Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie :)

 

Czy nowi też maja wstęp na zlot? Chętnie bym zasięgnął waszych opini i doświadczeń odnośnie sprzętu.

 

Pozdro :D

 

Nie zdarzyło się jeszcze żeby ochrona kogoś nie wpuściła ;)

Ale wiesz jak jest, "flaszka na łeb" w ramach wpisowego zawsze mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spotkanko... także po kolei .... Czaszunia (Tomek) - wooferki robia robote ... tak jak mowiles ogarniesz jeszcze sobie slupki i bedzie gites :] a jak dojdzie jeszcze subik to dopełni całość systemu...w tedy jestem az ciekaw jak to zagra...

...Davidoff - fajna robota z słupkami pod tweeterki... zmiana radia tez sporo wniosła do grania :] podobnie jak u Czaszuni subik dojdzie z biegiem czasu i dopełni system...

...ROBSONBERCIK - cóż mogę powiedzieć sprzecik bardzo fajnie poukładany z głową, przyjemnie sie słucha ;) także nie ma sie co rozpisywać i zachwalac ;) same plusiki ;]

...Rookie1984 - jak na budżetową 3-way gra fajnie :] będzie jeszcze subik i w tedy też chetnie posłucham ;) aby ocenic calosc :]

...Trafalgar - delikatny problem pojawil sie przy subie ale wspolnymi silami usterka została wyeliminowana ;) czekam tutaj na zmiane radia docelowego i w tedy dokonam odsłuchów ;)...

...Seat Leon (sorki za brak imienia ale wypadlo mi z głowy ;) - kolega posiada zestaw 2-way z morelami ;)... powiem tak troszke zabawy bedzie przy zestawieniu systemu ...powolutku, a do celu ;) na pewno sie uda osiagnac zamierzony efekt bardziej kopliwego wooferka ;) ...

...Seat Leon (system 2-way Helix) - gra poprawnie jednak troszke pracy bedzie przy calosci ;)...plus dorzucil bym nieduzego suba to tylko moje zdanie ;):P

...VW Passat - system Helix - nastapily poprawy od poprzedniego spota ;) gra przyjemnie... dal bym troszke mniejszego suba ;) lub zostawil tylko jednego :]  ogólnie autko na plus....

na koniec zostawilem sobie rodzynka :]...saltech (ford galaxy) - jak dla mnie idziesz w dobra strone...troszkę walki zapewne było w poszukiwaniu złotego środka jednak wydaje mi sie ze trafiles w 10... sredniak ktory doszedl fajnie wnosi cieplo do góry uzupełniajac tweeter dajac ciekawy efekt poszerzenia sceny :] wniosł sporo ozywienia rozpychajac piasek ktory dorzucany jest przez Kickery...takze 3-way mysle, ze zagosci na stale :)... suba tez bym nie zmienial gdyz fajnie klei sie z wooferkami....powodzonka w dalszych modach 

 

....są to tylko moje odczucia i spostrzeżenia także Panowie fajno było Was spotkać i pogadać ... dziękuje także za spostrzeżenia i podpowiedzi co do mojej instalki :] do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


...Seat Leon (sorki za brak imienia ale wypadlo mi z głowy ;)

Piotrek:)

 

 

 


...VW Passat - system Helix - nastapily poprawy od poprzedniego spota ;) gra przyjemnie... dal bym troszke mniejszego suba ;) lub zostawil tylko jednego   ogólnie autko na plus....

Kamil dostal wytyczne i wszelakie watpliwosci sie rozwialy . Przy czym wielkie dzieki za slowa .... niech sam powie jak sie odwazy:) bedzie tu jeszcze dlubanina.

Jako ze reszty nie sluchalem sorki nie wypowiem sie nie mialem czasu. 

Ale jesli ktos jest chetny na kolejna niedziele to jestem czasowy i moge caly dzien dlubac bo bede siebie stroil bo mi sie rozje...a zrobila ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil dostal wytyczne i wszelakie watpliwosci sie rozwialy . Przy czym wielkie dzieki za slowa .... niech sam powie jak sie odwazy:) bedzie tu jeszcze dlubanina.

Jako ze reszty nie sluchalem sorki nie wypowiem sie nie mialem czasu. 

Ale jesli ktos jest chetny na kolejna niedziele to jestem czasowy i moge caly dzien dlubac bo bede siebie stroil bo mi sie rozje...a zrobila ;/

 

Błąd z ustawieniem tweetera został już poprawiony lecz jeszcze trochę odsłuchów będzie i tweetery możne będą inaczej ukierunkowane. Tomek wielkie gratki dla Ciebie za ten system. Wiem, ze jeszcze nie do końca zestrojony ale jest mega.... Co do odwagi to najpierw jeszcze raz odsłucham i dopiero się wypowiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...