Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Ty Jacek w której klasie startujesz w tym roku?

W tym roku znowu w mini, ale tym razem zamierzam docisnąć temat do końca włącznie z MP i może ME - mam zamiar wycisnąć maxa z tego budżetu, tym bardziej że w tym roku jest troszkę wiekszy - potem auto idzie do nowego właściciela ( lub na wieczny odpoczynek do muzeum sztuki i zabytku :) ) a ja buduję nowy system w klasie FUNI

Niedziela 22 czerwiec ("długi weekend Boże Ciało").

 

Dyskutujmy nie tylko nad datą ale i miejscem. Ostatnio ktoś rzucił hasło zalew zemborzycki i grill.

Mnie Pasuje ( raczej na tę chwilę )

 

Co Do Sosnowca - chłopaki, organizujcie termin, to tylko jeden dzień, jak nie  chcecie startować to zgadajcie się i jednym autem można jechać np w 4 osoby  - wyjdzie na łebka na LPG po ok 40 zł, na ON po ok 50-60 zł od Osoby. (ok  350 km w jedną stronę z Lublina )

 

Ja mogę zabrać 2 osoby, z tym że ja będę ruszał w Sobotę rano z Sando, więc na 7 musiał by ktoś dojechać do Sando ( samochód jest gdzie zostawić )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tyle osób z naszego regionu się wybiera, to może by się ułożył jakiś team, co by się nie podpinać pod kogoś :) co do wyjazdu to może i Ja bym się do kogoś wkleił (o ile ktoś się wybiera tylko 17tego i wraca). Trochę wycieli mnie w pracy bo miałem w sumie jechać tam i tak służbowo, ale może prywatnie też wygospodaruję w końcu czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki i niechłopaki.

http://www.swietoroweru.pl/

 

Być może są tu jakieś rowerowe zapaleńcy, jak co roku w Lubartowie (taka malutka wieś nieopodal krzaczka 20 km od Lublina) organizowane jest święto rowera.

 

Po krótce:

4 trasy

2 koła

13.000 uczestników (taa, trzynaście tysięcy rowerzystów w jednym miejscu, nie trzynaście przecinek zero zero zero:)))

jeździmy jak chcemy, o której chcemy, do której chcemy, jakim tempem chcemy, z kim chcemy, z przerwami kiedy chcemy,

ładne widoki (lasy, łąki, jakie akweny wodne, nastolatki uppss :)))

 

Wyjątkowo mocno rodzinna familijna impreza. Byli na tej imprezie ludzie z Australii, Kanady, to i Wy możecie, toż to tylko lubelskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się czasy mojej kariery rowerowej przypomniały :) Horu widze Ty też rowerowy zapaleniec :) Startowałem kilka lat wstecz w serii Maratonów Kresowych, nawet jakieś nagrody się zdobywało, teraz rower po awarii czeka na lepsze czasy, a chętnie bym pojeździł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ze mnie zapaleniec, że jak ostatnio pojechałem na rower to umierałem prawie całą niedzielę.

 

Odkręcasz koło, rower do lanosa i na Lubartów ! Kto wie, może wygrasz konkurs i wrócisz z 2 rowerami w bagażniku. Grochówka, pamiątkowa koszulka, dyplom gratis dla każdego kto zrobi chociaż najmniejsze kółko (17km - np ja:))

 

Na głównym placu mnóstwo kramarzy, lody słodycze, wata, popcorn, możliwe, że dmuchane zamki, jakieś zabawy dla dzieci itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dostalismy zaproszenie na zorganizowanie spota przy grillu czy jak sie uda to i ognisku:-). Miejscowka to kawal dzialki zaraz za Lublinem w strone Niemiec(Ciecierzyn) Dzialeczka sporej kubatury wiec pomiesci ful aut , bez problemu bedzie mozna posluchac aut a i przy okazji sie porelaxowac;-). Dodac nalezy podziekowania koledze Łukaszowi za zaproszenie i przywitac go w koncu w gronie lubelskiej grupy.:-) 

Co wy pany na takie rozwiazanie spota? Trzeba by sciagnac tak jak ostatni spot wszystkich ,jak najwiecej zeby nas bylo. Data do ustalenia.chyba ze zrobimy w ten spot wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie może być z tym problem :D

A Ty nie badz taki hop do przodu bo jak cie zestroje to zajmiesz pierwsze miejsce od konca! I nie upal wf.

 

Co do spota ja tez sie wpisuje i oczywiscie pany szama we wlasnym zakresie chyba ze zrobimy jakas zrzute czy cus i nalecimy jakas biedrone w celu zakupowym.

 

 

Oczywiscie oby nas jak najwiecej bylo, i naturaljie ustalmy jakas godzine gdzie sie spotkamy i polecimy na docelowe miejsce. Co bysmy pogrilowali spokojnie. Dokladnie co i jak niech alho sie wypowie Łukasz, a jak nie to ja sie zajme ogarnieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie badz taki hop do przodu bo jak cie zestroje to zajmiesz pierwsze miejsce od konca! I nie upal wf.

Jak chcesz być w końcu na podium jak wczoraj mówiłeś, to mnie dobrze zestroisz. Zobaczymy co nowego się w tej kwestii nauczyłeś :) A co do Twojego buszmena to ja nie wiem czy to radio ruszy w nim membraną :P Ale próby się dzisiaj odbędą i jak coś zepsuje to pierwszy się o tym dowiesz :)

A zbiórkę można by zrobić na Spółdzielczości Pracy przy biedronce, akurat od razu by się zakupy zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

A zbiórkę można by zrobić na Spółdzielczości Pracy przy biedronce, akurat od razu by się zakupy zrobiło.

 

 

A w czasie podróży na miejsce, jeden mocny transmiter w środku peletonu i wszyscy z jedną muzyką (np: tą"

" )

 

 

jadą na miejsce spota !! :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...