Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czekam na dokładne wytyczne i cennik na maila.


 

 


#124 [iX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!: post #124] Sinoff (IP: 87.204.22.222)

 

Jakbyś mógł byłoby dobrze, niech Ci tak pokażą jak to wygląda i czy faktycznie te ich imprezy nie będą zakłócały nam i odwrotnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jadę odpocząć a nie na survival , może jestem inny ale przygoda mnie nie kręci :P

Skoro lubisz znane Ci miejsca, to czemu nie siedzisz na urlopie w domu?

 

Ja tam jestem za zmiana, przyda się świeży powiew. Do Chomiąży można za kilka lat wrócić.

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

Cieszymy się iż jesteście państwo zainteresowani naszym ośrodkiem.

 

Poniżej przedstawiamy ofertę  pobytu grupy około 70- 90 osob.

 W przypadku 70 osobowej grupy informujemy iż może się zdarzyć iż w tym terminie będą przebywać inne osoby ale zostaną poinformowane, iż z piątku na sobotę ( 11.08 – 12.08.) ciszy nocnej nie będzie.

Natomiast w przypadku grupy 90 osobowej , będziecie państwo sami na ośrodku plus  pobyt naszych pracowników, którzy nie będą sprawiać żadnych problemów.

Uśredniony nocleg w domkach drewnianych leśnych 4 osobowych i 8 osobowych o różnych standardach oraz w pokojach hotelowych 2 osobowych, dla jednej osoby wyniesie 50 zł. za dobę.

 Pobyt -  2 noclegi koszt 100 zł

Śniadanie europejskie z ciepłą płyta – koszt 18 zł/os

Obiad II daniowy z wodą mineralna w dzbankach – koszt 29 zł

Kolacja europejska z ciepła płyta – koszt 20 zł

Dokładny harmonogram chodzi o godz. i miejsce posiłków zostanie podany przez nas w późniejszym terminie. ( mamy duże możliwości manewru w zależności od pogody).

 

 

==========================================

 

To jest dla mnie git, ceny w miarę do przełknięcia.

Teraz chciałem w piatek zrobić ognisko (obiadokolacja) jak na Zimowym, ale moim zdaniem ceny KOSMOS!

 

I wariant:

- obiado kolacja  w odosobnionym miejscu przy ognisku i grillu. Teren doświetlony, na którym znajduje się ognisko, ruszt grillowy, grill murowany, ławo stoły biesiadne do 90 osob. Teren jest piaszczysty ze względu na ognisko ale na którym można się bawić.

Proponujemy grilla z naszą obsługa do godz. 24.00 w nocy. Po  godz 24. Posiłki pozostaną rozłożone na stołach lub małym  namiotem w zależności od pogody.

Koszt w/w obiado kolacji wyniesie 66 zł/os:

Potrawy z grilla podawane prze nasza obsługę:

  1. Kiełbaska z grilla 1 porcja     10 zł
  2. Mięso z grilla do wyboru: karczek, filet drobiowy, schab  -  1,5 porcji na osobę:  - 21 zł
  3. Kaszanka  - koszt 7 zł/os
  4. dodatki ( pieczywo, keczup, musztarda)-  koszt 6 zł/os
  5. sałatka sezonowa - koszt 6 zł/os
  6.  ziemniak pieczony z dipem -  koszt 7 zł /os
  7.  kiełbaska do ogniska do samodzielnego pieczenia – koszt 9 zł/os

 

GRATIS:

- przy w/w menu w gratisie  pieczywo wiejskie , smalec własny i ogórki kiszone.

- ognisko, sprzątanie po ognisku

 

II wariant:

 Ognisko  koszt  900 zł ( zapas drewna na 7-8 godzin, udostepnienie miejsca ogniskowego, udostepnienie ław piwnych, udostepnienie rusztu nad ogniskiem. Udostepnienie grilla kamiennego, doświetlenie terenu.

Sprzątanie i wywóz śmieci  koszt 100 zł

Kiełbaska do ogniska porcja  9 zł

 Dodatki (pieczywo , ketchup, musztarda) 3 zł/os

 Wyżywienie : normalna obiado kolacja w Sali imprezowej wraz z tarasem oddalana od miejsca ogniskowego 30 m

Menu:  ciepła płyta koszt 25 zł/os  i stoł wiejski – koszt  25 zł/os . RAZEM 50 zł/os.

Napoje i alkohol we własnym zakresie.

 

Jest możliwość:

- zakupu kega piwa  Tyskiego , minimum 50 litrów  rozlewanego z rollbara z nasza obsługa koszt 50 litrów – 550 zł

- piwo butelkowe 0,5 l -    koszt  5 zł

 

 Istnieje możliwość ustalenia innego menu według życzenia i sugestii państwa. Wówczas koszt zostanie wyliczony po dokładnym określeniu menu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem i zrobimy to ognisko w cenie 900 zł (zapas drewna na 7-8 godzin, udostepnienie miejsca ogniskowego, udostepnienie ław piwnych, udostepnienie rusztu nad ogniskiem. Udostepnienie grilla kamiennego, doświetlenie terenu) i do tego każdy załatwi sobie kiełbasę, a ja standardowo dokupię ketchupy/musztardy, plastiki)..

 

 

UWAGA!!!

NIE MOŻEMY PALIĆ GRILÓW KOŁO DOMKÓW!

KOSZT ROZPALENIA GRILLA dla domku (4-7 osób) to 50 zł doba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...