Skocz do zawartości

Felgi , opony - temat zbiorczy


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Goodyear Eagle F1 na suchym dość dobrze się kleją ale u mnie szybko znikły, na mokrym z tego co pamiętam wesoło było (kiepsko z przyczepnoscią przy mocnym napędzie na przód). Continental sport contact dość uniwersalna i na mokrym dobrze trzyma. Fajnie kleiły mi się kiedyś jakies Avon-y które nawet w śniegu bez problemu dawały radę. Najbardziej zadowolony jestem z conti, nie lubię gum na zimę zmieniać a na nich nawet w konkretną zimę spokojnie sobie radziłem (choć to letnie).

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam opon zimowych w rozmiarze 195/65R15. Mam na ten cel około 250 zł/sztukę - chociaż oczywiśćie wolałbym mniej. Zastanawiam się nad zakupem tych konkretnie Nokian WR D3 https://www.motointegrator.pl/produkty/1213692-nokian-wr-d3-19565r15-91t

Czy ktoś z was miał z nimi do czynienia? Generalnie w rankingach są wysoko, ale chciałbym się upewnić - może ktoś tutaj śmiga na nich i mógłby podpowiedzieć dokładnie jak się zachowują na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź wrd4 - następca - w teorii lepszy - mam wrd3 - teraz dokupiłem d4- jak sie sprawują zdam relację po sezonie ;)

 

D3 bardzo przyzwoite ... z czystym sumieniem mozna polecic

 

I kaski troche na przerzucenie + wyważenie zostanie:

http://allegro.pl/nowosc-4x-nokian-wr-d4-195-65-r15-91t-i5735185420.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo opon, Ci co będą kupować opony na wiosnę dojdzie jeszcze jeden wybór, już Run Flat wychodzi z mody :) teraz do produkcji wejdzie nowy typ opony, która będzie reagować na zmianę ciśnienia, wtedy sama zaaplikuje sobie klej podczas jazdy i się zwulkanizuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że potrzebuję rozmiaru 195/55/16. Oferty superdobrej nie mam, punktem wyjścia jest dla mnie cena na oponeo.

Generalnie mam na oku, oprócz tego uniroyala, również Sava Eskimo HP i BFGoodrich G-Force Winter.

Jeżeli chodzi o budżet to max 300zł za szt., ale im taniej to wiadomo - lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że potrzebuję rozmiaru 195/55/16. Oferty superdobrej nie mam, punktem wyjścia jest dla mnie cena na oponeo.

Generalnie mam na oku, oprócz tego uniroyala, również Sava Eskimo HP i BFGoodrich G-Force Winter.

Jeżeli chodzi o budżet to max 300zł za szt., ale im taniej to wiadomo - lepiej.

 

Niestety z żadnymi nie miałem do czynienia  :P

 

Mogę polecić posiadane obecnie Nokiany WR D3  :] - masz w tym rozmiarze za 309zł na Oponeo  :wink:

 

Dziwny/niestandardowy ten rozmiar  :P Te oponki do Ceed'a ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...