Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://allegro.pl/re...1388127651.html

 

Cytat

Dysponują 150 RMS, sa stabilne do 2Ohm. Dzieki zwrotnicom wykonanym z wysokiej jakosci podzespołów daja naprawde dużo frajdy

 

 

Zabudowa też jest konkretna, ciekawi mnie jak to grało, tweetery razem w tym czymś??, może miał gościu patent na takie zestawienie :) może u niego to się sprawdzało, trza by było sprawdzić i podpytać, może co zdradzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabudowa też jest konkretna, ciekawi mnie jak to grało, tweetery razem w tym czymś??, może miał gościu patent na takie zestawienie może u niego to się sprawdzało, trza by było sprawdzić i podpytać, może co zdradzi

 

A to nie gąbka w oryginalnym opakowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskocze jak FilipManiakCA z konopi :D Aukcja zgodna z regulaminem wg mnie. Tyle, że może byc mniej jasna i mniej typowa niż pozostałe np kup teraz :P A do Pana Grzegorza można przecież zawsze zadzwonic i zapytac?

Witam,

Po pierwsze ...... na forum proszę bez Pan, przynajmniej te osoby , które mają wobec siebie i innych szacunek i z poszanowaniem się do innych odnoszą :wink: .

Po drugie skończmy z dyskusją na temat mojej aukcji.

Tytułem aukcji był jest i będzie "Wzmacniacz" i jeśli ktokolwiek przebrnął przez 3 klasy szkoły podstawowej to wie, że jest to liczba pojedyncza rzeczownika oznaczająca jeden wzmacniacz ;

W pierwszym zdaniu opisu nad zdjęciami też było,jest i będzie napisane "Sprzedam wzmacniacz" i tak samo tu użyta jest liczba pojedyncza rzeczownika wzmacniacz.

Ja rozumiem, że niektóre sieci handlowe już się reklamują jako "nie dla idiotów" co nie oznacza wcale , że wszystko inne jest dla idiotów.

Idąc tym tropem kolejny "wspaniały problem" zaraz będzie w stylu : "kupiłem paczkę z napisem Camel i rysunkiem wielbłąda ale w środku nie było wielbłąda ... zobaczcie jacy oszuści "

 

PS

Wszystkiego Najlepszego Wszystkim Użytkownikom Forum SCA :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...