Skocz do zawartości

Audi A4 Avant by CASKP, mod by Bartek-pl


Bartek-pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No cóż :wink:.

Czekam na wysyp tych przestarzałych 900 na Allegro , za 15% ceny nowych ze skokiem 0,7mm.

Jak będą takie okazje to i ja się dorzucę do tematu zakupu ................ :rotfl:

Pozdrawiam .

Wezmę parę - podzielimy się jakoś ?? :D

Paweł chyba starczy ci już tych dobroci .............łasy jesteś na te cukierki :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być 0,7 cm! ;) Dokładność 0,7mm to byłaby bzdura :P Tak czy inaczej H900 fajnie gra... Muszę się przyzwyczaić z powrotem do wyrazistego brzmienia alpiny. Miałem kiedyś 9855R :P

Szkoda, że wyświetlacze po latach się sypią w tych "grajkach" F1... W HX-D2 po wielu latach wszystko było jak nowe! ;)

 

Gdyby Pawłowi zablokować dostęp do ebay to pewnie mielibyśmy setki fajnego sprzętu do kupienia! :P

Jestem za a nawet przeciw ........  na Ebayu powinno być jego zdjęcie z podpisem : Nie daje szansy konkurencji w licytacji   :D 

On już nie ma tego gdzie trzymać ........... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a nawet przeciw ........  na Ebayu powinno być jego zdjęcie z podpisem : Nie daje szansy konkurencji w licytacji    

On już nie ma tego gdzie trzymać ...........  

Dla tego co chwilę coś na giełdę wrzuci bo już mu się wysypuje drzwiami i oknami, a miejsce na nowe okazje musi być   :rotfl:  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jak się ma 32mm mdf do 24mm sklejki liściastej ? oczywiscie po za grubością ścianki i o wiele większą wagą MDF'u :) Bo wytrzymalośc na odkształcenia wygięcia, naprężenia i tego typu sprawy, sklejka i tak będzie miała większą.

Ja zupełnie nie wiem jak mają się do siebie :)

Gdybym miał porównać, to sklejka do sklejki a MDF do MDF-u. Czyli w Twoim przypadku gruba sklejka do jeszcze grubszej, przy zachowaniu tej samej kubatury i na tym samym głośniku. Myślę, że od pewnej grubości (sklejka, MDF albo inne) wytrzymałość grubej ścianki nie będzie miała znaczenia.

Gdybym miał opisać to bas z takiej grubościennej skrzynki, to będzie zdecydowanie bardziej kontrolowany, punktowy a jednocześnie pełny i soczysty - coś jak dojrzałe jabłko z tej słonecznej strony drzewa względem drugiego jabłka z tej części pozostającej w cieniu. A z jakich powodów tak się dzieje to na tę chwilę pozostaje zagadką, no ale na szczęście bez tej wiedzy można do woli delektować się graniem suba :)

Chyba jedynym sposobem abyś się przekonał czy rzeczywiście te różnice są namacalne będzie sklepanie skrzynki ze sklejki 32mm i dla kontrastu ze sklejki 16/18mm dla tego samego suba i tego samego auta. Ja właśnie taka drogą poszedłem tyle, ze materiałem był MDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja zupełnie nie wiem jak mają się do siebie
Gdybym miał porównać, to sklejka do sklejki a MDF do MDF-u. Czyli w Twoim przypadku gruba sklejka do jeszcze grubszej, przy zachowaniu tej samej kubatury i na tym samym głośniku. Myślę, że od pewnej grubości (sklejka, MDF albo inne) wytrzymałość grubej ścianki nie będzie miała znaczenia.
Gdybym miał opisać to bas z takiej grubościennej skrzynki, to będzie zdecydowanie bardziej kontrolowany, punktowy a jednocześnie pełny i soczysty - coś jak dojrzałe jabłko z tej słonecznej strony drzewa względem drugiego jabłka z tej części pozostającej w cieniu. A z jakich powodów tak się dzieje to na tę chwilę pozostaje zagadką, no ale na szczęście bez tej wiedzy można do woli delektować się graniem suba
Chyba jedynym sposobem abyś się przekonał czy rzeczywiście te różnice są namacalne będzie sklepanie skrzynki ze sklejki 32mm i dla kontrastu ze sklejki 16/18mm dla tego samego suba i tego samego auta. Ja właśnie taka drogą poszedłem tyle, ze materiałem był MDF.

 

Wy się tu zagłębiacie w materiał na skrzynie, wykonanie, grubość, kubatura itp itd a ktoś wrzuci tubę i jest happy  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miało być 0,7 cm! ;) Dokładność 0,7mm to byłaby bzdura :P

 

Stąd kilka kąśliwych wpisów , ale tak pięknie sie upierałeś przy swoim zdaniu :wink2:

 

 

Tak czy inaczej H900 fajnie gra...

 

I tego sie trzymaj , jak coś nie gra , to i nie zagra , nawet gdyby miało skok co 0,007 mm  :wink:

Powodzenia w budowie i strojenu ,  a kiedyś tez z przyjemnością posłucham co sie tam urodziło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy klocek ODR,a jest do kupienia, od najstarszych proców do najnowszego P99.

Cena? Porównywalna z PXA ale najczęściej niższa. Ostatnio widzę "wysyp" PXA u Japończyków, ceny są "normalne", ale Klientów nie brakuje. 

 

A ja szukam CD-7X i niiiima. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już zawodów SQL EASCA.... :zdziwko:

 

W tym roku były tylko dBl-e....

 

Ale w DE chyba były w tym roku. Jak ktoś ma niedaleko, mógł podjechać :)

 

A tak a propo's instalki ... kopara opada. Sam mam takie same autko ... ale moja robótka nie dorasta nawet do pięt ... do tej pory tweetery "leżą" na desce bo nie umiem słupków zrobić :(

Wielki szacun za wkład w tę instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No były. W 2013 i 2014 na elimancje przyjeżdżało od 0 do tak maks. 7 aut w danej kategorii, czyli słabo.

Z punktu widzenia organizatora nie miało to już chyba sensu... 

 

A jeśli chodzi o sprzęt, to w niższych kategoriach były owszem radia pokroju 9855, 9835, czy p80rs - ale to chyba normalne.

W wyższych były H700, HX-D2, DVA9865, czyli chyba też normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...