Skocz do zawartości

cco tu nie gra ?


haxi654
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 witam 

mam problem z zestawem mianowicie gra ale nie ma takiego łupnięcia... zestaw ma 800 rms a zestawy kolegów po 500 lepiej łupią prosze o podpowiedz co tu jest nie tak

 

glosniki 2x sony xplod XS-GTR121L w obudowie szczelinowej

wzmacniacz sony xplod XM-N100

radio alpine cde-183bt 

 

scrreny w zalaczniku

post-22973-0-25381900-1518541109_thumb.png

post-22973-0-99807100-1518541119_thumb.png

post-22973-0-40935100-1518541140_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzyłem w szklaną kulę i wychodzi mi że coś jest źle. troszkę zamazany mam obraz i dokładnie nie widzę co.

 

a tak na poważnie to może jakieś  zdjęcia jak to masz podłączone? jak wzmacniacz zasilony? jak podany sygnał do wzmacniacza? jak spięte głośniki?

masz nie daleko do Lublina, zapraszamy na spota i się łupanie ogarnie :)

 

i o zasadach forum to już nawet nie piszę 

gdybyś nie widział to jest dział do przywitania się ładnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Z tego nie będzie żadnego łupania. Piec out. Musiałbyś mieć pod te suby najlepiej monoblok 1000w 2ohm bo one chcą am am a narazie dostają okruchy. Oczywiście przy tej mocy musi być solidna instalacja prądowa to wiesz i masz?

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje ta fajna specyfikacja wzmacniacza i ten 'ficzer' dumnie nazwany przez producenta 'Ochrona przed niespodziewanym wyłączeniem' ciekaw jestem cóż to za technologia.

Jak na zlocie opla jakis Seba usiądzie za kiere i zacznie grzebać w radyjku to ci muzy nie wyłączy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sprzet jest zdemontowany z auta lezy sobie bo sie zbulwersowałem. Co do kabli wszystko było łanie pieknie pozarabiane pocynowane etc  juz cudowałem nawet takimi koło 5mm ( nie ma róznicy czy cienkie czy grube i tak tak samo chałowo gra) z tego co piszecie to wychodzi ze wzmacniacz szrot ? jesli tak to jakąś propozycje konkretnego modelu wzmacniacza 

chciałem to włożyc w inne auto ale najpierw pasowało by to jakoś złożyć do kupy zeby to grało a nie denerwowało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...