Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

mam na imię Krzysztof jestem z Bydgoszczy i podróżuje różnego typu mazdami :D, w tematyce CA jestem raczej początkującym - na wiele modyfikacji brak czasu lub funduszy lub jednego i drugiego, to co lubię to fajne brzmienie CA bez nadmiernego dudnienia więc kategoria dBdrag raczej nie dla mnie :D

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powitanie.

Jestem Adam, mieszkam w Wodzisławiu śląskim i użytkuję Fiata Bravo 2 z 2009 r.

Jestem nowy, mam na imię Adam i prywatnie użytkuję Fiata Bravo 2 z silnikiem benzynowym. Próbuję nieco ulepszyć audio w tym samochodziku. Forum to wpadło przy okazji poszukiwania odpowiedzi u wujka Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pięknie pozdrawiam.

Mam na imię Michał, mieszkam w okolicach Poznania. Posiadam Mercedesa Sprintera 906 

Teraz istotne sprawy;) Jestem w trakcie budowania systemu audio. Na ten moment CDA 9855 z interfejsem do ipoda, tuba kicker reszta do zrobienia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam na imie się Dawid, mam 18 lat i mieszkam w okolicach Częstochowy. Posiadam audi a3 8l i chcę z niej zrobić "szafę grającą" jak to mówią moi znajomi. Niestety jeśli chodzi o car audio to jestem zielony znam tylko podstawy. Jestem fanem basu, potrzebuje pomocy dlatego założyłem tutaj konto. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , sprowadza mnie tutaj do was chęć zrobienia dobrego car audio w bmw e39 - ciężki orzech do zgryzienia :)

 

Następny ... czytający inaczej! Takie trudne przeczytać pierwszy post? 

 

Tak tak czytałem ale co mam pisać jak wszystko wynika z mojej nazwy użytkownika?

Patryk, rocznik 92 , poznań , elektryk.

Edytowane przez Patryk92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow. Juz od dawna jestem obserwatorem. Auto to a4b6 kombi sprzet ; kenwood kdc bt53u, audison lrx4 +kenwood kac ps 300t. Glosniki morel maximo. Sub jl audio 10wxv2. Przod podlaczony aktywnie przez audisona ze zwrotnica aktywna a subik przez kenia. Subik bedzie niedlugo zmieniony. Odstaje od przodu. Robilem rozne testy z obudowami, zamknieta wypada odsluchowo najlepiej lecz brakuje kopa. Szczelinowa zas sie spoznia i lekko przeciaga. Co do przodu czyli moreli maximo to mam proste porownanie oczywiscie subiektywne ze helixy db pod samym kenwoodem kdc 4051 (podstawowy model) graly lepiej jakosciowo. Morele pokazaly klase dopiero pod aktywka. Co nieco przerobilem mialem pare wpadek ale metoda prob i bledow doszedlem do czegos co mnie prawie satysfakcjonuje. Gdyby ktos mial pytania chetnie odpowiem .

 

 

Toś się rozpisał ... czytałeś pierwszy post jak sugeruje nazwa tego tematu? Nie? Dlaczego wolałeś jakieś mało nas interesujące tutaj bzdury pisać? 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich maniaków dobrego dźwięku.Kupiłem ostatnio Renault fluence i jak włączyłem radio to aż padaczki dostałem ale nie mam tej choroby ani tym bardziej nie od basu.Zamierzam ogarnąć nagłośnienie w tym aucie.Pozdrawiam.

 

 

Czytałeś pierwszy post tego tematu jak wskazuje jego nazwa? Nie ? Dlaczego? 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...