Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

Takie zdarzenia jak z linków o Arturówku mają miejsce właściwie wszędzie gdzie jest trochę więcej ludzi w okresie letnim - norma dla całej Polski a nie tylko dla więziennej dzielnicy w Łodzi, coś koło 200tys mieszkańców :hyhy: Sam też mieszkam na Bałutach  :wink2: i spoty łódzkie są na Bałutach :zalamany: Pewnie ja sobie żyję w zupełnie innym bałuckim świecie :)

A chcąc być choć trochę obiektywnym, to by należało zauważyć, że dla niektórych wypoczywających (pozastrefowych) ubiegłoroczna impreza w Chomiąży była w odbiorze dokładnie taka jak ten Arturówek z linków :hyhy:

Stare prawidło głosi, że lepiej dziobać niż być dziobanym więc nadal jestem zdania, że dla bezpiecznej i komfortowej zabawy i wypoczynku w naszym wydaniu lepsza jednak będzie Chomiąża  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja byłem tutaj kilka razy polecam bardzo przemili właściciele ceny za domek nie od osoby

Nikt nie narzeka na głośne nocne zabawy grile przy domkach jak ktoś z podróżuje z psiakami żadnego problemu auta parkowane pod domkami

http://www.latowborach.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy tam imprezował kilkukrotnie i nie narzekał.

 

http://www.ow-krokus.pl/o-nas.html

 

Tak wstępnie kiedyś było planowane

 

Czółko. Jest propozycja spotkania w fajnym gronie bo kilka osób się zadeklarowało że chce przyjechać. Dziś dostałem ofertę z ośrodka KROKUS w Wieleniu (pomiędzy Wolsztynem a Wschową). Tak brzmi oferta właścicielki:
Dzień dobry,
Koszt domku to 120,-zł doba bez względu na ilość osób. Dla Waszej grupa zniżka, koszt 100,-zł/doba
Śniadanie 12
Obiad 20
Kolacja 12
Taczka drewna na ognisko 50
Grilla nie mamy do wypożyczenia, ale możecie przywieźć kilka swoich.

Jest to ośrodek nad samym jeziorkiem gdzie możemy się spotkać, popływać rowerami wodnymi albo dużą łodzią motorową, jest też statek na którym w czasie pływania można grilować i takie tam..
Możemy wynająć domki (w domku są cztery łóżka a cena za domek 100zł bez względu za ilość osób) i możemy zamówić posiłki według cennika z oferty (ja zamiast kolacji wolałbym zrobić ognicho ale możemy wziąć to i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcą ? Ja tam bym był za jest autostrada :P

Mirek w druga strone tez jest autostrada wiec moze chetnie pierdykniesz 500 kilosow I zaczniesz myslec logicznie.Bo zaraz.palne ze wiekszosc z kujwskiego to same dejsony.Jak centrum Polski to centrum Polski a nie jakies wojaze pomorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...