Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na jednej aukcji nic nie wie .... http://allegro.pl/mac-audio-jbl-infinity-magnat-blaupunkt-gratis-i1382669273.html

a na drugiej rasowy audiofil :) ... http://allegro.pl/glosniki-basowe-audio-system-300w-rms-i1384435651.html

 

wcześniej wycofał aukcje z licytacji .... i napisał beszczelnie że cena nie stysfakjonująca ... - chociaż lepiej to niż "uszkodziłem" pijąc rano mleko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na drugiej rasowy audiofil ... http://allegro.pl/gl...1384435651.html

 

wcześniej wycofał aukcje z licytacji .... i napisał beszczelnie że cena nie stysfakjonująca

 

najlepsze ze to gosc z forum, gdzie pisal na forum, ze glosniki go nie zadowalaja swoja gra, bo bucza, zamiast grac. Mogl ustalic cene minimum, a nie takie cyrki odwalac- myslal ze dostanie niewiadomo jaka kase :zabawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja mnie wciąż, aż irytuje. Nikt z forum tego nie wrzuci, bo co??

Bo kolega z Elektrody opierdoli, zbije i z knebluje słuchaczy, popędzi dzieciaki do bawialni,

bo już pora na spanie, no nie tak Panowie i Panie

powinno odbywać się forum słuchaczy i odbieraczy publicznych.

Teraz to wygląda troszkę inaczej, ale jak ostatnio patrzyłem na allegro to suma

tego sprzętu opiewała na kwotę, jaką?? na kwotę taką, że jak sobie byś jeden z drugim na to pozwolił to Żona by powiedziała nie jednemu pa pa, Kup co się Podoba i "Bądź Debilem" albo "Jesteś Debilem To Strzel sobie w Łeb"

Straciłeś sześć tysięcy!!

http://allegro.pl/wzmacniacz-duzo-zdjec-i1390880552.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro Cie irytuje...

 

Nie rozumiem co masz mu za złe? Ze lubi i ma kupe róznych klocków, bo nie czaje Cie człowieku zupełnie...

 

Sam masz w Lublinie nie mniej zapakowane i co? Porzucił Cie ktoś z tego powodu czy co? Bo nie kumam Twoich kompleksów i widze ze nie tylko ja...

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA na pozatku jak widzialem ta aukcje w troche innym wydaniu ( ilosc i jakosc wzmakow adekwantna do ceny ) i odebralem ja jako aukcje jednego wzmaka i informacje o posiadaniu innych , myslelem ze to zamysl takigo dzialania to nie wystawianie 10 aukcji.... Tutaj mamy wzmaki nie warte nawet polowe ceny za ktora mozna dostac "gratis" wiec...

 

 

Co myslal i jaki mial cel autor aukcji to jego sprawa jezeli jest to zamysl marketingowy.... SPOKO.... przeciez nikogo nie oszukuje na aukcji a ze sa debile ktorzy licytuja bez czytania to jest tylko i wylacznie ich problemem

 

 

Ja czytam umowy przed podpisaniem i mozliwie mocno je analizuje...

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawia aukcje liczac ze trafi na idiote bo widzi tyle zdjec i mysli chyba ze to wszystko jest do sprzedania, moze i wszytsko jest do sprzedania ale za ponad 10tys.. A jak bedziesz miał 9,999zl to wyceniłes oficjalnie tylko 1 wzmak..

 

Coś z cyklu wypracować .... "co autor miał na myśli ".

Na Twoim miejscu jeśli bym chciał się dowiedzieć to bym zapytał autora.

Aukcja jest wystawiona zgodnie z regulaminem Allegro więc ........ (może tu się domyślisz co autor miał na myśli :zawstydzony: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej aukcji nie widze niczego zlego... Mozesz zalicytowac jeden wzmak czyli ten pierwszy. Jesli cena osiagnie 9,999zl to i taki wzmak za tyle pojdzie. Co w tym zlego, ze znajdzie sie jeden z drugim co lubia przeplacic?? jesli za moje stare gacie ktos bedzie chcial dac 100tys zl, wtedy doloze mieszkanie to co w tym zlego?? Proponuje co niektorym troche myslec, zanim sie napisze takie bzdety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawia aukcje liczac ze trafi na idiote bo widzi tyle zdjec i mysli chyba ze to wszystko jest do sprzedania, moze i wszytsko jest do sprzedania ale za ponad 10tys.. A jak bedziesz miał 9,999zl to wyceniłes oficjalnie tylko 1 wzmak..

No bez jaj ja tu nikogo nie bronie, ale debili którzy nie potrafia czytac opisów powinni wyrzucac z allegro, pozniej masz grozby pod "negatywem" ze masz mu podarowac ze klikanl bo nie doczytal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej aukcji nie widze niczego zlego... Mozesz zalicytowac jeden wzmak czyli ten pierwszy. Jesli cena osiagnie 9,999zl to i taki wzmak za tyle pojdzie. Co w tym zlego, ze znajdzie sie jeden z drugim co lubia przeplacic?? jesli za moje stare gacie ktos bedzie chcial dac 100tys zl, wtedy doloze mieszkanie to co w tym zlego?? Proponuje co niektorym troche myslec, zanim sie napisze takie bzdety

 

Gdzie masz te gacie i mieszkanie ?? może się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...