Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kwestia tylko taka ze to nie wakacje... wiesz to mogla by byc tradycja po prostu. Wiekszosc zlotow zazwyczaj orga izowana jest w jedym i sprawdzonym miejscu. Tak 10lat z rzedu jezdzilismy w te same rejony/miejsca na zlot rocznicowy FSO i nigdy nie bylo nudno. Przypominam ze nie jdziemy zwiedzac a chlac sluchac i bawic sie w swietnym towarzystwie. Mnie osobisce zadnej roznicy nie robi gdzie to bedzie. No moze nie do konca bo wyjazd na drugi koniec pl mnie nie interesuje, poniewaz w takim wypadki, nici z weekendowej(krotkiej) integracji; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja powiem tylko jedno : nie schodzmy ponizej pewnego poziomu , szukajmy czegos porownywalnege a jesli juz to lepszego niz Chomiaza.Trzymajmy pewien poziom , nie proponujmy namiotow itp.. Jesli zmieniac to na lepsze.I co jest najwazniejsze doceniajmy ludzi co to organizuja bo wypisywac glupoty to potrafi kazdy ale zalatwic cos fajnego to juz kazdy umywa rece.. Byl taki przyklad ☺

Dajmy Adminowi sie wykazac ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na wakacje też co roku jeździsz w to samo miejsce?

Ja akurat jeżdżę ale to zupełnie inna historia :) Z tego wakacyjnego miejsca za to robię sobie wycieczki w różne miejsca - choćby na piknik :)

Zawsze tak było, że jedni przywiązywali się do miejscówki a inni nie - myślę, że niezależnie od miejsca klimat i tak my zawsze stworzymy jako grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja nie chcę na siłę was uszczęśliwiać.

 

Chcecie Chomiąże mi to na rękę, bo mogę tam zadzwonić zarezerwować termin i mam z głowy całość!

Bez żadnego wysiłku, bez niczego :)

Całość sprowadzi się do jednego telefonu, zebrania kasy i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Słuchajcie ja nie chcę na siłę was uszczęśliwiać.

Ty się Kamil nie spinaj tylko zakręć do Ośrodka w Arturówku i języka zasięgnij. Jak po wstępnej gadce będzie ok, to tam pojadę na wizje i trochę fotek pyknę aby wszyscy ocenili jak to w realu wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem z samego rana...

 

80-100 osób spokojnie.

 

To jest ośrodek 2 hektary.

Możemy wynająć wszystkie domki nie ma sprawy, ale nie zamkną nam całego terenu czytaj, że tam ludzie też chodzą na ryby i się kąpią (podobnie jak w Chomiąży, ale jest oddzielne wejscie).

 

Jest mega atrakcją, że akurat w piątek jest tam organizowana wielka scena i "Przegląd Disco Polo" czyli występy i impreza do 22-24.

Jak najbardziej możemy sobie z tego korzystać.

 

Dodatkowo w sobote zaczyna się tam kolejna impreza coś tam z łódkami czy czymś (nie pamiętam). ale również fajna atrakcja.

 

 

Ogólnie jedzenie, spanie mamy w domkach + możemy iść sobie tam korzystać z atrakcji.

W domkach będziemy tylko i wyłącznie MY!

Wyżywienie są w stanie zapewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ...widzę, że hehepackowi sie spodobało :hyhy:  i się udziela i całkiem fajnie

 


"Przegląd Disco Polo" czyli występy i impreza do 22-24.

tzn. mam stroić "ambitnie" :wink:  czy pod plum ,plum :rotfl: .

 

Bez spiny panowie na letni, .dotrę... :wink:  gdzie by nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...