Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Możecie mi pomóc w wyborze ?

 

z racji że na GPS pomiarowego też jest karta w abonamencie , przysłali mi ofertę - nie za ciekawą, ale tam płace najniższy abonament + 10zł za net i tylko on jest wykorzystywany, to oferty nie ma wesołej.

 

mam do wyboru:

 

Sony Xperia M2 aqua LTE + 200zł

Sony Xperia E3 LTE + 70zł

Hyuawei Ascend G620s LTE - 1zł

 

i sony T3 LTE + 550zł

 

Co z tego najlepiej wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


z racji że na GPS pomiarowego też jest karta w abonamencie , przysłali mi ofertę - nie za ciekawą, ale tam płace najniższy abonament + 10zł za net i tylko on jest wykorzystywany, to oferty nie ma wesołej.
 
mam do wyboru:
 
Sony Xperia M2 aqua LTE + 200zł
Sony Xperia E3 LTE + 70zł
Hyuawei Ascend G620s LTE - 1zł
 
i sony T3 LTE + 550zł
 
Co z tego najlepiej wybrać ?

 

A nie mozesz wziac opcji bez telefonu? Abo wyjdzie jeszcze tanszy i umowa tyko na 12-14 miesiecy zapewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest mi potrzebny bo jeden ostatnio spadł i dostałem kasę z ubezpieczenia

 

wybór mam tylko pośród tych 3, reszta albo dużo droższa, albo bez lte i stare trupy jak s2 itd.

 

abonament to 29zł na miesiąc i więcej za niego nie wychodzi, bo 1gb nie przekraczam , a tylko z netem się łączy kilka razy dziennie i pobiera ok 10-50kb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wbije się w wątek z zapytaniem do tych co siedzą w temacie :) 

 

Na tapecie z wielu już wcześniej wykluczonych:

 

Huawei P8 Lite

Sony Xperia M4 Aqua

Samsung Galaxy A3

 

Do czego potrzebny i co najważniejsze? Na pewno nie do muzyki czy filmów. Raczej do jakiegoś internetu, robienia zdjęć, jakiś podstawowych aplikacji. Bateria oczywiście im dłużej trzyma tym lepiej, ale ładowarkę podpiąć to nie problem. Dla mnie ważny jest zasięg - jeśli jest różnica między nimi to na czyją korzyść oraz niezawodność.

 

Pozdrawiam i dzięki za sugestie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huwawei najlepsze wyjście. Mam p8 i jestem z niej bardzo zadowolony. Wersja lite to właśnie taka pod twoje potrzeby. Sony bym odpuscil po miesiacu używania wyrzucisz ten tel przez zamknięte okno.

Samsunga nie dotykalem ale lipy tez nie powinno.

Natomiast z tych 3 uwazam ze p8 najsolidniej wykonana. Moja zaliczyła już kilka grubszych upadków-.poza rysami na obudowie nic sie nie stało. Z innymi telefonami mialem gorsze dkswoadczenia :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Na temat Sonego tak troszkę właśnie czytałem. 

 

Co do jakości wykonania. Akurat tutaj Galaxy A3 to mega kozak. Metalowy, świetnie spasowany. P8 to jednak dużo wyższa półka jak P8 lite.

 

Będę wybierać między Huawei a Samsungiem. Samsung mi pasi, bo nie za duży, świetnie wykonany i ma wyświetlacz amoleda. Za to Huawei ma bardzo dobre parametry :)

 

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam huawei p6 - starszy model niz wymieniany przez Ciebie - bardzo fajne opcje w swojej kasce, dobre wykonanie - po ponad roku i raczej ciężkim żywocie dalej sie trzyma nieźle, popuściła jedynie taśma trzymająca LCD- ale podkleić ja zero problemu.

Myślę, że stosunek cena/jakość te tel maja bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony jakos nie umie poradzic sobie z softem dlatego po 9 latach uzytkowaniu tej marki przesiadlem sie na samsunga.

Siostra ma A3 i jest zadowolona. Smiga, nie zacina, dziala jak nalezy. Chcialem kupic na szybko A7 ale nie umialem znalezc nigdzie, ale trafilem na A5. Zakupilem i powiem, ze nie zaluje ani zlotowki wydanej na ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rok M2 aqua LTE, złego słowa nie powiem. Kilka razy pływała w basenie, bateria trzyma 2 dni (dni nie doby) mam powgrywane co trzeba i problemów z pamięcią nie ma, jedynie co bym zmienił to jakby ktoś mi jakiegoś roota zrobił, wywalił wszystko co zbędne, bo i tak nie używam. Idealnie współgra z SW3 , najlepsza jest nawigacja w zegarku,  + "pomoce naukowe w jpg" :) płynnie chodzi itd. Kilka razy spadła na ziemię i nic się nie stało. Ale może trafiłem dobrze.

 

Jeden jedyny raz się zawiesiła że reset musiałem zrobić. Ale następny tel to będzie też Z3 lub Z5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego sony ma akurat bardzo dobry serwis gwarancyjny, mam jeszcze e3 lte który oddałem na gwarancję bo mikrofon przestał działać (z mojej winy), po 5 dniach do odbioru z nowym wyświetlaczem (na moim było kilka rysek), nowym frontem i aparatem (też jakaś ryska się zrobiła kiedyś). W t2 była jakaś usterka pł gł, wymienili na t3 ultra. Xperie L katuję w pracy już prawie 2 lata (ma naprawdę ciężko, z resztą Z2 teraz też) i nigdy nie było żadnego problemu. Jedyna wada to masa zbędnych śmieci w sofcie ale jak ktoś chce to i z tym sobie poradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na telefon za 400zł jakim jest umi rome parametry ma bardzo ciekawe jak za te pieniądze co prawda narazie są preodery ale chyba się skuszę na ten fonik ?

Bardzo fajnie wygląda, wychodzi podobno 21 grudnia;) Chiński ale co teraz nie jest chinskie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na korzyść M4 to 2giga ramu, duży wyświetlacz, p8 lite tez dwa giga ramu, 16gb pamięci wbudowanej,dual sim lub jeden sim plus karta pamięci, średniej jakości wyświetlacz. A samsung a3 wyświetlacz rewelacyjny, rozmiar idealny a nie deska do krojenia jak dwa powyższe, bardzo dobra jakość wykonania. A od siebie polecam szajsunga s5 mini bardzo fajny mały telefon i coś tam wodoszczelny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...