Skocz do zawartości

Zwrotnica pasywna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziwi jedno - parę albo paręnaście miesięcy temu spotkałem się z przypadkiem żarówki w zwrotnicy chyba właśnie na tym forum. Chciałem się dowiedzieć czegoś więcej, więc wpisałem w google hasło, prawdopodobnie tylko po polsku i otrzymałem bardzo dużo rzeczowych informacji - temat nawet w polskim internecie był wielokrotnie omawiany.

Bo indywidualne poszukiwanie nurtujących nas kwestii prościej zrzucić na innych .

nie tylko ten :)

proponuję zamknąć forum bo wszystko można znaleźć w sieci

a już na pewno na takim poziomie jaki potrzebny

 

Zawsze można było zapytać czy każda żarówka jest taka sama , ale lepiej pieprzyć o kiści zieleniny :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie tylko ten :)

proponuję zamknąć forum bo wszystko można znaleźć w sieci

a już na pewno na takim poziomie jaki potrzebny

Z tego wynika, że w tej sprawie byłoby nam trudno o zgodę.

Staram się patrzeć na internet jako na ciągle pogłębiającą się kopalnie wiedzy, w której przy dzisiejszym nurcie za kolejne 10 lat będzie coraz trudniej odłowić to szukane coś z gęstej zawiesiny szumowin.

 

Xris, co to?

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Z tego wynika, że w tej sprawie byłoby nam trudno o zgodę.

zdecydowanie w niektórych sprawach mielibyśmy odmienne zdanie


 

 


Staram się patrzeć na internet jako na ciągle pogłębiającą się kopalnie wiedzy, w której przy dzisiejszym nurcie za kolejne 10 lat będzie coraz trudniej odłowić to szukane coś z gęstej zawiesiny szumowin.

a jednak ci się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy oznacza kpl info których oczekiwałeś i nie masz więcej merytorycznych pytań w tym zakresie .

niestety nie  właśnie dlatego

 

 


co było jedynie skutkiem mojego wpisu w celu rozruszania tego zastygłego tematu :) .

Przykre

 

Tomaszu czytałem temat o zwrotkach i googlowałem i właśnie przez przypadek wpadłem na te zdjęcia. Dostałem odpowiedź z wiki i podziękowałem , ale ciągle coś tam czytając. Wpisałem też pytanie w istniejący temat nie malując nowego. Czy na forum tego typu można pisać tylko o technologi googlowi nie znanej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mnie dziwi jedno - parę albo paręnaście miesięcy temu spotkałem się z przypadkiem żarówki w zwrotnicy chyba właśnie na tym forum. Chciałem się dowiedzieć czegoś więcej, więc wpisałem w google hasło, prawdopodobnie tylko po polsku i otrzymałem bardzo dużo rzeczowych informacji - temat nawet w polskim internecie był wielokrotnie omawiany.

 

Dlatego ja się nie wysilałem tylko skopiowałem, wkleiłem i podałem źródło. Jednak dalej to za mało.

 

 

 

Xrisu, podłapałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dlatego ja się nie wysilałem tylko skopiowałem, wkleiłem i podałem źródło

 a teraz wypominasz jak baba

 

 


Jednak dalej to za mało.


problem z czytaniem ?

 

 


nakamichi, dnia 21 Maj 2014 - 23:56, napisał:


co było jedynie skutkiem mojego wpisu w celu rozruszania tego zastygłego tematu :)

 

 


To ja wzorem innych poczekam spokojnie na rozwój tego tematu i jego wielowarstwowe rozwiniecie :) .

Fakt może temat w jakiś sposób ochłonie i wróci na właściwe tory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...