Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że była czerwona bo z przedniego pasu troche schodzi farba i widać. Jezeli chodzi o malowanie to jest dosyć dobrze wykonane ,we wszystkich wnękach pomalowane pod kolor co jest w tych czasach rzadkością podczas "wieś tjuningu". Ale jeżeli chodzi i całość to wies śpiewa wieś tańczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

CYFROWA KASETA

Autorewers - dzięki tej funkcji nie trzeba się zastanawiać czy wszystko jest dobrze podłączone, nie trzeba przekładać kasety.

Transmiter wyposażony jest w układ, który zabezpiecza podłączone do niego urządzenie.

http://allegro.pl/la0-hit-nowa-cyfrowa-kaseta-adapter-cd-mp3-f-vat-i1414462174.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROWA KASETA

Autorewers - dzięki tej funkcji nie trzeba się zastanawiać czy wszystko jest dobrze podłączone, nie trzeba przekładać kasety.

Transmiter wyposażony jest w układ, który zabezpiecza podłączone do niego urządzenie.

http://allegro.pl/la0-hit-nowa-cyfrowa-kaseta-adapter-cd-mp3-f-vat-i1414462174.html

 

Mam taką samą "Kasetę Cyfrową z funkcją Autorewers" tylko z innym nadrukiem. Ja kupilem ok. 2 lata temu, byla promocja - 1zl kosztowała, a koleś sprzedał ponad 100 sztuk/14dni. Ciekawi mnie jedno. skoro my to kupujemy za 1zł z VAT to ile kosztuje wykonanie takiej kasety? Ja zaraz kupie sobie z 5 sztuk i bede mial na czesci - poucinam wtyczki mini jack - u mnie w sklepie kosztuje 2,50/szt a tu jeszcze taka cyfrowa kaseta, Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile zapłaciłeś za wysyłkę? Bo czasami sprzedają za złotówkę, a wysyłka 20zł:)

Taki mały zabieg antyprowizyjny;-)

 

Wiem, wiem patent z zarabianiem na przesyłce 2 czy 3x wiecej znam, zaplacilem pare zlotych, nie pamiętam dokladnie. Odkąd nadzialem sie na taka "okazje" - tzn markowa bluze na alledrogo ze stanow gosc sprzedawal za 100zł, a normalnie chodzila po 300-400zł - to kupiłem(wiem, glupi bylem ze uwierzyłem, ale 10x czytałem opis i zdjęcia i nic) potem patrze, a tam do zapłaty 400zł... O co chodzi? Cofam do strony przedmiotu, a tam wysyłka kurierska 299zł... Ale szybko konto kolesiowi zablokowali, choć po 10minutach jak mu napisałem ze nie zaplace to sądami i policją groził, widac ze juz przygotowany, bo e-mail czytałem potem 10minut, ze to umowa kupna sprzedazy, ze zawarlem umowe i sie nie wywiazałem i jakies tam paragrafy typował...Skontaktowałem sie z kumplem co siedzi troche w temacie, powiedzał - olej go, to tak zrobiłem. po kilku dniach pięknie wysmarowane na czerwono "Konto Zawieszone". Od tego czasu nauczka. Czasami kupuje coś niby najtaniej 5zł a potem najtansza opcja wysyłki 10zł, a konkurencja to samo ma za 7zł sprzedaje, ale koszt wysyłki 6zł... Oczywiscie ten co miał niby "taniej" sprzedał np 20szt, a ten co "drozej" tylko 4... Tak to działa na więkoszsc ludzi, ale ja juz się "wycwaniłem" :P

Edytowane przez asikson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/alpine-cda-9852rb-cda-9852-rb-okazja-i1429547958.html

 

"Korekcja fizjologiczna wzmocnienia"

 

Kto mi powie co to kuwra jest ?? Czesto ludzie to wypisuja na aukcjach, ale nie mam pojecia co to wogole jest ?? I slowo "fizjologiczna" ni chu.. mi nie pasuje to sprzetu CA :zabawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekcja fizjologiczna wzmocnienia mimo smiesznej nazwy ma swoje realne odniesienie.

Korekcja fizjologiczna - loudness albo kontur

Słuch człowieka ma tą właściwość, że nie wszystkie częstotliwości z pasma akustycznego odbiera jako bodźce na jednakowym poziomie. Najlepiej słyszy w okolicach 800-1000Hz natomiast dla niższych i wyższych częstotliwości czułość ucha spada. O ile przy normalnym poziomie dźwięku nie jest to dokuczliwe to przy cichym słuchaniu muzyki można odczuwać brak pewnych kawałków pasma. Dlatego przy cichym słuchaniu można podbić dół i górę pasma zgodnie z charakterystyką odwrotną do charakterystyki ucha ludzkiego. To właśnie robi loudness czyli korekcja fizjologiczna. Dobrze zrobiony loudness ma tą właściwość, że wraz ze wzrostem głośności intensywność jego spada. W przypadku potencjometru łatwo to osiągnąć a w przypadku regulacji elektronicznej często jest wyłączany powyżej pewnego poziomu tłumienia (nie mylić regulacji volume ze wzmocnieniem - to jest tłumienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...