Skocz do zawartości

Sharan by Saltech


saltech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Dwumas dle la mus la mamlas ;-)

Padłem.  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

 

Gratki za podejście. 

Cały czas mnie korci w mojej zafirce pogrzebać.  

Potencjał jest ogromny, mając na myśli deskę, głębokość i szerokość.

Chciałbym tak 1 do 1 przenieść wszystko z polówki. :looka:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuk zawieź auto do Michała , a nawet w serwisie przy przeglądach technicznych (gwarancja)  nie kapną się że masz CA ostro podłubane  :wink:

 

 

(kończąc offtopa) W kwestii ASO to też bez stresu - ja pojechałem na przegląd gwarancyjny bez słupków, z głośnikami na wierzchu

i w serwisie powiedzieli, że ich to nie interesuje ;)

No chyba, że przyjadę z upaloną elektryką na gwarancji to wtedy będą szukać haka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aby nie było że nic się nie dzieje.

Wolna sobota i wymieniony Genesis b40 na stereo 60.

Co do różnicy w brzmieniu to za wcześnie. Trzeba kilka dni posłuchać ale są słyszane niektóre aspekty zmiany ;)

Pod wzmacniacze poszła gruba blacha alu jako półka. Przewody są pod nią i się dodatkowo separują.

Nie długo zmiana procka i źródła. Ale po kolei i po jednej zmianie na raz aby różnice stanowczo stwierdzić. 827df5bb75534cadfe4dba5312d9bd2b.jpgdec4a5673952316b725beeca49b6e2a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radek, mam kilka spostrzeżeń ale wymieniłem procesor na helixa i źródło więc sporo się zmieniło. Kręcimy gałkami suwakami i słuchamy. Do pikniku coś będzie wiadomo ;) 6f203f1606125d2e65b9e27512cfc186.jpg

No proszę helix z dobrze przeze mnie wspominana baby F1 9965 dobrze widzę bo foto nie wyraźne ale po wyświetlaczu widzę hehe :P jak ten setup gra ? Bo wiem że z h701 baby nie gralo ( z kontekstu wyrwane )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia? czuć w nim nowszą myśl techniczną, cała gama możliwości regulacji zmian. dokładniejsza regulacja w sumie na wszystkich płaszczyznach.

zobaczymy co się da ustawić i jak to zagra ale zmiana źródła wnosi zmiany na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Wogole sie nie przypominasz z pierscieniami.. a mnie umknely... po drodze zrobilem sobie... musze odszukac szkice (jak je mam) i cos pomysle na spokojnie w pracy..procesor pamietam ze akurat szedl do Ciebie... zrodlo pamietam telewizor alpine... o gladeny na srodku.. ale na gorze wtedy gralo ostrawo pomimo ze to scan szmaciany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...