Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Accordzik prezentuje bardzo wyrównane granie mi się podobało, mimo że ucho mam pospolite :)

Może patrząc na klocki spodziewałem się jeszcze czegoś więcej ale w sumie to sam nie wiem czego bo było dobrze. Wydaje mi się, że powyżej pewnego poziomu "diabeł" tkwi w szczegółach, a ja jeszcze za mało osłuchany jestem na wychwytywanie takich smaczków.


Accorda słuchał Tomek i Robert, pewnie coś skrobną jak wpadną na forum. 

 

No i ja, chociaż niegodny (dla niewtajemniczonych, Przemek) chwilkę posłuchałem klocków droższych od mojego auta :) Relacja powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z wczorajszych zawodów w Izbicku: https://www.dropbox.com/sh/1twdvy2ghou80a5/AACQbhZbKKBTl6CAOTkrt7m4a

Fotograf ze mnie tragiczny ale lubię odświeżyć sobie klimat imprezy po przez polukanie fotek.

 

Ogólnie zawody fajnie wyszły, choć frekwencja zza moich czasów spokojnie x 3 ale mam nadzieję doczekam się jeszcze czasów gdzie będzie po 10/12 aut w klasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pany za spota ,rewela frekwencja! to mnie sie podoba .Gratki wszystkim przybylym za pokazanie setupow i mozliwosci wymiany pogladow na tematy audio. Teraz ja wam litanie wysmaruje bo jednak jest o czym napisac.

W kolejnosci w jakiej stalismy wiec:

 Piotrek z C4 - grube granie w stylu J...nij basem synu:) Dzieki moim uszom troche udalo sie poprawic i nasycic troche dzwieki. System znam juz dosc dobrze wiec mam nadzieje czasem popracowac nad c4:)

 Saltech - szwagrowy setup rowniez znany moim uszom bo wspolnie go tworzylismy. Lecz dzis jakos gora i sub jakos strasznie sie wybijaly,byc moze dlatego ze dlugo tam nie gmyralem w ustawieniach ale coz niech sie wlasciciel uczy na swim graniu .

 Kubuś ze smarta - systemik skladany dosc dlugo bo smart wymagal komor i wlasciciel sam robil wszystko wlasnymy ręcamy:) Co do samej gry to jeszcze dluga droga przed kubusiem ale juz widac swiatelko w tunelu wiec przec do przodu i mocyfikowac kolejne parametry:) Wf robi swoje ale niestety piec jest tu najslabszym ogniwem. Nic straconego  bo to dopiero poczatki. Ogarnij z Arkiem kierunek tw tak jak mowilem a bedzie lepiej niz dobrze:)

Xsara - na temat mojego setupu juz niech sie inni wypowiadaja bo ja juz dzis uslyszalem pochwale od Marka dzieki za pozytywne opinie)

Fajfik - setupik rowniez mi znany choc  dzis zauwazylem ze gora sie deczko wybija przed szereg chyba ze mialem dosc sluchania ale znajac profil brzmieniowy  i gust muzyczny Patryka to setup ma bardzo fajny i z dobrym wykopem:) no tylko te wrota;) Subek jak zawsze swoje robi i uderzy po nerach:)

Sarever - no tu to dopiero bylo walniecie basem:) sub robil swoje choc wogole nie byl doklejony z przodem;d ale oceniajac sam przod to r6a swoje graja  i juz opisywalem kilka razy laniego wiec czekamy na wersje SPL:D

Rookie Przemas-  wf jak to wspomnial Szymon robi swoje  a pod braunem to juz pokazaly co umieja. Co do gory to ja sie tu nie wypowiadam bo to wogole inny swiat i wg mnie sypia piachem tak ze nie da sie tego sluchac, ale pogadalismy sobie  kiedys z Przemasem i wiadomo co i jak wiec czekamy na kolejna odslone systemu:)

Davidoff - Audi ...... Postep prac ,wielka nauka  i wprowadzanie naszych rad do budowanego systemu przypomina moje pierwsze kroki na arenie lubelskiej scenie grania:) Marek dobrze wie o czym mowa:) Wielkie gratulacje za tak wielkie postepy. Praca przodu to cos pieknego za tak nie wielkie pieniazki:) Troszke udalo sie pokrecic galkami - a raczej po przesuwac paluchem po pasku w alpinie i systemik zaczal dosc ciekawie grac. Smiem stwierdzic ze dzis to bylo jedno z lepiej grajacych aut.

ROBSONBERCIK - tutaj  wielkie zmiany i to na mega pllus prc robi swoje i pomimo ze bylem juz deko glodny i zmeczony to troszku jednym uchem posluchalem laguny a drugim sluchalem roberta objasnien o programie do DSP . Fajna zabawka na dlugie wieczory z zimna piana:) zekam na plyte zeby pograc z plyt jednak:)

 

Na deser pojawilo sie 2 nowo starych uczestnikow czyli:

 

hi_sound - setup, postawiony w kilka dni czy nawet godzin ,Gratki za checi dlubania w furaku  cieszy mnie to ze udalo mi sie Ciebie namowic na ponowny przyjazd na spoty:) I miejmy nadzieje ulozysz slupki tak jak mowilismy:)

Accord - Dlugo oczekiwana fura. Na poczatek gratki dla chlopakow za zajecie 2 miejsca. Sswoje spostrzezenia dotyczace hondziany to jedynie tylko tyle ze skupien to tam jest w cholere ale szerokosci sceny to jak dla mnie to szukac ze swieczka w czarnym lesie. Sub byl chyba najmocniejsza strona systemu. Wywleczony sub daleko na maske mega fajnie. wysokosc sceny rowniez mi sie podobala ,skladowe dzwieki naprawde przykuwaly uwage sluchacza srednimi tonami .Co do gory to jak dla mnie osobiscie jest jej malo ,ale 2 miejsce w izbicku mowi wsio.  Mastery graly jak zawsze swoje czyli kopniaczek  i jako caly setup bardzo liniowo  i przejrzyscie.

 

Co do dwoch pan w czarnym bmw to jak przeczytalem wasz watek jak sie Marek zajerzyl usmialem sie po pachy  hahahahhahahaha tydzien nabitki murowany:) Panie choc byly "atrakcja chwilowa" nie byly warte grzechu - ot mala refleksja:)

 

Na koniec litanii dzieki wam jeszcze raz za liczne stawienie sie na spocie i miejmy nadzieje nastepnego spota zrobimy jak mowicie w jakiejs knajpie przy zimnej piance  w tematyce grania:) kto  to zorganizuje?

 

Aha foty wstawie jutro ze spota :)

 

Dzieki i do nastepnego mordeczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie napiszę tyle,że byłem pierwszy raz na takim spocie, pooglądałem, posłuchałem, popytałem i na chwilę nasyciłem się informacjami. mam nadzieję, że jakoś to wszystko w głowie poukładam i koniec końców coś zacznę tworzyć w swoim wozie. bardzo spodobało mi się granie z C4 - już wiem, że będę do siebie szukał czegoś w tym stylu - oraz to jak P!t3r mi wszystko ładnie wyjaśnił. zaskoczył mnie bardzo fajny setup w smarcie, ale tak naprawdę każde auto zasługiwało na chwilę uwagi i odsłuchu. napewno pojawię się na kolejnym takim spocie, a tymczasem siadam i szukam klocków do zestawu. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Tomek bo to wszystko Twoja wina! :) Jak byś od ręki wkleił foty to by było wiadomo że były Panie w czarnym BMW a nie domysły o co chodzi???? :)
Podoba mi się ta Audiczka B5 z 1.8T, miodzio. A garnie do dopracowania. Muka z tym radiem bo myślałem że ta alpinka jest z procem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta Audiczka B5 z 1.8T, miodzio. A garnie do dopracowania. Muka z tym radiem bo myślałem że ta alpinka jest z procem ;/

 

No Audiczka ładna :) Szukałem diesla, padło na 1.8T w całkiem przyzwoitym jak na te lata wyposażeniu.

Audio niestety nie będzie już dopracowywane na obecnych klockach. Zostało tylko radio. Helixy pojechały do Krakowa razem z Braunem. 9835R do Waraszawy.

Nowe granie będzie oparte o półkę czysto budżetową. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pierwsze klocki już zamówione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel to kupa, ja już się wyleczyłem z klekota. Miałem B7 z 1.9TDI i auto fajne ale jak by miało 1.8T to chyba bym nie sprzedał. No i te starsze auta ... nie ma z nimi tyle problemów.
Co do grania to teraz to liczy się bardziej wiedza niż budżet klocków. Chodzi o fun z muzyki która nie zrujnuje Ci budżetu, Tomek ze swoją cytryną jest tego dobrym przykładem.
Zrobiłem kilka fur za ponad 20 tysi, Ostatnio zrobiłem autko z systemem za ponad 30tys i wiadomo że kilka wodotrysków, odpowiednie ogarnięciu systemu, strojenie itd i klient będzie zadowolony.

Ale jak widzę taki progres z gratami które nie rujnują budżetu, siadam słucham i banan na gębie nie do ogarnięcia to tym bardziej człowiek się przekonuje że wiedza w tym temacie zaoszczędzi Ci wydatków ... aaa efekt widać na załączonym obrazku. :) yyy tzn w cytrynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Tomek bo to wszystko Twoja wina! :) Jak byś od ręki wkleił foty to by było wiadomo że były Panie w czarnym BMW a nie domysły o co chodzi???? :)

Podoba mi się ta Audiczka B5 z 1.8T, miodzio. A garnie do dopracowania. Muka z tym radiem bo myślałem że ta alpinka jest z procem ;/

co moja wina:) sam czekalem na foty od rRoberta wiec wyszlo jak zawsze:)

 

A co do cytryny to dzieki Mareczku za slowa uznania teraz choc ty doceniles  moje jak by nie bylo jakies zdolnosci w graniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Możemy coś skleić może - mini spot ?   :-)

 

U mnie jak zwykle ,zawsze po imprezie najważniejsze  klocki przyjeżdzają.

W poniedziałek płyta do car pc z serwisu wróciła. Zasilacz  full profeska  będzie do czwartku.

No i specjalnie dla czaszuni  trzeba będzie napęd cd zamontować.

Wtedy niech maestro pokaże jak mi czasy na dsp poustawia - :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tomciu żadna praca nie hańbi ,zresztą co to za praca raptem jedno auto- toż to czysta przyjemność  :cwaniak:

Powiem tyle Ipod do odtwarzania w trasie i mp 3 jest spoko ,ale żeby tak easca i tam takie wymagające tematy to jednak odpada.

Co zresztą słyszeliście w niedziele .

Za dużo szczegółów i powietrza znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...