Skocz do zawartości

Alpine DVA 9965 + H 701


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.

Jak na moje to dyskusja trochę jak strzelanie z armaty do muchy.

9965 nie był raczej przewidziany jako transport dla procka(choć oczywiście jest to możliwe) nie po to Alpine zaimplementowało tam procesor.

Dokładnie ten sam efekt (jako transport) do 700ki da DVA-9861 za jedną trzecią ceny.

Więc albo 9965 albo 9860-61 i 700ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gra naprawdę z tupetem dla mnie

 

A jak to gra z tupetem? :-)

Ja nic Mirek nie twierdzę, to była moja dygresja, że gość do radia z procesorem, chce dołożyć do niego kolejny procesor.

 

Pominę jakieś stwierdzenia z czapki jakoby 700ka coś degradowała...

 

Dyskusja w tym temacie to typowe prowadził ślepy garbatego. Gdzieś ktoś coś ale nie do końca wiadomo co i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejson, rozmiar nie ma znaczenia :) liczy się jakość, jak chcesz prosto do problemu podejść to zobacz ceny wyjściowe 9965 a 700, tu w pełni zgadzam się z truck'iem, połącznie 60-61 ma sens jednak z 9965 poniżej 900 raczej nie ma, oczywiście piszemy o dźwięku nie możliwościach. Spróbuj prostej pasywki na picolakach z baby f1, zdziwisz się jak diametralnie się zmieni i to w niewielkich relatywnie kosztach. Mirek nie rozumiem, wydajesz się gościem z doświadczeniem a oczywiste sprawy pomijasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości 9965 ma tyle z F1 co wspólny transport z 9990.

Więc do F1 to jednak jeszcze daleko.

 

Procesor nie jest górnych lotów stąd wiele osób górę pasma robi właśnie pasywnie gdyż słychać ingerencję procesora w momencie włączenia zwrotnicy a nie tylko czasów z 9965.

 

700 ka nie reaguje tak zadyszką więc jeśli coś tutaj degraduje to xover 9965. Ale nie będę już zamęczał smuceniem.

Miłego wieczoru. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@truck
Pewnie tak jest, bo i ja do aktywki na tw w tym radiu nie wrócę :) ale w jego setupie w zupełności wystarczy i tak dobre źródło jakim jest 9965, patrząc w obecny podpis to przynajmniej dwa elementy będą degradować dźwięk przy tych przetwornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości 9965 ma tyle z F1 co wspólny transport z 9990.

Transport tak jak mówisz połączysz to z 900 i może być ciekawie .

 

 

Mirek nie rozumiem, wydajesz się gościem z doświadczeniem a oczywiste sprawy pomijasz

Czy ja ten temat zakładałem ? Na wszystko jest pora .Ale chętnie się dowiem czemu 65 ma lepszy procesor niż np 35 , 33 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości 9965 ma tyle z F1 co wspólny transport z 9990.

Więc do F1 to jednak jeszcze daleko.

 

 

Jakos to trzeba uporządkować .

9965 to być moze uproszony transport z "dużej " F , ale z zachowaniem jej struktury , tzn usuniecie ze wspólnej obudowy obwodów powodujących wzrost zakłóceń na zewnątrz ( głównych zasilaczy ) . Natomiast integracja napędu z prockiem i częścią analogową jest krokiem wstecz nawet w stosunku do 700 ;- ))

 

 

 

@truck

Pewnie tak jest, bo i ja do aktywki na tw w tym radiu nie wrócę :) ale w jego setupie w zupełności wystarczy i tak dobre źródło jakim jest 9965, patrząc w obecny podpis to przynajmniej dwa elementy będą degradować dźwięk przy tych przetwornikach.

 

A czemu skoro taki dobry , lepszy od innych i na małych kostkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek

a gdzie napisałem o procku?, możliwości oprócz parametryka są te same, ale o tym doskonale wiesz :) przeczytaj swoje komentarze a właściwe zdawkowe klepanie... doskonale wiesz o tym że dejsonowi wystarczy baby f1 aby odczuł diametralną różnicę między źródłami, pomijając dywagację w tym temacie na temat 700 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz o tym że dejsonowi wystarczy baby f1 aby odczuł diametralną różnicę między źródłami

Już to przerabialiśmy diamteralnej nie ma .

Mirku ja tego nie rozstrzygam , pisze cały czas o "strukturze" budowy tych urządzeń .

Niech zostanie po staremu :)

A może ktoś wie czy w 35 i 65 siedzą te same procki ? 

I ciekawi mnie co tak degraduje sygnał z 65 po podłączeniu 700 skoro 700 robi to "lepiej" wg struktury budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Już to przerabialiśmy diamteralnej nie ma .

Nie jestem znawcą ale na moje gumowe ucho jednak jest... być może zastąpcie tego gmx'a czymś innym bardzie pasującym do reszty. Nie wypowiadałbym się w tym temacie gdybym nie maił doświadczenia z tymi jednostkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawi mnie co tak degraduje sygnał z 65 po podłączeniu 700 skoro 700 robi to "lepiej" wg struktury budowy :)

 

Nie wszystkim da sie dogodzić prostym stwierdzeniem .

700 może być odsądzana od "poważnych " sprzętów audio , ale jest faktem , ze poprawnie użyta , jeszcze kilka lat temu mogła być podstawą do budowy instalacji audio ma poziomie zawodniczym a systemy nie odbiegały "jakościowo " od tych  nowo-lepszych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...