Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pozostał już tydzień do naszego spotkania.
Z nowości, została zarezerwowana sala, gdyby ktoś chciał zaprezentować jakiś produkt, czy opowiedzieć o ciekawym zagadnieniu z dziedziny CA, to będzie okazja zrobić to w przyzwoitych warunkach.
Zatem jeżeli ktoś ma nowość/ciekawy produkt/ciekawe zagadnienie do omówienia/prezentacji proszę jedynie to zgłosić.
Gdyby ktoś chciał skorzystać z hotelu, to w poniższym linku na hasło "gliwicka wiosna" może liczyć na pokój ze śniadaniem w obniżonej cenie.
Przy hotelu jest parking strzeżony płatny 15 zł za dobę.
W zasadzie zamykam listę zgłoszeń, zapisało się około 30 pojazdów, ale jakieś miejsce rezerwowe jeszcze się znajdzie ;-)) . Plac dla samochodów będzie udostępniony na pól godziny przed rozpoczęciem spotkania, czyli od 11.30.
Proszę, aby każdy kto będzie chciał skorzystać z zasilania zabrał własny przedłużacz i zasilacz na potrzeby swojego pojazdu.
O każdej innej sprawie dotyczącej spotkania proszę pisać w temacie lub przez komunikator.
Do zobaczenia w sobotę ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Także pragnę się przyłączyć do podziękowania organizatorom imprezy. 

Józef,  pani Gosiu wielkie dzięki!

 

Frekwencja mnie zaskoczyła bo plac był pełen aut, rewelacyjnie było się spotkać osobiście po tylu latach . 

Dziękuję wszystkim za przybycie , a widać było auta naprawdę z całej Polski , więc każdy sporo zrobił ale chyba nikt nie żałuje. 

 

Trzymajcie się wszyscy zdrowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, truck napisał:

Także pragnę się przyłączyć do podziękowania organizatorom imprezy. 

Józef,  pani Gosiu wielkie dzięki!

Aby oddać sprawiedliwość , to olbrzymi wkład w organizację miały tez dwie mniej widoczne osoby . Są to Adam Gąbka , pasjonat car audio , mój były klient , od dawna przyjaciel i Małgorzata moja zona która ogarnia wszelkie papierkowe sprawy i stara się na bieżąco rozwiązywać jakieś indywidualne problemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za super imprezę. Dużo aut, super pogoda, i cała masa pozytywnych ludzi.

 

Fajnie było się spotkać po latach.

 

Wielkie podziekowania dla organizatorów za inicjatywę i całą organizację.

 

W ostatnim czasie bardzo brakowało takiej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony też wielkie podziękowania dla organizatorów @nakamichi ! Oby temat "chwycił" wyżej 😍 Wszystko zorganizowane perfekcyjnie i z miłą niespodzianką 🍗

Dzięki wszystkim za pogaduchy i miłe słowa!

 

Mam nadzieję, że takich wydarzeń będzie u nas więcej. Jak się okazuje, popyt jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Wreszcie mogłem gdzieś posłuchać mniej lub bardziej profi systemów, ułożyć sobie co nieco w głowie na temat grania w aucie, no i porozmawiać z naprawdę pozytywnie zakręconymi i rzeczowymi osobami. Szczególnie dziekuję kolegom Stanec i Various, no i oczywiście Nakamichi za organizację tej imprezy😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam , spotykamy się 18 Maja dokładnie w tym samym miejscu jak w ubiegłym roku w Pilchowicach , kilka kilometrów od Gliwic.
Dokładny adres jest na plakacie.
Dojazd jest bardzo prosty, zostanie też dołączona mapa.
Nie ma sensu dokonywanie znaczących zmian , jeśli coś się sprawdziło w praktyce
Mam nadzieję, że ogólna idea naszych spotkań jest znana.
Jest ono otwarte
dla wszystkich sympatyków Car Audio, ale nie zamykamy się jedynie na reprezentantów
jakościowego grania. Pozostawiamy otwartym uczestnictwo pojazdów których priorytetem
jest natężenie dźwięku. Jednak aby nie przeszkadzać sobie nawzajem, trzeba ustanowić
model dla takiej koegzystencji. Proponuję pierwsze 45 minut z każdej godziny pozostawić
jako czas do SQ, a każdy ostatni kwadrans z godziny dla pokazów/ prezentacji samochodów
z wyższym ciśnieniem.
Osoby chcące zaprezentować swoje pojazdy proszone są o dokonanie zgłoszenia na adres:
gliwickawiosna1@o2.pl.
Pojazdy bez potwierdzonego zgłoszenia nie będą miały możliwości wjazdu na teren spotkania.
Jest to spotkanie sympatyków, ludzi cieszących się swoją pasją, otwarte dla wszystkich.
Wszelkie podziały, czy konflikty prosimy pozostawić w domu, miejscówka nie jest z gumy i nie ma tam na nie miejsca! :⁠-⁠)
 
Proszę być  cierpliwym , pierwsze potwierdzenia ukażą się za kilka dni ( długi weekend ) .
Ponieważ nie znamy liczby chętnych , pojazdy które nie dokonają rejestracji będą mogły wjechać dopiero gdy pozostanie wolne miejsce .  Zapraszam do składania zgłoszeń .
Proszę też o zgłaszanie woli skorzystania z Hotelu , wzorem poprzednich lat postaram się o zniżkę dla uczestników . W zgłoszeniu podajemy imię , nazwisko , ew nick , markę samochodu , jego kolor i czy pojazd klasyfikujemy jako SQ czy SPL .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...