Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post czytac! Tak jak wskazuje tytul tego tematu!!!

Z racji iż poprzedni taki temat zaginął w czeluściach internetu po ataku botów i są kłopoty z jego odnalezieniem (jak znajdziemy, to się połączy oba tematy) , to w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   

 

PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łagodnie?  Ty nawet nie zadałeś sobie trudu aby tak jak wskazuje tytuł tego tematu przeczytać PIERWSZY post w tym temacie i się do niego dostosować!  Widać że lubisz szukać i czytać ...zaraz pewnie będzie temat "radio za 300" , lub "sub +wzmak za 500"  ...


 

 


w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem załoga,

 

Paweł, pochodzę z Wałbrzycha ale aktualnie mieszkam we Wrocławiu [i na tej trasie najczęściej można mnie usłyszeć ;)] Przemieszczam się zieloną Astrą G Wagon 1.6 16V z 1999 roku. O forum dowiedziałem się od brata (perez), którego wiedza była niezbędna do przygotowania mojego auta w temacie CA. Auto niebawem pojawi się w dziale "Nasze instalacje".

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fachowców w tej dziedzinie jak i brać forumową, z tej strony Arkadiusz z Lubania. Jako, że bez muzyki nie mogę żyć, postanowiłem zainwestować w jakieś dobre nagłośnienie w moim Oplu, by jazda w dłuższe trasy była jeszcze przyjemniejsza, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Grzegorz pochodzę z Rudy Śląskiej.Na chwilę obecną jeżdżę Chevroletem Aveo (t250) które chciałbym odpowiednio wyposażyć w CA,trafiłem tu poprzez szukanie forum z tematyką car audio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam na imię Przemek z Poznania. Jako , że czasu w domu spędzam już niewiele i nie mam czasu posiedzieć i posłuchać muzyki , to postanowiłem , że nadrobię w samochodzie. Będę walczył o przyzwoite granie w Hondzie Civic VII. Na razie studiuję FAQ i inne tematy dla beginnerów , jednocześnie kompletując klocki na podstawie topiców znalezionych na forum. Niezła skarbnica wiedzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Krzysiek. Na forach siedzę już od kilku lat. Jednak były to fora bardziej motoryzacyjne. Car audio zawsze gdzieś tam się przeplatało z modyfikacjami wizualnymi czy mechanicznymi.

 

Były to raczej tanie "systemy" seryjne lub ze zmienioną jednostką sterującą. Dopiero po zmianie na starego Alpine odczułem sporą różnicę w graniu nawet seryjnych głośników. Od tamtej pory idę trochę innym szlakiem.

 

Aktualnie w moim Accord VI Coupe jest seryjny zestaw "Bose". Sprzęt wyprodukowany w Meksyku, więc nie wiem czy ma coś wspólnego z Bose z Audi. Na przód mam zestaw odseparowany Audiosystem MX165de oraz zwrotnice Sinuslive. Wszystko gra narazie pod Alpine CDE-181RM. Jest plan na zmianę na UTE-92BT ze względu na możliwość adaptacji sterowania z kierownicy bez montażu interfejsu. Wygłuszenie drzwi w planach.80abbfe3f47cdcc1230e0b22ba835765.jpgad79249878bb965f738cd6a0da01dec2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz. Mam na imię Daniel jestem z Warszawy, mam szajwagena golfa VI i muszę poprawić swoje trzy drogi :). JUż kiedyś byłem na tym forum lecz hasło i nick przepadły. Pozdrawiam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...