Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie samochodu etc


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do francuzów to nie mają dobrej opinii, mało ich u nas jeździ i trochę też mam obawy.

Hehehe, dobre;) Zwróć dokładnie uwagę na to ile tego u nas jeździ(mam moją c5tke prawie 4 lata i zauwazylem ze z roku na rok co raz wiecej tego jezdzi u nas). Sa tansze niz vagi, w niczym nie sa gorsze, wg mnie w nie jednym aspekcie lepsze, a i awaryjnosc na takim samym poziomie. Moim zrobilem ok 70tys od zakupu i nie wymienialem zbyt wiele(jakas tuleja czy lacznik raz, klocki olej filtry to normalka i po zakupie zaraz sprzeglo z 2masa). Smialo moge polecic a w tym budzecie kupisz jakiegos polifta 2006-2007 zadbenego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o francuzy to mogą polecić 406(po lifcie), fakt, że auto już troche leciwe ale za gotówkę którą posiadasz kupisz naprawdę zadbany i dobrze wyposażony egzemplarz. Jeżdżę tym autem ponad dwa lata (prawie 300tys na liczniku)  i jak na razie samochód bezawaryjny.  Jak na swoje lata 406 bardzo ładnie się prezentuje (coupe to już w ogóle bajka), komfort i duża wygoda podróżowania. Przy moim silniku 2.2 HDI spalanie w trasie 6l, w miescie  7.5l .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Astra g może , ja tam mam moja już 8 lat i nie zamierzam sprzedawać , zawieszenia nie dotknąłem od kupna a ma ponad 300k i co dzień robi po 80 km tylko sprawy eksploatacyjne , no i już 10 lat zagazowana kole 8l/100 a jak paliwo to 6.8 średnio pokazuje komputer ale tak do 110 , tylko obejrzał bym błotniki i progi dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyote w dobrym stanie ciezko bedzie dostać w takiej kasie. Trzymaja się wysokiej ceny raczej.

Tez bym golfa bral, aczkolwiek teraz kolega kupil za 5900 a ze sie nie zna to lyknal szrota jakich malo, wart max 3k.. trzeba uwazac. Mieczyslaw handlarz nawet gumą do żucia zakleil dziure i siknal lakierem.. z drugiej strony cały czas zachodze w glowe jak on mógł tego nie dojrzeć ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nastała pora na zmiany. Niebawem wystawiam swoją ukochaną A3 Sportback i przymierzam się do zakupu A6 C7 2,0 TDI Avant.
Przeglądając mobile.de moją uwagę zwrócił poniższy egzemplarz.

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0tdi-177km-dsg-navi-ID6ygSD7.html#945f46844a

Teraz jest już w Tychach. Narazie o nic sprzedawcę nie pytałem. Na mobile.de podany przebieg był podobny i fotki są z tego portalu. Czy jest ktoś z Tych lub okolic i byłby w stanie zweryfikować namacalnie stan samocodu i czy mimo uszkodzeń jest godny uwagi?

Pozdrawiam
Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...