mam o to pretensji. Trzy miesiące to nie jest jakiś kosmiczny okres czasu, po sobie śmiem nawet twierdzić że trudniej będzie uzyskać w tym czasie wymagane min. 50-ciu postów.

Największym problemem ludzi młodych jest obecnie brak cierpliwości, wszystko ma być na już, na teraz, a jak nie ma na pierwszej stronie to dalej nie szukam tylko piszę ... .Ja swoje poprzednie auto robiłem pewnie ze 2 lata. Obecne składam od grudnia... i pewnie w lipcu-sierpniu zagra  :)

Na forum zarejestrowałem się w kwietniu i na spokojnie sobie po nim szperam w wolnych chwilach. Tematów do poczytania spokojnie wystarczy na dużooooooo dłuższy okres czasu niż 3-mce ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Największym problemem ludzi młodych jest obecnie brak cierpliwości, wszystko ma być na już, na teraz, a jak nie ma na pierwszej stronie to dalej nie szukam tylko piszę
otóż to... A z ta giełda nie potrzebnie masz takie cisnienie :) Tu tak naprawde mniej schodzi niz na aukcjach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamietam kiedy tematy celowo pozostawiane bez odpowiedzi, tych "nowych" były uzupełniane Twoimi wpisami czesto podajacymi wiedze na patelni...

 

 

Ludzie młodzi to w sumie też podział. Ty jeden czy 30 nie odpowie (fachowcy) a znajdzie sie ktoś kto przypucuje sie jako "pierwszy"

Niby tematu lepiej nie ruszać ale zawsze w końcu ktoś odpowie. Dlatego w miare możliwości odpowiadam, w taki sposób jak to napisałem. Trochę chamski, ale niestety poziom wiedzy a właściwie "chęci" spadł.

Nie neguję ludzi co nie mają pieniędzy-kiedyś była rozmowa aby nie gadać o sprzęcie poniżej 300-400zł, pamiętacie Diorę. 

Cały czas byłem za tym aby ludzie co nie mają kasy, ale chcą wzbogacać wiedzę-też im pomóc. Owszem pomagam co i jak, gdy jest mało kasy, ale u osób które mają jakiś kierunek, motywację, kiepska kasa-ale sie starają. Ale jak gościu wyskakuje z tekstem:

" Zajmuje sie car audio już 1.5roku.." , "Jak zrobić taką skrzynkę" i wrzuca całe parametry i czeka na gotowca to mnie kusi aby dać mu w morde.

Leń śmierdzący, po prostu leń! 

Diora alternatywa dla młodych, biednych, ale są osoby z wiedzą. I to jest fajne, za to można kogoś cenić!

Czyta, rozumie pojęcia, szuka odpowiedzi na dane różnice. A jak taki felek "doświadczony" szuka gotowca to pies mu mordę lizał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem chlopakowi bo on mnie krytykuje. A ja sie zapytałem- on zajmuje sie stolarką, car audio 1.5 roku, na stronie gdzie wrzucał pytanie miał 4posty gdzie znalazł by program. Dać mu wędkę to pójdzie do Carefura po Pangę..

 

A te słabe jednostki to raczej mają dobry klej i ciągle się trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej formie "nauki", żeby nie iść ludziom na rękę bezpośrednio a zmotywować do własnego myślenia?

Stworzyłem taką wypowiedź, prostą, ale jak dla was to chyba bardzo zrozumiałą.

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/34276-skrzynia-do-pioneer-ts-w306c/?p=354849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, grubo.

Ale jak widzę to nie tylko tacy magicy się tu na forum pojawiają.

Zacytuję mojego dzisiejszego ulubieńca

 

"...w starej kostce są aż 4 kabelki a z mojego nowo zakupionego wyprowadzone są tylko 2 wyjścia..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mógł przekląć..

Ale powiem delikatnie

"No rzesz kura.."

Dałem człowiekowi prosty projekt uwzględniony pojemnością a on nie umie liczyć cm3 to po co się starać?

Matura to bzdura.. Cała prawda..

Msz kolego racje...dostał dokładne dane i wymiary i dalej problem ;/ Często pomagasz w budowaniu skrzyń ale co tu więcej pomoc ? najlepiej jak byś za niego zrobił i wysłał gotowca i to na swój koszt, Fakt niektórzy nie maja wiedzy jak podłączać jak robić skrzynie ale ten przykład to przesada, już mnie korciło dodać parę groszy w temacie ale odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie więcej luzu :) , nowi się dotrą , starzy wykruszą i koło ztoczy się po raz kolejny :) , a ja jako wasz forumowy drug diler proponuje zakupić najbardziej oburzonym :
 

http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_qswWZNPWM0mH6j4uAqlh40yBeIBnFHEK.jpg

 

 

to tak na rozluźnienie :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy padła już taka propozycja :P ale może:

prosto po rejestracji zrobić 24h karencji i dostęp albo nawet bezpośredni link tylko do FAQ i podwieszonych, opisać, że znajdą teraz 99% odpowiedzi na swoje pytania i dobę na ich przeczytanie.

Do tego dodać szybki dział PILNE, i tam automatyczną kasację postów po 24h od wpisu. Jakby ktoś nie znalazł lub kogoś przypili to można by na szybko coś podrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...