Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


jest tu ktos bo stoje ale nikogo nie widac?

bylismy o 14.00 a ze nie chcialo ci sie pojezdzic po parkingu w znalezieniu kilku ludzi i samochodow bo bylo kolo nas glosno to wiesz....

 

A po za tym dzieki pany za mile spotkanko i fajno bylo was posluchac:) 

Szwagier gora meeeega no szok poprawa jakich malo. Zostaw ten piec bo robi to co trzeba.

Roberta sluchalem wczesniej rowniez setup kosa moze troche cos jeszcze pogmerac ale to detaling:)

Patryk tu chyba bedzie troche roboty bo rf jednak na tw sie nie nadaje. Posluchalem i raczej szedl bym w inny design dzwieku z gmsow mozna wiecej wyjac jak juz slyszales przez tyle lat ale wazne ze wam sie to podoba. 

Rafal:) Nowy narybek w Lubelskim i chwala mu za to ze chlopak chce sie uczyc:) Dostal wiadro informacji  posluchal wnioski wyciagnal i czekamy na rezultaty:) ale ze ma kogos do pomocy z viki;) wiec mysle temat ogarniemy.

 

Dzieki pany jeszcze raz i do kolejnego mam nadzieje w wiekszym gronie:)

PS. Siebie nie opisuje bo ja sie nie znam niech pisza inni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzielismy w rogu parkingu z tylu na przeciw toru do godziny 17. trzeba bylo przespacerowac sie  po parkingu -duzy nie jest. jakos nawet swierzy kolega dal rade nas znalesc i tez nas nie widzial a dal rade. Zapraszamy na nastepnego oczywiscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziobi cały problem bo nie wiedziałeś czego szukać. Popatrz na zdjęcia z poprzednich spotów i auta poznasz.

Tomek, co tu pisać, wooferowoz jak dla mnie kosmos ten kick , bas , miękko mega fajnie, góra do mnie nie trafia tak jak u Roberta. No i brak suba wcale nie przeszkadza.

Patryk, fajny dół szczególnie po do cięciu woofra ; ) góra nie moja ale to tobie ma się podobać.

Robert, jak dla mnie wzór dołu i góry , kierunek do którego zmierzam naśladując 3 wejowcow.

Rafal, początek i masa pracy i czytania i zapraszam na wszystkie spoty a będzie Tobie łatwiej. Pomożemy. Każdy zaczynał i błądził. Powodzenia

 

 

 

Dzięki Panowie za mini fajny spocie. Miejsce jak na zimowy sezon mega ciepłe i fajne.

Panowie zbliża się wolne 11.11 co myślicie? Spotkamy się w większym gronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, nacieszyć się nie mogę tak dużym zainteresowaniem moją skromną osobą :) Tyle porad, tyle pomysłów, hehe :) Dzięki jeszcze raz!

A sam spocik - rewelka. Gdybym mieszkał bliżej to pewnie każdy bym zaliczał. U mnie niestety brakuje tego typu eventów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekoweczka za spotkanko... w małym gronie no ale nastepnym razem na pewno bedzie Nas wiecej ;)... nad TW bede myslal ... ale dobrze wiecie ze ja to nie meloman i czego slucham ;) w kazdym razie bedziemy dzialac ku dobremu ;)..."dziobi" - powolutku i na pewno sie uda poskladac wszystko do kupy...ze sie tak wyraze ;)... Arek - jak na moje ucho gora sie poprawila i to na duzy plusik :] juz nie kluje tak w ucho ;)... sproboj jeszcze z jedna para wooferkow tak jak sam wspominales u dolu ;)... Tomek - kurcze ...Etony "prostuja cyce" , pozwole sobie zacytowac ;):P... góra też spoxik takze jeszcze tylko subik do tego (tak jak mowiles) i bedzie gitarka :]... Robson - nie mam sie co rozpisywac ..setupik gra bardzo przyjemnie i fajnie dla ucha :] troszke jeszcze innowacji dojdzie z tego co mowiles ale ogolnie jest gites :]... 

...do nastepnego "niech moc bedzie z Wami..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj będe wyciągał kabelki zasilające ze starego auta troche zimno się zrobiło ale jakoś dam rade gorzej będzie je wprowadzić w nowe miejsce i mam nadzieję żę wystarczy długości? A co myślicie o zamontowaniu wzmacniacza pod siedzeniem kierowcy? o połowę skruciło by to długość kabli? Mam do was jeszcze jedno pytanko podiadam do sprzedania taką skrzynie PIONEER TS-WX205A ile to mniej więcej może być warte? na allegro jest 1 za 250zł ale to chyba przesada nie pamiętam już nawet za ile ją kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Dziękuje za spotkanie w gronie starych wyjadaczy.

Mniejszym ale zawsze. 

Cieszy mnie że świeża krew napływa

 rafals - myśle że dobrze trafiłes,  więc teraz korzystaj  czerp wiedzę i podpowiedzi wprowadzaj w życie.

Wyjdzie to na zdrowie Twemu portfelowi i uszom. 

Patryk - ważne że bezpieczniki już nie potrzebne w ilościach hurtowych :-) a powolutku resztę dograsz ,nikt z nas nie ma monopolu na wiedzę ale zawsze coś podpowiemy. 

Arek - no ja już tylko czekam na Twoje   entry in 3 way , ale cieszy że poszukujesz ,eksperymentujesz nie patrząc na napis na wzmacniaczu .

Tomek - i dobrze że mi wtedy  wofrów  etona nie sprzedałeś ,reszta  kwestia dopieszczenia.

Dziobi - nie spodziewaj się że nas po bębnieniu na parkingu rozpoznasz, auta wytłumione- w środku ma grać a nie na zewnątrz :-)  .Ja byłem pózno i tylko na chwile .Daj nr kom . na PW  będzie łatwiej następnym razem. 

Jak masz miejsce i "bezpiecznie" zamontujesz ten wzmacniacz  to nie widzę przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...