Skocz do zawartości

Alpine DVA 9965 + H 701


Rekomendowane odpowiedzi

Dejson odpal te baby F1 solo a potem podłącz h700 i ocen sam czy jest ci potrzebna czy nie po raz kolejny wróżenie z fusow, jednemu sie podoba drugiemu nie. Przecież możesz to organoleptycznie sprawdzić , o ile właściciel ci udostępni na odsłuchy i dłuższa wrzutkę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No teraz reszta namieszała konkretnie i się wypowiedziała,

pierwszym krokiem będzie f1 baby potem zobaczymy nie ukrywam że to w połączeniu z h900 było by ciekawie, ale to może później jak nie procek to plany i zapał JEST na zwrotki pasywne do picolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejson nie chcę oceniać ani Ciebie ani żadnej innej osoby. Z własnego doświadczenia wiem,że na żywo słuchając i myśląc osiągnięcia będą większe. Masz kogoś pod ręką co ma jakieś tam już doświadczenia, on zna kolejne osoby. Pewnie wiesz już jaki kierunek i jakie zmiany chcesz osiągnąć. Po co więc pisać? Bierz się do pracy. Nauczysz się więcej, przekonasz sam. Zawsze będą różne opinie. Osobiście wolę do pasywki radia alpine serii 7xxx jak te 9xxx z nawet 9965. Ale to już moje wypracowane subiektywne oceny względem szczegółów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włożę zobaczymy. 


nadal mi chodzi procek po głowie wy mówicie co innego Mój mentor co innego zobaczymy się przekonamy. jak posłucham 


Na pewno wkładając proca szerszy,przestrzenny profil grania JEST,  więcej cięć skoków a Raczej 9965 tego nie Oferuję i myślę ze bardziej można dopieścić resztę eqaulizator też jest bogatszy .... 


Jakos to trzeba uporządkować .

9965 to być moze uproszony transport z "dużej " F , ale z zachowaniem jej struktury , tzn usuniecie ze wspólnej obudowy obwodów powodujących wzrost zakłóceń na zewnątrz ( głównych zasilaczy ) . Natomiast integracja napędu z prockiem i częścią analogową jest krokiem wstecz nawet w stosunku do 700 ;- ))

 

 

 

 

A czemu skoro taki dobry , lepszy od innych i na małych kostkach .

 

Nie wszystkim da sie dogodzić prostym stwierdzeniem .

700 może być odsądzana od "poważnych " sprzętów audio , ale jest faktem , ze poprawnie użyta , jeszcze kilka lat temu mogła być podstawą do budowy instalacji audio ma poziomie zawodniczym a systemy nie odbiegały "jakościowo " od tych  nowo-lepszych .

 

Myślę że starszy i dużo doświadczony Kolega Nakamichi juz wystarczająco mi wyjaśnił i napisał :) coś w tym jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra można sobie gdybać gadać rozumiem ale teraz tak po za marginesem słyszał ktoś z was na własne Uszy 9965 z h 700 / 701 ? nawet z 800 . bo dużej róznicy miedzy 701/800 nie ma prócz CENY ... 

no słucham Panowie ? słyszałem też że niby słabe klocki mam ktoś pisał mi wcześniej nawet więc z chęcią się dowiem 9965 + h 700/701 ? bo każdy umie gadać a jeśli nikt nie słyszał to co wtenczas ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...