Skocz do zawartości

Audi a4b8


Mariusz0107
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poddaje się a szukam kogoś z systemem na poziomie, kogoś kto ma to złożone i może polecić zakład w którym to zmontował. Znam listę chyba wszystkich większych zakładów CA dla mnie liczy się czyjaś opinia (jak mówię z zaawansowanym systemem) a nie kogoś kto był założyć radio i będzie mi polecał. Już kolejny raz za to pojawią się w polecanych pan Juzek z Gliwic i poszukiwania mocno się zawężyły😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, marasss2 napisał:

Sporo pracy włożone, czy jakąś specyfikację podasz co będzie/jest zamontowane i jak to będzie współpracować z mmi?

Dużo pisania, ogólnie dużo pracy włożone a jestem gdzieś w połowie.

Mmi nie ma już w tym aucie a w miejscu mmi jest hińczyk COIKA. (Głównie do nawigacji i obsługi wszystkiego co na pokładzie) 

Za sterowanie odpowiadać będzie Alpine HDS990 

Przód 3way Eton mas 160/80 w drzwiach w planach jest dołożenie po jeszcze jednym woferze, 

 

Na tyle 2x JL Audio 12w7 napędzane będzie dwoma piecami Alpine PDX M12  reszta zajmować się będą 2 PDX V9.

Procki są dwa, helix dsp 3 i ten w Alpine i chyba z tego właśnie skorzystam.. 

 

Samochód jest cały czas w budowie ale set na bank się nie zmieni😉

Screenshot_20231215_234238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Szczurek1986 napisał:

Zdecydowanie 2link mi przypadł ,coś na wzór tego ,tylko że z drugiej strony zrobię  zamknięta obudowę ,tak by głośniki nie grały w przestrzeni drzwi ,czy mi się uda nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...