Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na jakim telefonie sprawdzałeś to "działanie androida" , bo czasem producent swoją nakładką zabija(zamula) androida i wystarczy kupić(pobawić się) telefon z czystym androidem . Sprawa druga to sama wersja androida , bo czasem sam producent telefonu na siłę robi aktualizację do np. 5.1 podczas gdy bebechy telefonu "wystarczają" co najwyżej na 4,4 .

Lg g2, Samsung s6,s5,s4 note'y. Nic nie miało podejścia do wp czy ios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Samsung s6,s5,s4 note'y

 

To własnie ten producent zamulacz ;) Sprawdź Nexusy , czy Motorole gdzie andek jest prawie czysty. 

 WM nigdy nie miałem i nie będę miał , bo wystarczy mi użeranie się z windą na kompach ... ios miałem, ba nawet mam 2 iphony w rodzinie i żadne cudo to to też nie jest . System jak każdy ma swoje plusy i minusy, a to użytkownik powinien się im przyjrzeć i zdecydować na jakie minusy może przymknąć oko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łopatki kładzie wszelkie brandowe cuda tupu gejfon 4/5 albo sansung 4/5(nie pamiętam w której generacji się plasuje czwartej czy piątej) a kosztuje jedną czwartą ich ceny.

 

He,he dobre:-) tak się składa że mam gejfona 4s i samsunga s5 i od miesiąca p8 .Niestety co do iphone 4s nie można go porównywać bo to różnica "wieku" ale do s5 juz tak .I moja opinia jest taka -w porównaniu do s5 ,p8 to zabawka pod każdym względem .niestety cena jest adekwatna do sprzętu.Jakosc zdjęć ,wyświetlacz ,szybkość ,nie ma o czym mówić ,poprostu tego się nie oszuka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z baterią?

Bo za duża nie jest...

 

Uzywam teefonu w pracy na dwoch kartach + net i o godzonie 19 zazwyczaj mam 30% bateri.

 

 

I moja opinia jest taka -w porównaniu do s5 ,p8 to zabawka pod każdym względem .niestety cena jest adekwatna do sprzętu.Jakosc zdjęć ,wyświetlacz ,szybkość ,nie ma o czym mówić ,poprostu tego się nie oszuka .

 

Zabawka na przyklad dla mnie to Iphone. Za ta kase to powinien byc ze zlota zrobiony. P8 absolutnie nie mozna zarzucic jakosci zdjec, wyswietlacza  a tym bardziej szybkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Zabawka na przyklad dla mnie to Iphone. Za ta kase to powinien byc ze zlota zrobiony. P8 absolutnie nie mozna zarzucic jakosci zdjec, wyswietlacza a tym bardziej szybkosci.

To chyba porownywalismy nie te same telefony :-) i dodam że p8 jest nowy a s5 użytkuje ponad rok .A co do iphona to akurat cena do jakości jest idealna .:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Rooski nie wychwala P8 tylko Acera Jade S.... troche chybione porównanie nawet do 4s... a gdzie do 5s czy S5 czy S6

heh... ale o czym Ty w ogóle? Chodzi Ci o parametry? Sprawdzałeś chociaż na necie parametry? Procek, aparat, wyświetlacz, baterię, cokolwiek? Czy o iphone`ową jakoś wykonania godną dachówki z milionem tasiemek w środku? Czy jakość samych podzespołów(produkowanych z resztą przez tego samego vendora). Czy po prostu bez jabłuszka jest ble? No ale fakt... 64GB pamięci i iOS toż to jest cud wszechświata :wink:


 

 


cena do jakości jest idealna .:-)

 

no raczej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,powiedziałeś ze nie ma się co czepiać zdjęć wyswietlacza itp,oczywiście ja się podpisuje pod tym ale mając w ręce oba telefony (s5 i p8) widzę tą różnice a co do szybkości to poczekajmy z rok i wtedy zobaczymy ,bo mój s5 jest zawalony na full i przy porównaniu do p8 nowego ,odczuwałem większą szybkość.Na koniec dodam że p8 w tek cenie wymiata ale do takich flagowcow trochę mu brakuje .

heh... ale o czym Ty w ogóle? Chodzi Ci o parametry? Sprawdzałeś chociaż na necie parametry? Procek, aparat, wyświetlacz, baterię, cokolwiek? Czy o iphone`ową jakoś wykonania godną dachówki z milionem tasiemek w środku? Czy jakość samych podzespołów(produkowanych z resztą przez tego samego vendora). Czy po prostu bez jabłuszka jest ble? No ale fakt... 64GB pamięci i iOS toż to jest cud wszechświata :wink:

 

 

no raczej :rotfl:

:-) widzę ze kolega nie lubi iphona ,no cóż to wolny kraj.Ja akurat porównanie zrobiłem do samsunga s5 a co do iphona to nie jest cud tylko poprostu świetnie zaprojektowany sprzęt od A do Z.I na tą chwilę nie widzę takiej konstrukcji jaką był iphon 4s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zabawka na przyklad dla mnie to Iphone. Za ta kase to powinien byc ze zlota zrobiony.

 

Od trzech lat w robocie w pyle i wilgosci tyral ze mna s3 - trzy razy poszla szybka , od ponad pol toku pancer szklo i nawet rysy nie ma . A niby taka  kiepsko wykonana mydelniczka .No ale...

Denewrowoalo mnie coraz bardziej mulenie mimo nawet przywracania do fabryki. (ebay, ebay kleinanzaigen, tapatalk spotify gadu i viber whats up w tle zmeczyly biedaka) Nosilem sie ze zmiana na cos nowszego (okolice s5).

Ale przypadkiem zmienila sie koncepcja w car audio i wpadl niby tylko do auta jako serwer muzyczny iphone 5 64gb.

...No i juz zmienilem odplatnie karte na nano:)

Tak jak iphone 4 niczym mnie nie zachwycil - tutaj akurat jak narazie conajmniej zauroczenie. Wszystko smiga jak trzeba. Idealnie zgral sie z moimi "ruskimi" sluchawkami - juz nie mysle o zmianie daca jak przy s3 - po prostu tu nie jest mi potrzebny (pewnie przypadek). Razem z uchwytem Brodita aktywnym moj fon/serwer muzyczny startuje po 2 sek od wyjecia z gaci i jest sterowany ze stacji.

Powiem wiecej ... jako ze na ios 9.2 nie ma i nie zanosi sie na jailbrakew najblizszym czasie to  i to mnie nie zniechecilo :P  Po raz pierwszy mam kupionego Navigona w tel. haha

That must to be love...  za  650 zet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


:-) widzę ze kolega nie lubi iphona ,no cóż to wolny kraj.Ja akurat porównanie zrobiłem do samsunga s5 a co do iphona to nie jest cud tylko poprostu świetnie zaprojektowany sprzęt od A do Z.I na tą chwilę nie widzę takiej konstrukcji jaką był iphon 4s.

 

oj nie że nie lubię. Bardziej jestem uprzedzony(f you know what i mean :wink: ). Faktycznie sama płyta główna produktów appla jest dobrze zaprojektowana. Porządek aż miło popatrzeć. I to oprogramowanie nie pozwalające na śmieci... Ktoś to baaardzo dobrze wymyślił. Niestety język androida jest dość łatwy co pozwala każdemu głąbowi pisać nowe śmieci. I łatki, dodatki każdego z operatorów... Sam czysty android na dobrym sofcie potrafi miło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...