Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo

Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Masakra!

Witam wszystkich zainteresowanych na mojej aukcji.

Przedmiotem licytacji jest moje własne dzieło. Półka tylna Subwoofer do auta Fiat Punto II w wersji pięciodrzwiowej. Sprzęt był eksploatowany w moim aucie około półtora roku i nigdy mnie nie zawiódł. Półka została wykonana z płyty MDF 19mm na wzór oryginału. Jako źródło dźwięku zastosowałem głośnik TONSIL ze starych dobrych ALTUSÓW. Średnica głośnika 25 cm, moc 40 W czyli według dzisiejszych oznaczeń około 200W. Jako wzmacniacz ,własna konstrukcja o mocy około 100 W. Wzmacniacz posiada regulację wzmocnienia oraz regulację zakresu pasma. Dodatkowo zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Cały zestaw gra znakomicie w dodatku nie musimy rezygnować z bagażnika. Instalacja półki sprowadza się do doprowadzenia zasilania (plus, minus, sterowanie off/on) oraz podania sygnału z tylnego głośnika. Zwycięzca otrzyma z mojej strony instrukcję instalacji sprzętu.

Zapraszam do licytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...